mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 35
Dołączył(a): 21.06.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2002, 14:07 
Cytuj  
******* Sirius Wypierda***
*** znasz sie troche na Emulatorach ...
jak tak to znajdz emu ktury niema błedów , jest stabilny i jest w pelni skryptowalny !!!!
jak znajdziesz to geniusz jestes !!!


_________________
Ciesz się że nie szczekasz !!!
Taka impreza była !!!!!

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2002, 17:38 
Cytuj  
Heh ja znam jeden ale narazie doszli dopiero do etapu tworzenia postaci :smile:

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2002, 17:46 
Cytuj  
Przede wszystkim nie MY lame :smile: Nie my by ty tylko skille pooddawales :smile:
Co do skryptow to najwiecej nowosci wprowadzil yerpen... Nowosci=bugi i te poprawialem ja i kri :/ Hans no kombajn on robil mniej bo czasu nie mial ale jak zrbil to porzadnie :smile:

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2002, 19:15 
Cytuj  
zapomniales o Butcherze, on tez pomog w skryptach :razz:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 96
Dołączył(a): 3.08.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2002, 23:11 
Cytuj  
Takie siedzenie w karczmie to dobry pomysł . Szkda ze w adel karczmisz jusz z 2 tygodnie nie działa . A i jestli mam byc jaki klwiek armagedon niech bendzie teras serv morze nie chodzic do momentu nowego soa . Ludzie moze zacznoł sie zajmywać czymś innym :} Albo pujdom na inny szard :razz:


_________________
Gdy człowiek jest podniecony, kocha własne podniecenie, podnieca się nim i wszystko poza tym już nie jest dla niego życiem.

*

Posty: 120
Dołączył(a): 26.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2002, 07:49 
Cytuj  
Ja tam sobie na dream masters polki co pogrywam :grin:

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2002, 10:16 
Cytuj  
Garf i juz nie wracaj miejmy nadzieje ze sie tam zadowowisz.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 68
Dołączył(a): 30.08.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2002, 10:19 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-14 18:46, bloob napisał:
Przede wszystkim nie MY lame :smile: Nie my by ty tylko skille pooddawales :smile:





Oddawalem bo ty jak idiota je zabierales nawet te ktorych nie makrowali ...

*

Posty: 120
Dołączył(a): 26.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2002, 11:23 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-15 11:16, Eldorn napisał:
Garf i juz nie wracaj miejmy nadzieje ze sie tam zadowowisz.



A skad tyle nienawiscie do mojej elfiej osoby?? Przeciez my nie mamy nic ze soba wspolnego.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2002, 20:54 
Cytuj  
tylko jedno moge powiedziec nie czytajac tego topica, a jedynie kilka pierwszych postow: KURWA

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2002, 11:00 
Cytuj  
W umysle Taunisa powoli kotlowala sie mysl nie dajaca mu spokoju:KURWA

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 paź 2002, 08:33 
Cytuj  
Hejlaho Ojciec Pewnie myslisz z kad to pisze skoro neta nie mam. Ano z naszej biblioteki. Za jakis czas bede mial necik to sie powypowiadam z doma a teraz korzystajac z okazji chce powiedziec ze popieram cie w 100%. przejscie na sphere spowodowalo by ze ludzie zaczeli by sie laczyc w gildie zeby miec szanse w walce z innymi. Liczyla by sie nie tylko sila ale takze ilosc i taktyka. Na ostatnich emulatorach liczylo sie tylko to kto bardziej sie wymakruje. Dopiero po jakims dluuugiimm czasi zaczyna sie czerpac przyjemnosc z gry. Natomiast na sphere zabawa zaczyna sie juz od pierwszych godzin grania. Jako stary wjadacz wiem co mowie. Chcecie usunac makrowanie powroccie do korzeni. Elo. Pozdrowienia dla Blooba ( mego ulubionego GM) :smile: Litha. Tauniska Drizzta no i oczywiscie KARANIRY :razz:

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 paź 2002, 12:15 
Cytuj  
hmm chodz na NL to zobaczysz team playa


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 paź 2002, 21:01 
Cytuj  
Cytuj:
2002-10-08 09:33, Raistlin Majere napisał:
Hejlaho Ojciec Pewnie myslisz z kad to pisze skoro neta nie mam. Ano z naszej biblioteki. Za jakis czas bede mial necik to sie powypowiadam z doma a teraz korzystajac z okazji chce powiedziec ze popieram cie w 100%. przejscie na sphere spowodowalo by ze ludzie zaczeli by sie laczyc w gildie zeby miec szanse w walce z innymi. Liczyla by sie nie tylko sila ale takze ilosc i taktyka. Na ostatnich emulatorach liczylo sie tylko to kto bardziej sie wymakruje. Dopiero po jakims dluuugiimm czasi zaczyna sie czerpac przyjemnosc z gry. Natomiast na sphere zabawa zaczyna sie juz od pierwszych godzin grania. Jako stary wjadacz wiem co mowie. Chcecie usunac makrowanie powroccie do korzeni. Elo. Pozdrowienia dla Blooba ( mego ulubionego GM) :smile: Litha. Tauniska Drizzta no i oczywiscie KARANIRY :razz:

Raistlin -> tak w ogole ciesze sie, ze zyjesz :smile:, co do sphere to sie z toba (tradycyjnie zreszta :smile: )nie zgodze. O ile pamietam SC na sphere to nie mialam problemu z niczym i nie potrzebowalam niczyjej pomocy do czegokolwiek :smile: (to byl po prostu raj dla lucznika) To czy grac bedziemy druzynowo, czy solowo zalezy tylko od nas i ewentualnie od ustawienia emu co do przyrostu skilli i statow i sily potworkow, no i oczywiscie sposobu gry innych na serwerze (powstanie chocby jednego teamu wymusza u innych takze bardziej zespolowe podejscie).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 paź 2002, 23:34 
Cytuj  
Ludzie kiedy wy zrozumiecie...
UO POLEGA NIE NA ROBIENIU POSTACI TYLKO CZERPANIU PRZYJEMNOSCI Z GRANIA PRZYGOTOWANA POSTACIA!
I jesli na przyklad CL, ktory ma najwiecej wiary, przeszedlby na taki system, z miejsca gralo by tam okolo 1k graczy, gwarantuje.
Ja nie moge, taka trywialna i oczywista sprawa, nikt nie chce jej uwzglednic. Naprawde, 90% ludzi to nie char-makerzy tylko item-hunterzy i gold-ownerzy.
Prawdziwa gra to zrobiona postac, gdzie sie trenuje jak walczyc, po co i dlaczego. Taktyki, sposoby, gildie, walki o miasta, o tereny. A nie robienie postaci do zasranej smierci. Po prostu, tylko SC sphere i nox jakos oddawalo ten klimat, reszta emu go niszczy i to co zostaje z UO to szkielet i nazwa. Nic wiecej.
Pozdro Raistlin, spoko, pamietam o Lorenie:]

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 paź 2002, 11:54 
Cytuj  
No wlasnei na SC mozesz robic postac do zasranej smierci, non stop kasuja :razz: jak komus to nei przeszkadza to luz


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2002, 12:34 
Cytuj  
sphere owns

nox mniej, po prostu wszyscy sie pizgali bo nic nie dzialalo :|


_________________
Obrazek

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.09.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2002, 12:43 
Cytuj  
Pol nie jest złe


_________________
--> Me and my Oyci3c :P <--

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2002, 15:44 
Cytuj  
na polu to mozna moby trzaskac albo domki ozdabiac nic wiecej


_________________
Obrazek

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 paź 2002, 15:47 
Cytuj  
wyshyn na polu mozna robic wszystko...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.