mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 07:58 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-19 00:25, Eldorn napisał:
Asth ma tyle magery bo gra od poczatku serwera. Do tego poziomu naprawde ciezko jest dojsc dla kogos kto nie zna mechaniki gry ani nie wie jak kase na regi robic.

Jakis czas temu jakis koles powiedzial ze jak przez tydzien zrobi 60magery w tydzien to bedzie wyczyn bo kasy nie ma. No i luz jak takiego slysze i sie pyta skad kase wziasc, nastepny luz. (ale to tak poza tematem ) :cool:



Chcialem napisac to samo ale uprzedziles mnie. :wink:

Ps. Thyriad naprawde nie jest latwo tyle wytrenowac , ja zeby miec kase to musialem zaczynac jako woj , ktorym zbieralem scrolle i zarabialem na regi. A magery trenuje od 33 , chociaz bardzo latwo jest wytrenowac od 33 do 70 w 3-4 dni...


_________________
oderint, dum metuant...

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 08:00 
Cytuj  
Chaos tutaj jest cienki :/ tyle co to ze was tylu jest ale tak naprawde nie macie mocnych graczy..

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 08:46 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-19 09:00, bloob napisał:
Chaos tutaj jest cienki :/ tyle co to ze was tylu jest ale tak naprawde nie macie mocnych graczy..



JA mam pytanie czy nasi GMi moga powiedziec cos innego na temat naszych graczy czy tylko ten jeden text znaja, sorry ze sie czepiam ale mnie to juz wkurza jak tylko slysze jestescie kiepscy nie umiecie grac, kurwa i co z tego ja gram dla zabawy nie po to zeby zabic jak najwiecej typa, czy byc jak najlepszym.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 08:54 
Cytuj  
Zawsze beda Nb przeciez ciagle nowi gracze dochodza wiec co nigdy nie dadza bo sa jacys nb ?


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 08:54 
Cytuj  
Eh eldorn ty akurat potrafisz cos soba zaprezentowac ale 90% serwera to kretyni co tylko potrafia mowic ze to za mocne, to za mocne, a tego nie umiem, a dajcie to, a dlaczego on ma a ja nie, a ja chce zeby....

I do tego sie ogranicza ich myslenie, zero pomyslu, i nie mow ze mam tak nie mowic bo na takich debilach to mi nie zalezy...

Wiesz kogo sie boi 50% serwera? TeDe, to jeden z najmocniejszych killerow tutaj, smieszne co? a wiesz jak on do tego doszedl?
Marudzil gmom zeby to podrasowali aa to opuscili itd... No i killuje nb, ale

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.05.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 08:55 
Cytuj  
Asth chodzi o to, ze jesli dano by czarna ksiege to napewno juz wielu moglo by jej uzywac, a na soa jest w tej chwili bardzo wielu nb, ktorzy ledwo co radza sobie ze zwykla magia. Co dopiero jak by takich 2-3 pk weszlo do miasta z takimi ksiegami? Nawet guardzi by sobie raczej niezbyt radzili (no moze jakoos by szlo BM).

Wiem ze ty grasz od poczatku (ty na wielu shardach grasz od poczatku :grin: ) , wiec tobie mozna by bylo dac takowa ksiege, bo wiem ze ty bys mnie nie zabil (mam przynajmniej nadzieje :wink: ) i chyba nb tez bys zostawil w spokoju..

Ps. Eldorn dla mnie to wlasnie dlatego nie umiecie grac bo zabijacie non stop :lol: (nie mowie o wszystkich pk).

Ps2 ale... i bloob chyba nie dokonczyl :smile: ale miedzy innymi tez to mialem na mysli.

_________________
Każdy człowiek ma swój świat, ale prawdziwy jest tylko jeden...
_________________
"And... you'll never now what happens"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Thyriad dnia 2002-08-19 09:57 ]</font>

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 08:59 
Cytuj  
CZemu moj post z odpowiedzia na post thyriada jest wyzej i zostal napisany 1 min wczesnij jestem jasno widzem czy co, wydawalo mi sie ze czytalem a potem pisalem swuj. WTF?


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 09:02 
Cytuj  
No wiesz thyriad , nie zabijal bym cie tylko z tego wzgledu ze znam cie w realu i jestem mlodszy :grin:. A pozatym to ja nie jestem taki, ze wszedl bym do jakiegos miasta i wszystkich bym zabil, ale taka czarna magia bardzo by sie przydala np. do questow. Na AW zaznaczylem arkana linkiem i jak sie ozywil to mu puscilem 4 draki pod nogi :grin:

Ps. Bloob juz da sie postawic server , tylko teraz trzeba kogos takiego jak ty zeby to zrobic. Moze wejdz najlepiej na irc'a.

_________________
oderint, dum metuant...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Astaroth dnia 2002-08-19 10:04 ]</font>

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.05.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 09:05 
Cytuj  
"No wiesz thyriad , nie zabijal bym cie tylko z tego wzgledu ze znam cie w realu i jestem mlodszy" wlasnie o tym mowie :wink:

I nie powiedzialem ze ty bys wparowal do miasta i zaczal zabijac tylko inni pk.


_________________
Każdy człowiek ma swój świat, ale prawdziwy jest tylko jeden...
_________________
"And... you'll never now what happens"

*

Posty: 154
Dołączył(a): 15.05.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 10:03 
Cytuj  
Bloob wes ja nie kiluje NB a jak killuje to jak zaczna a ty na strefie cienia to co sfoim Ronwem robiles? zabijales Nb gurnikow sam widzialem bo tesz bylem nb i zabijales tych Nb i nie peipsz ze ja zabijalem nb :lol:

*

Posty: 154
Dołączył(a): 15.05.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 10:04 
Cytuj  
zreszta mnie tesz zabijales jak bylem NB

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 10:13 
Cytuj  
Ja osobiscie nie widzialem czegos takiego ale wydzialem jak zabil straznika... :/


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 154
Dołączył(a): 15.05.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 10:53 
Cytuj  
wes nie klam on gunaf bayu i te inne stawiali sciane w kopalnij i zabijali wszyrtklich NB mnie tesz zabijali a ja bylem nb i nie gadaj ze nie widzales;] bo ciagle byles w kopalni w minoc;]

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 11:41 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-19 11:03, TeDe napisał:
Bloob wes ja nie kiluje NB a jak killuje to jak zaczna a ty na strefie cienia to co sfoim Ronwem robiles? zabijales Nb gurnikow sam widzialem bo tesz bylem nb i zabijales tych Nb i nie peipsz ze ja zabijalem nb :lol:


Tylko ciebie zabijalem jako nb :smile: Innych nb nie bilem, gornikow czasami bo potrzebowalem zbrojke ) ale ogolnie nb nie bilem, a napewno nie w takich ilosciach, glownie ganialem za quinndillem, mersenem i istharem :grin:

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 11:43 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-19 11:53, TeDe napisał:
wes nie klam on gunaf bayu i te inne stawiali sciane w kopalnij i zabijali wszyrtklich NB mnie tesz zabijali a ja bylem nb i nie gadaj ze nie widzales;] bo ciagle byles w kopalni w minoc;]


KLAMSTWO! PSYCHE SIEDZIAL PRZEZ CALE SC W BRTT !
Chociaz bys nie wymyslal tede... btw jak stawialismy sciane to byl tam np.. eldorn, albo surgeon, albo greed, zaptaj ich, co ja mowie, zapytajcie ich Ludzie Co Nie Jestescie TeDe.. i wtedy sie wypwiedz malpko :/

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 12:30 
Cytuj  
Stawailem sciany fakt ale nie na gornikow tylko na Dark krede, Dawo albo na Tede zeby nie uciekali.

Poweim wam jak podpad mi pierwszy raz tede, gram sobie druga postacia gornikiem, latwo nie bylo trzeba bylo sobie samemu rude wykopac kowala sie nie chicialo. Wiec sobie tak kopie a tu wpada tadek stoij patrzy sie i nagle namnie, mowie mu ze mam 0 taktyki i wogole i nic mu nie da to ze mnie zabije mam tylko troche rudy i nic wiecej ale on dalej swoje, no coz trzeba bylo zmieniac postac na wlasciwa, i na Tadka chlopak sie zgorszy i jeszcze mnie potem przepraszał. I nie mowcie ze bilem nobow jak ktos biegal w komplecie expow to dlamne nie wyglonda na noba skad mialem wiedziec ze od kumpla dostal. ??


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 67
Dołączył(a): 24.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 13:51 
Cytuj  
[/quote]
Tylko ciebie zabijalem jako nb :smile: Innych nb nie bilem, gornikow czasami bo potrzebowalem zbrojke ) ale ogolnie nb nie bilem, a napewno nie w takich ilosciach, glownie ganialem za quinndillem, mersenem i istharem :grin:
[/quote]
hehe Bloob pewnie pamietasz jeszcze nasza akcje w banku :smile:


_________________
Poczuł paraliżujące uderzenie ,ostry topór przenikał jego ciało,rozdzierając je miedzy kośćmi.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Quinndil dnia 2002-08-19 14:52 ]</font>

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 14:04 
Cytuj  
bloob nie wiem kto tutaj sei TeDe boi on tylko byl twardziel jak mialem 0 anatomy prawda TeDe ?


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 14:14 
Cytuj  
TeDe jedyny gornik jakiego zaatakowalem ez powou to xxx Ikati, bo probowalem dorwac Shinjiiego to sie wylogowal, poza tym na SC nie zajmowalem sie magia, a w kopalni to atakowalem tylko order(bylo ich 5 a ja sam z widlami ale dodalem sobie odwagi okrzykiem i poleglem :grin:)


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 14:30 
Cytuj  
Lobo my tylko sobie stalismy :smile: to ty na nas skoczyles :cool:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.