mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 21:22 
 
Mam mowic 100 razy?? Zanim sparalizuje wojownik jest juz przy mnie . I co z tego ze uda mi sie go sparalizowac na te 5 s ktorych potrzebuje na kolejne odbiegniecie???? Ja wale . Nie grasz a gadasz jak znawca. Wejdz i pograj magiem na SC i wtedy moze sie dogadamy

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 22:56 
 
Ehh słucham i słucham i mi się przykro robi.. każdy narzeka, porównuje do OSI i Cl, a tu jest po prostu inaczej.
Dla mnie mag tutaj ma poteżne oreża w postaci:
1) możliwości noszenia płytówki- ar to ar, a jak wiadomo płyta ma lepszy niż inne... chociaż medytowac już nie można, ale cieszcie się tym, dopóki kolejna wersja Noxa nie zlikwiduje tego...
2) laski (a pewnie i inne bronie drzewcowe- nie sprawdzałem) trzymane oburaćz dodają ar, tego też nie ma na CL, a jakoś tam ludzie nie narzekają...
3) jest runebook i recall- i znowu ci z Cl sie nnie cieszą? Co jest?

Dajcie więc spokój, i nie przesadzajcie: "oj jaki ten mag słaby i żałosny". Jak Nox będzie bardziej dopracowany, to pewnie i wywazy się go bardziej, damage czarów może zostanie podwyższony, ale nie pieprzcie prosze że mag jest słaby, bo nie jest. A że jest wojownik co magom potrafi nakopać w dupe, to już inna sprawa... zresztą kto broni magowi być jednoczesnie dobrym wojem?

(GM mace, gm tactics, gm anatomy, gm magery, gm meditation, gm resisting, gm evaluating... = 700)

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2002, 23:03 
 
zamiast anatomy warto dac healing
poza tym polecam do przeczytania text Covala na UO ogolne dotyczacy wlasnie magow.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 00:17 
 
Ano bardzo dobry, ale do rzeczywistości SC chyba nie bardzo... musze sprawdzic typa z tarcza, ale tu n SC nie ma wytrącenia, także skille EI i An sa felerne: nie pokazują ile many/staminy ma cel itd itp... ale będe dalej to badał w praniu.
Wrestling zamiast macefighting jest o tyle dobry, że ten drugi przekreśla medytacje- z drugiej strony można zrobić makro szybkiego wlożenia broni do ręki, ale z trzeciej jak nas ktos zaatakuje w czasie medytacji, a mamy 0% wrestling to kiła mogiła...
Anatomia vs healing: hmm, co daje healing? Leczenie mozna zrobic magiczne, a do heala trzeba bandaze, a może daje jakieś resisty (np. poison zdejmuje na 80 itd?).
Heh dużo rzeczy trzeba przebadac jeszcze...

_________________
Didżej przy konsoli
Spoko robi oli
Zrobi jeszcze lepsze
Gdy łono se ogoli

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mastyl dnia 2002-01-06 00:38 ]</font>

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 00:21 
 
co do anatomi to pokazuje on % staminy celu od 95%

Jak masz taki program w ktorym mozesz ustawic macro z wkladaniem itemu w lapy to ja taki kce
to chyba nie uoa bo on nie dziala na SC (laczenie przez ignition)
a moze sie myle?


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 00:36 
 
Anatomii mam 93, i nie sadziłem , że jeszcze cos pokaże... na OSI i Cl pokazuje od 65.

A makro do wkładania broni- kiedys mi się udało takie zrobic bez programiku... tylko że do broni 1-ręcznej... trzeba pokombinować z komendami equip left/right hand czy jakoś tak... zresztą zaraz sprawdze w grze.

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 00:39 
 
oj nie wiem czy sprawdzisz bo ciagle wywala


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 03:07 
 
Dziwne- dopiero skończyłem- mnie dzisiaj nie wywaliło ani razu. A gram prawie cały dzień.

A makro do wstawiana ostatniej broni (ale tylko 1-h) to arm/disarm left/right hand.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 08:20 
 
Mastyl --> wczoraj mialy miejsce 2 zwisy ok. godz. 2 w nocy...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Taunis dnia 2002-01-06 08:21 ]</font>

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 12:25 
 
He? Nic takiego nie pamiętam? Grałem na 100% o tej porze.
Może nie zwisy a wam "conn lost" wyskoczyło z winy waszego łącza?


Posty: 44
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 16:01 
 
Hmm, ok, ja zadko sie tu wypowiadam wiec od razu mowie co mysle o tym Raislinie
Cytuj:
2002-01-02 17:11, Raistlin Majere napisał:
Wiec ja caly czas myslalem ze to ze podczas przemiany nie zmieniaja sie staty to bug. Jednak okazalo sie ze tak ma byc!!!!!!!!!!!! Wiec pytam po co to?? Czy jest jakikolwiek ses takiego czaru . Chociaz jeden...............i ja bynajmniej nie znalazlem. No dla zabawy :smile: Dzieki za taka zabawe ze po zamianie w demona ginie sie po 2 strzalach przecietnego woja. To jest delikatnie mowiac BEZ SESSSSSSSSSSSS. Pewnie teraz powiedza mi panowie GM ze tak ma byc i ze zaden wojownik nie mial by ze mna szans gdybym byl np.demonem. Wiec tak. Poe pierwsze
-wojownicy maja mega bronie , zbroje , itd itd. Zabierazja do 50 hp przy jednym udezeniu nawet najlepszy moj czar, wogule czyli najlepszy jaki jest dostepny nie zabiera tyle!!!!!!!Pozatym jak walne typa co ma 80 hp i jest wojownikiem moim cudnym flame strikiem to zabiore mu gora 45 a on wtedy lyknie jedna butle i znowu ma fulla HP. A JA prwaie 0 MANYYYYYY. I czy to jest sprawiedliwe
-przeciez nie mowie zeby zamiana dawala az TAK DUZOOOOOOOO ale zeby choc jako tako dawala szanse na starcie z wojownikie w koncu magia to najkosztowniejsza nauka ze wszystkich. Pozdrawiam i prosze o racjonalne wyjasnienie tego problemu......

1. qojak ci zabierze 50HP, ty zabierzesz mu 80 flamestrikiem jak bedziesz miec duzo magery i odrobine szczescia:P
2. teraz malo jaki wojak bedzie miec itemy +15 bo podejzrewam ze zaden nie ma 50INT :grin:
3. zawsze mozesz uzyc recall, i z zaskoczenia pozniej kogos wykonczyc.
4. gdyby byla mozliwa polimorfia o takiej jakiej marzysz... ehh nie bede owijal w bawelne, koles ktory si epolimorfuje w smoka, udaje twardziela, bluzni na np takiego "wojaka" jak ja, i w realu ma 12 lat, nie zasluguje na nic wiecej jak tylko pozadnego kosa z mojej halabardy :razz:


_________________
Faris Sherwitz

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 16:18 
 
A co ma wiek real do podegi w grze???? Tam ktos kto moze miec 12 lat moze byc najpotezniejszym magiem, wojowniekiem i zabijac akich 20 letnich "maczo" na luzie". WIek real nic nie ma do gry i lepiej sobie to zapamietaj, zeby cie kiedys 14-latek nie skosil z nienacka :wink:


Posty: 44
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 17:05 
 
A juz ci odpowaidam, jako 12 latek nie masz absolutnie zadnej kontorli na d swoimi wypowiedziami i sa onbe kreowane pzrez bajki takie jak pokemon i inne japonski epierdoly, jednym slowem mozna powiedziec tak, jak widze kolesia ktory sie zachowuje jak gbur, lama, poza etc. to od arzu wioem ze nawet nie skonczyl podstawowki. Chamstwo zasluguje na pogarde, nie krytykluje tutaj ludzi ktorzy maja malo lat a sa inteligentni, ale anwet jesli byliby tacy, to niestety ale i tak nie potrafia sie czasem zachowac, ty drizzt czy jak ci tam heh, wiele razy tesh sie gburzyles, nie bede tego ukrywac. wala mnie tacy ludzi jek ty sa oni dal mnei totalnie nieistotni, dla mnei liczy sie jedynie BarT i pare inych leute, a na takich jak ty to sikam. Masz racej ze ja keidys tesh bylem takim maloletnim wgowniazrem i tesh sie tak zachowaywalem, no ale doroslem, a ty drizzit, szczerze ci powiem wypierdalaj :grin:


_________________
Faris Sherwitz

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 17:45 
 
Calkime ostro musze przyznac, co rozumiesz pod pojeciem "gburzylem"???
Moze ze bylem w nerwoiny za cos, jaki bug???
To bylo dawno i byla taka jedna sytuacja po ktore przeprosilaem all GM'ow. Teraz wlasnie jest odrwotnie, bugi uwzaam za cos co jest i trzeba poprawiac ale nie nalezy sie odrazu wkurzac jak ja kiedys, moze juz doroslem???
W kazdym razie tesh ciebie nie lubie za bardzo ale to pewnie sprawa gustu.
Skoro stwierdziles ze do mlodych intelignetych nic nie masz, to ok. A tak pozatym nigdy nie blyem osikany przez ciebie, a moze jak spalem??? Ale chyba musaoles wytrze bo nie msierdzialo, w kazdym razie jezeli intresuje Cie sikanie na innych to waroatkowo jest niedaleko.... :razz:


Posty: 44
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 18:15 
 
Oki, sory moze za bardzo si eunioslem, moze to byl jakis inny drizzit :grin:, whateva1 generalnei chodzi mi o ludzi twego lub ni e twego pokroju, jakkolwiek takiego rodzaju co to wchodza zamieniaja sie w smoka udawaja twardzieli , dostaja w dupsko, a potem sie pytaja np jak sie robi mikstury, a innych od lam wyzywaja, mneij wiecej o to mi chodzilo. Pozatym, wiesz.. dawno temu jeszcze za zcasow starych cywilizacji generalami byli np młodzi ksiazeta, lub szlachta, ale zawsze wtedy gdy zaczeła im rosnac broda. Wtedy to wedlug starozytnych ludow mezczyzna nadawal sie do samodzielnego myslenia, dowodzenia wojskiem lub roznych innych sparw. Byc moze jest to posatwa zbyt feudalna, ale ja jestem jej wiertny i moze mamy dzisiaj cos co niektorzy nazywaja wolnosci ai rownoscia to fakt jest jeden, dal mnie kolesie tacy jak owa poza, ktokolwiek nim(nią) był, i ludzie tacy jak on(ona) naparwde nei zasluguja na zadny szacunek. Co to za tlumaczenie ze "ty tesh kiedy s miales tyle lat" ale nigdy nie robilem takich bzdur, nie robilem z siebie błazna na oczach wielu ludzi, a tak sie walsnie zachowuja coniektorzy. Aha i jeszce jednda sparwa. Puki co, to naprawde co do zarzucenia nie amm absolutnie nikomu poza paroma wyjatkami ludzi hmmm wieku ze tak powiem niedojkrzalego, moze tear zsi ebede czepaic ale za satrych jeszcze czasów Nina... tak tak ta nina, dobar nie bede rozwijal tematu ona sama wie co zrobila i pzreprosila, jednakze ja jej wybaczyc nie moge. Kolejny.. taunis (raistlin tesh byl troszke kiedys do niego podobny, tyle ze raistlin zdecydowanie "wymadrzal" i tearz to nie wiem czy ktokowliek moglby by cos mu zarzucic) taunis..wiadomo... gburowatosc i "pseudoniewinnosc" "wiecznie pokrzywdozny " itd. KOlejni ktorycvh nie wiem czy dobzre nawet pameitam, to kolesie typowi ktorym si ewydaje ze sa niewiadomo kim o pseudo idootycznych imionach (songo, hefajstos, itd itd). DObra glupota jest wymieniac tutaj, ale wiez mi dotychczas spotkalem tylko niewielu naparwde spoko ludzi ponizej 14 lat, o dziwo powyzej tej "magicznej garnicy" sytuacja sie zmienia, choc niewiele. rozpisalem si emoze teraz zajarzysz oco chodzi pozatym nie zmieniajmy tematu tamto bylo takei dopowiedzenie na temat jednego 12 "pseudo maga" udajacego kobiete, a zachowujaca sie gorzej niz facet (jak udawac to chocioaz z klasa), ktoremu fanug keidys pzrypierdzielil za walsnie takowa lamness..


_________________
Faris Sherwitz

*

Posty: 134
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 18:24 
 
Właśnie ludzie jeśli wojownicy mogą miec butle życie to czemu nie mogły by byc butle MANY!!! w tedy klopot rozwiaqzny ten lykjnie i ten:)

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 19:22 
 
No coz, az mi sie milo na secru zrobilo :wink:.
Chyba naprawde to byl inny Drizzt, gdzy w tym swiecie narazie to bylem kowalem, a w tamtym wojem bylem tlkyo od czasu do czasu i sie niezle bawilem jako praworzadny woj i nigdy nie robilem jakos dymow z wyzywaniem, w sumie gdyby policzyc to wydalem z 10k na pomaganie slabyszm oczywisice w starym swiecie. Nie jestem jakims debilem, ktory sie wylogowuje jak baty dostaje. Oczywisice moge uciekac do miata ale spojrz z mojej strony, jezlei bym byl wojem i bym wyzwal na pojedynek to bym nie uciekl, ale jezeli jestem zwyklym kowalem co w zyciu zabil 2 headlessow to dziwne zebym nie uciekal jak mnie atakuja wojacy GM, przeciez zwykly mieszkaniec ucieknie na widok swira z shotgunem na ulicy, a jakis Stalone :smile:

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 20:52 
 
niom nie atakowac mnie ja tu tylko szyje:P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.