mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 11:05 
 
Razoth napisał(a):
Dodadzą stolice innych ras.

Piszesz o tych miastach co wycieli? Jesli tak to oczywiste, ze je wrzuca. Zreszta sam o tym pisalem pare postow wczesniej . Mowie o raczej dalszej perspektywie. Coz, moze okaze sie ze zabawy wystarczy na dlugo i niewiele trzeba wprowadzac. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 11:09 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Coz, moze okaze sie ze zabawy wystarczy na dlugo i niewiele trzeba wprowadzac. hehe


To dodadzą nowe tereny i nowe rasy. No problem. Może mają też nowe pomysły na RvR, kto ich tam wie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 11:23 
 
WTF lvl 80 ? A nie lvl 40 ?Bo juz sie gubie chyba a gre odpale na dobre jak z pracy wrócę do domu bo wczoraj klienta zasysałem :P


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 11:25 
 
zaboleq napisał(a):
WTF lvl 80 ? A nie lvl 40 ?Bo juz sie gubie chyba a gre odpale na dobre jak z pracy wrócę do domu bo wczoraj klienta zasysałem :P

Jest 40lvl zwyklych i 80 lvl pvp.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 11:27 
 
TZN a jaka jest roznica miedzy nimi ?Przykladowo gram sobie pve , bije jakies mobki i nabijam 20 lvl .A potem ide sobie na RvR (bno przeciez lvl bijac sie tylko pvp tez mozna wbic) i wbijan tez lvl .Tzn grajac PvE nie wbije 80 lvl tylko 40 czy jak??Moze to ktos dokladnie wyjasnic?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 11:31 
 
zwykly lvl cap jest 40, bijac pve dostajesz exp, bijac pvp dostajesz exp i renown
za renown levelujesz renown rank
jaki jest lvl cap na RR tego nie wiem ;]

jasne?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 11:37 
 
tor nie bardzo rozumiem czemu z gory zakladasz, ze to co mythic zrobi w przyszlosci bedzie zle? ciebie martwi co bedzie za rok, jak nawet nie sprobowales tego co szykuje mythic na lvl40. takie troche pierdolenie o szopenie i czepianie sie na sile.

rvr dostarcza tyle zabawy, ze wystarczy na dlugo.
nie wspominajac o tym, ze w tej chwili mam ochote grac co najmniej 5 klasami (i to po jednej stronie) i nie moge sie zdecydowac na jedna.
nie przejmowalbym sie wiec za bardzo tym, ze nie bedzie co robic.
a znajac mythica to sa w stanie dodac ciekawe rzeczy (champions level w daocu).
gear jest wazny ale w tym przypadku nie ma ZADNEGO problemu ze zdobywaniem go. tzn wybor nalezy do gracza.
albo robic pq i zwykle questy i sie ubierasz, albo robisz pvp i kupujesz sobie sprzet tam. i naprawde nie trzeba spedzac dni/tygodni na farmowaniu.
bo na sprzet kasa zawsze jest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 11:39 
 
zaboleq napisał(a):
TZN a jaka jest roznica miedzy nimi ?Przykladowo gram sobie pve , bije jakies mobki i nabijam 20 lvl .A potem ide sobie na RvR (bno przeciez lvl bijac sie tylko pvp tez mozna wbic) i wbijan tez lvl .Tzn grajac PvE nie wbije 80 lvl tylko 40 czy jak??Moze to ktos dokladnie wyjasnic?
Bijesz mobki dostajesz PvE exp (max 40lvl). Bijac graczy etc dostaniejsz renown (exp dp PvE i PvP). PRzy czym PvP to 80lvl.
Im wyzszy pvp lvl ty masz dostep do coraz fajniejszych epaxow.

Cytuj:
W daocu gralo sie dla RR - realm rankow. Zakladam ze tutaj taki rowniez bedzie cel glowny. epic gear byl dodatkiem i wlasciwie nei wogol gearu krecila sie cala gra - to samo jest z WARem. Poki ludzie nie odejda od schematu myslowego "gram po to zeby miec coraz lepszy gear" nie zrozumieja sensu WARa.

Moze nie zauwazyles, ale czasy sie zmienili a WHO targetuje z rynek masowy, czyli taki gdzie flexowanie sie itemami bedzie jedna z najwazniejszych rzeczy. Tak samo jak dodawanie coraz nowego kontetu.
Przykro mi ale Blizzard rozpiescil uzytkownikow ogromnymi content patchami + epaxami. I jesli kolejnych grach nie bedzie podobnie to wkoncu walna glebe :P.

Cytuj:
nie wspominajac o tym, ze w tej chwili mam ochote grac co najmniej 5 klasami

Spokojnie. Problem wieku dzieciecego gry (nikt nic nie wie o mechanice, endgame etc). Tzn. wie ale za malo.
Pozatym nie wyciekla jeszcze matematyka stojaca za caloscia. Po pol roku takich problemow nikt nie bedzie mial :E.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 8 sie 2008, 11:41 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 11:41 
 
Mendol napisał(a):
tor nie bardzo rozumiem czemu z gory zakladasz, ze to co mythic zrobi w przyszlosci bedzie zle? ciebie martwi co bedzie za rok, jak nawet nie sprobowales tego co szykuje mythic na lvl40. takie troche pierdolenie o szopenie i czepianie sie na sile.

Do czegos trzeba sie przyjebac... nie moze byc zbyt dobrze. :> A tak powaznie to dywaguje sobie jak bedzie gra rozwijana, tyle.
Cytuj:
nie wspominajac o tym, ze w tej chwili mam ochote grac co najmniej 5 klasami (i to po jednej stronie)

Mam to samo, dlatego czekam na jakas ankiete z popularnoscia.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 11:48 
 
archmage cieszy sie duza popularnoscia, najnizsza engi i runepriest, wynika z badan w gildii, w ktorej bede gral w wara.
ale wszystko sie pozmienia jak zawsze. imo fajna guildia to podstawa w warze, bo jednak czesc rzeczy mozna zrealizowac w wiekszym skladzie niz 1fg (keepy).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 11:52 
 
U nas najwiecej bylo runepriestow i warriorpriestow :>

juz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 11:59 
 
Inside zasadnicze pytanie - ile grałes w WoWa bo gadasz jak "fajnboj" .Spora czesc ludzi gra w wowa bo nie ma innego wyboru a jak sie pojawi jakas alternatywa to odrazu jej probują .W WoWie farmienie kolejnych t6 bylo po jakism czasie po prostu nudne a PvP smierdzialo niestety i to bardzo .Ludzie nie potrzebuja epaxow by sie z gry cieszyc ale ogolnie czegos co moga zdobyc i co im przyniesie sadysfakcje (dla mnie zabicie Archiego i Illidiana bylo wazniejsze niz jakas t6 ktora cieszylem sie 1h po tym jak mi dropla a zretszta co mi po t6 skoro do pvp sux)...Imo WoW wykrzywia psychike graczy mmo :E .Gralem 2 lata i skonczylem ...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 12:01 
 
Duzo, chociaz powiem szczerze ze duzo true epxow nie mam i jakos mnie to nie boli.
Jestem realista. Mythic nie robi gry dla fanow DAoCa tylko po to zeby na niej zarobic. Ludzie lubia zbierac itemki, bo tak ich juz natura ze fajnie je miec.

Przdewszystkim sek w tym, zeby itemkow bylo duzo, i byly zroznicowanie w wygladzie, staty spadaja na dalszy plan tbh.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 12:03 
 
niestety wow wykrzywil za bardzo psychike wiekszosci nowych graczy.
biorac pod uwage przyrost populacji mmorpg w ciagu ostatnich lat, jest to znaczna wiekszosc. dlatego w sumie juz olewam jak kazdy zaczyna porownywac nowe tytuly do jedynego prawdziwego zajebistego wow'a.
to ich nieszczescie, ze wyrabiaja sobie opinie na podstawie jednej gry, ktora poza (podobno) fajnym pve nie oferuje nic innego.

wlasnie to mi sie spodobalo w warze. chce miec ok sprzet do pvp to robie sobie pvp i go kupuje. chce miec lepsza niz ok bron, robie sobie pq.

a po co duzo itemkow?
chcesz duzo itemkow to graj w wowa. tu maja byc funkcjonalne i wcale nie jestem zwolennikiem 100 rodzajow jednej broni.
wole kilka, nad ktorymi moge sie zastanowic i podjac decyzje w 3min.
a nie rozpisywac buildy na 3 strony z uwzglednieniem statsow, capow itd jak to bylo w daocu.


Ostatnio edytowano 8 sie 2008, 12:05 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 12:05 
 
Inside ma racje. Wiekszosc lludzi ma mentalnosc sroki: zbieranie shiny itamz. Mythic jest tego swiadomy i watpie zeby postapil inaczej.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 12:06 
 
blad. wiekszosc ludzi wychowanych na wow'ie. bo to bylo jedyne co wow im oferowal.
a mythic postepuje inaczej. nie ma miliarda itemow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 12:09 
 
Mendol napisał(a):
blad. wiekszosc ludzi wychowanych na wow'ie. bo to bylo jedyne co wow im oferowal.
a mythic postepuje inaczej. nie ma miliarda itemow.

Ty nie rozumiesz.
HnS tez jest pierdyliard itemow. Dlaczgo ? Bo ludzie lubia zbierac itemki i patrzec jak ich postac w nich wyglada.
Ja tez lubie. Sram na ich statystyki maja byc ladne i moja postac ma w nich fajnie wygladac.

Sorry Mendol ale masz jakis syndrom anty-wowa jakby kiedys wszedl ci do wanny i cie wyruchal.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 12:12 
 
Nie no ja tam kombinowac lubie jesli chodzi o buildy/capy/itd aczkolwiek bez jakiegos zbytniego przesadyzmu .A wracajac do LVL w pvp to rozumiem ze od 40 po prostu zdobywamy rankki (takze od 0 do 40?)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 12:14 
 
Nie. jeszcze raz.

Masz 40lvl PVE
Masz 80Lvl PvP.

Za uczestnictwo w RvR dostaniejsz jednoczesnieie PvE i PvP Exp, az do 40lvl, potem dostajesz tylko PvP.
Naprawde tak ciezko to zrozumiec, czy moze slaczki namalowac ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 12:15 
 
to od czytania twoich postow i tobie podobnym.
nie masz zielonego pojecia o grze ale podstawowym wymaganiem jest miliard itemkow.
super naprawde.
a co do wanny to heh, nie bede tego nawet komentowal. po raz kolejny udowadniasz, ze to co piszesz, czynisz jedynie dla powiekszenia listy osob, ktore dodadza cie do /ignore.

zaboleq ranki zdobywasz od levelu 1, jesli tylko jestes aktywny w pvp.
za pve dostajesz tylko PVE expa.
za pvp dostajesz pve expa oraz pvp levelujac rr w ten sposob.
na levelu 13 pve mozesz miec np juz level 10rr.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.