mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 12:17 
 
nie
levele pve i pvp sa rownolegle
to tak jak 2 osie

zaczynasz z lvl1 i tu i tu
idziesz na scenario - walisz playerow, dostajesz 2 rodzaje "expa"
exp pve i infamy/renown
po uzbieraniu okreslonego limitu skacze ci level na lvl2 pve i lvl2 pvp

idziesz robic PQ - zbierasz sam exp pve - dingujesz lvl10

idziesz na open pvp, zbierasz oba typu, dingujesz lvl11 i pvp2

to co powyzej jest bardzo hipotetyczne ale ogolnie pokazuje jak sie zdobywa lewele.

juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 12:20 
 
iniside napisał(a):
HnS tez jest pierdyliard itemow. Dlaczgo ? Bo ludzie lubia zbierac itemki i patrzec jak ich postac w nich wyglada.
Ja tez lubie.


Zwykłe ograniczenie umysłowe, że tylko zdobywanie przedmiotów może przynieść fun. No nie dziwię się w końcu. Jak bym miał robić te same instancje pve w kółko, czy grać pvp oparte na hmm 3 BG i 3 arenach (chyba 3), to też by mnie to w końcu ograniczyło. Na szczęście pierwsze przyszło znudzenie.

Mythic nie zrobi ze swojej gry drugiego WoW'a, bo żadna gra która próbowała być jego klonem nie odniosła znaczącego sukcesu. Mają własny pomysł na przyciągnięcie graczy i się go trzymają.

Co do H&S, to gry tego rodzaju nie mają abonamentu. Spora część ludzi oczekuje czegoś więcej po grze na którą wykłada 13 euro / miech.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 12:30 
 
Cytuj:
Zwykłe ograniczenie umysłowe, że tylko zdobywanie przedmiotów może przynieść fun.

No niestety do EVE to WHO jeszcze duzo brakuje.
Mozesz mowic co chcesz, ale wiekszosc ludzi oczekuje bardziej namacalnej nagrody za ich osiagniecia niz prestiz na serwerze, ale fajne literki kolo imienia postaci.
Pozatym co wam przeszkadza ze bedzie duze zrozniocowanie w wygladzie przedmitow jakie sie zbiera ? kek.

A dal twojej informacji gralem w wiele innych gier :P.
Cytuj:
a co do wanny to heh, nie bede tego nawet komentowal. po raz kolejny udowadniasz, ze to co piszesz, czynisz jedynie dla powiekszenia listy osob, ktore dodadza cie do /ignore.

Naprawde straszne.
Cytuj:
nie masz zielonego pojecia o grze ale podstawowym wymaganiem jest miliard itemkow.

Oczywiscie. Przy EVE trzymala polityka, eknomia, eksploracje, i dalszej kolejnosci fity do statkow.
W WHO bedzie trzymac.. eee RvR, RvR iii wiecej RvR ? Ile mozna robic RvR dla samego RvR. Zwlaszcza ze dluzej perspektywie to bedzie ciagle to samo. Tzn. oczywiscie doadza nowy content. Ale bicie sie dla samego bicia jest dosc nudne po jakims czasie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 12:32 
 
Nam? Nie to przeszkadza.
Nam przeszkadza item centric gaming, bo to zabija sens grania. Gra ma dawac przyjemnosc rozgrywka a nie powodowac ze rozgrywke traktuje sie jako zlo konieczne do tego zeby lepiej wygladac.

juz.

PS. I mam nadzieje ze to utrzymaja w WARze beda (mam nadzieje :>)
PPS. W daoca ludzie grali po 5 lat i im sie nei znudzilo, w WARa rownież.
Jesli zrozumiesz ze gra nie potrzebuje ciagle nowych tierow, nowego contentu zeby sprawiac przyjemnosc - to WAR Ci sie spodoba, jesli nie - odejdziesz szybko po dojsciu do 40stki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 12:36 
 
Cytuj:
Jesli zrozumiesz ze gra nie potrzebuje ciagle nowych tierow, nowego contentu zeby sprawiac przyjemnosc - to WAR Ci sie spodoba, jesli nie - odejdziesz szybko po dojsciu do 40stki.

No tak.
Nawet w EVE dochodzi nowy content. Faktycznie nie potrzeba nowych czesci swiata zeby nie bylo nudno. Najlepiej niech dadza jedna zone, i niech sie tam wszyscy bija. I nic z tego nie maja bo fun z tego bedzie najwazniejszy!.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 12:38 
 
iniside napisał(a):
Mozesz mowic co chcesz, ale wiekszosc ludzi oczekuje bardziej namacalnej nagrody za ich osiagniecia niz prestiz na serwerze, ale fajne literki kolo imienia postaci.
Pozatym co wam przeszkadza ze bedzie duze zrozniocowanie w wygladzie przedmitow jakie sie zbiera ? kek.


Nie znam większości ludzi. Po 2 - nie da się zrobić masy przedmiotów które trzymają poziom pod względem wyglądu, co doskonale znamy z WoW'a.


iniside napisał(a):
Oczywiscie. Przy EVE trzymala polityka, eknomia, eksploracje, i dalszej kolejnosci fity do statkow.
W WHO bedzie trzymac.. eee RvR, RvR iii wiecej RvR ?


RvR (samo pojęcie RvR w WAR jest cholernie obszerne), Public Questy, Crafting, naprawdę obszerny Tome of Knowledge, Living Guilds no i instancje PvE (bleh...) coś pominąłem to przepraszam.

iniside napisał(a):
Najlepiej niech dadza jedna zone, i niech sie tam wszyscy bija. I nic z tego nie maja bo fun z tego bedzie najwazniejszy!.


Pomyliłeś fora, my tu nie mówimy o nowościach w przyszłym dodatku do WoW'a.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 12:43 
 
Cytuj:
RvR (samo pojęcie RvR w WAR jest cholernie obszerne), Public Questy, Crafting, naprawdę obszerny Tome of Knowledge, Living Guilds no i instancje PvE (bleh...) coś pominąłem to przepraszam.

Public Questy sie wkoncu skoncza (w sensie ile mozna robic to samo), Instancje tez, Crafting jest przepraszam ale biedny. Tome of Knoledge, fajne nie powiem ale w sumie on tez sie moze wkoncu zapelnic. Pozatym nie wiem czy osiagniecia w stylu zajeb milion squigow, zeby odoblokowac info na ich temat sa pasjonujace :P (tak wiem sa inne np. znalesc jakiegos npc ktory pojawia sie w jakims blizej nie okreslonym miejscu).

Mowienie ze gra MMO w ktorej nie bedzie dodawany nowy content bedzie caly czas tka samo zabawne jest ekhm glupie. Wole nie myslec ile dodatkow bylo do DAoC.. (skoro juz go tak lubicie).
Cytuj:
Po 2 - nie da się zrobić masy przedmiotów które trzymają poziom pod względem wyglądu,

Nie. Ale te najfajniej wygladajce moga byc najtrudniejsze do zdobycia :P.
Typu nie wiem. Zarnizj 100k wrogich graczy o!.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 12:49 
 
iniside napisał(a):
Public Questy sie wkoncu skoncza (w sensie ile mozna robic to samo), Instancje tez


to sie doda nowe.

iniside napisał(a):
Crafting jest przepraszam ale biedny.


Przepraszam ale nie.

iniside napisał(a):
Tome of Knoledge, fajne nie powiem ale w sumie on tez sie moze wkoncu zapelnic. Pozatym nie wiem czy osiagniecia w stylu zajeb milion squigow, zeby odoblokowac info na ich temat sa pasjonujace :P (tak wiem sa inne np. znalesc jakiegos npc ktory pojawia sie w jakims blizej nie okreslonym miejscu).


Einstein coś mówił o tym że instnieją tylko 2 nieskończone rzeczy, z tym ze co do jednej nie ma pewności.

iniside napisał(a):
Mowienie ze gra MMO w ktorej nie bedzie dodawany nowy content bedzie caly czas tka samo zabawne jest ekhm glupie. Wole nie myslec ile dodatkow bylo do DAoC.. (skoro juz go tak lubicie).


Ależ nikt tak nie mówi. Poprostu kilka osób tutaj stara ci się uświadomić, że nowy content to nie tylko nowe błyszczące itemki. Jeff Hickman mówił w którymś wywiadzie, że mają aktualnie w planie 3 wielkie content patche do WAR'a oraz dodatek.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 12:52 
 
W daoca biegalem 3 lata nonostop rvr praktycznie ( wyjmij z tego jakies 20days played na lvlowanie 6 charow do maxa) + jakies 10% biegania za przedmiotami w TOA. Daoc sie nie znudzil, jedyne co to grafika zaczela bolec no i ludzie poodchodzili. Z Warem moze byc podobnie, nie itemami czlowiek zyje a bieganie po emacha :).

Zapomnialem dodac, ze to wsyzystko sie sypnelo przez zabe i foota, bo nie przychodzili na ustawki punktualnie :(


_________________
Nie mam pomyslu na signature


Ostatnio edytowano 8 sie 2008, 12:53 przez lutus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 12:53 
 
Cytuj:
Przepraszam ale nie.

Jest to jest o czym mowili w podcascie to jest biedny.
Nie wiem, mnie robienie potionow i ulepszen do itemkow srednio bawi szczerze mowiac.
Cytuj:
Poprostu kilka osób tutaj stara ci się uświadomić, że nowy content to nie tylko nowe błyszczące itemki.

A czy ja tak mowilem. ?
Nie mowilem ze tylko. Ale ze sa wazna mimo wszystko czescia.
Dla mnie rownym ekwiwalentem co do itemkow jest dodawanie nowych skilli/czarow/whatever. W kazdym razie dodawanie czegos co moge sobie uzywac a nie tylko uczystniczyc, bo ile mozna ? :<.
Ale wpadl Mendol co ma jakies urazy i zaczol cos krecic.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 12:55 
 
Mi samo wybranie klasy, może zająć ch.. wie ile czasu. ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 12:57 
 
http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/ ... s01_06.jpg
A wracajac do itemkow. Jak bede mogl miec taki set, to ja jestem w 100% usatysfkacjonowany. Nawet jesli bedzie w nim biegac milion innych osob :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 12:57 
 
lutus napisał(a):

Zapomnialem dodac, ze to wsyzystko sie sypnelo przez zabe i foota, bo nie przychodzili na ustawki punktualnie :(

ekhm nie powiem kto powiedzial ze WoW jest fajny i zabiera zabawki i leci farmic epixy :(


_________________
retired...

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 12:57 
 
Tak wybór classy nie jest łatwy , ja nastwiam sie na greenskinów zawsze miałem do nich sentyment. Od czasów Shadow of Hornet Rat i fanatyków :D

Edit.
A moze to był dark omen cholera tak dawno było ....


Ostatnio edytowano 8 sie 2008, 13:00 przez Szlam, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 12:59 
 
iniside napisał(a):
Jest to jest o czym mowili w podcascie to jest biedny.
Nie wiem, mnie robienie potionow i ulepszen do itemkow srednio bawi szczerze mowiac.


Czyli kwestia gustu.


iniside napisał(a):
A czy ja tak mowilem. ?
Nie mowilem ze tylko. Ale ze sa wazna mimo wszystko czescia.
Dla mnie rownym ekwiwalentem co do itemkow jest dodawanie nowych skilli/czarow/whatever. W kazdym razie dodawanie czegos co moge sobie uzywac a nie tylko uczystniczyc, bo ile mozna ? :<.


Ludzie którzy grali w DAoC twierdzą, że można. I to bardzo długo. I należy wziąć również namiar na to, że WAR będzie napewno o wiele bardziej rozbudowany.

iniside napisał(a):
http://mythicmktg.fileburst.com/war/us/home/images/armiesofWAR/chaos/Magus01_06.jpg
A wracajac do itemkow. Jak bede mogl miec taki set, to ja jestem w 100% usatysfkacjonowany. Nawet jesli bedzie w nim biegac milion innych osob :P.


Będziesz nie tylko mógł go mieć, ale także pokolorować i powsadzać różne trofea w różne miejsca. Aha i nie biegać, tylko lewitować na dysku. ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 13:02 
 
Kolorowac. Ee to chyba logiczne ze caly rozowy bedzie :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 13:13 
 
inside troche zle trafiles ze swoimi przekonaniami. widzisz czesc ludzi tutaj ma mile wspomnienia z rvr w daocu, wie na czym polegalo, i mialo z tego niesamowita frajde.
ty nigdy tego nie przezyles wiec nie wiesz o czym mowisz.
dlatego polecam poczekac do retaila, pograc, wtedy sie wypowiedziec.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 13:14 
 
@inside Gej znaczy sie? Inside chyba war nie jest dla ciebie po prostu. Uwazasz, ze faula jest malo istotna, wazna jest uber itemizacja, mechanika, animacje, ktore ci sie nie podobaja. Szkoda twojego czasu imo. Czekaj na Aion i graj w wow.
@mendol na poczatku w wow tez bylo pare itemkow na krzyz, jeden set z dunegeonow. Jak sie skonczylo wszyscy wiemy. Miejmy nadzieje, ze war nie pojdzie ta droga.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 13:15 
 
tor jesli beda dostepne w ten sposob jak teraz, to ok. niech sobie troche dodaja.
ja chce tylko uniknac sytuacji z wow'a/toa, gdzie trzeba bylo spedzac dni/tygodnie, na zebraniu odpowiednich itemkow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 13:19 
 
Cytuj:
@inside Gej znaczy sie? Inside chyba war nie jest dla ciebie po prostu. Uwazasz, ze faula jest malo istotna, wazna jest uber itemizacja, mechanika, animacje, ktore ci sie nie podobaja. Szkoda twojego czasu imo. Czekaj na Aion i graj w wow.

Licze jeszcze na fajna sieczke, i mechanike gry.
Animacje musze zobaczyc jak to jest po nowym patchu :>.
A ze fabula, srac fabule who cares about it ? -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.