mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 13:20 
 
ja w jakiejs czesci. tym bardziej, ze sa w warze chainy ciagnace sie przez kilka zon.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 13:23 
 
Mendol napisał(a):
tor jesli beda dostepne w ten sposob jak teraz, to ok. niech sobie troche dodaja.
ja chce tylko uniknac sytuacji z wow'a/toa, gdzie trzeba bylo spedzac dni/tygodnie, na zebraniu odpowiednich itemkow.

Dokladnie, itemki maja wpadac przy okazji zabawy w pvp, a nie byc warunkiem koniecznym do uczestniczenia w niej na sensownym poziomie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 13:24 
 
Mendol napisał(a):
ja w jakiejs czesci. tym bardziej, ze sa w warze chainy ciagnace sie przez kilka zon.

IMO questy i fabula jest po to zeby level wbijac i byc w stanie szybciej klepac wroga.
Od czasu do czasu mozna cos przeczytac, osobiscie juz wole ksiazke. czytaniem questow w grach nudze sie srednio po 10 :<.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 13:25 
 
iniside napisał(a):
Cytuj:
@inside Gej znaczy sie? Inside chyba war nie jest dla ciebie po prostu. Uwazasz, ze faula jest malo istotna, wazna jest uber itemizacja, mechanika, animacje, ktore ci sie nie podobaja. Szkoda twojego czasu imo. Czekaj na Aion i graj w wow.

Licze jeszcze na fajna sieczke, i mechanike gry.
Animacje musze zobaczyc jak to jest po nowym patchu :>.
A ze fabula, srac fabule who cares about it ? -;-.


Nie wiem jak inne klasy ale moj szamanek wyglada teraz wyjebawczo :)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 13:26 
 
iniside napisał(a):
osobiscie juz wole ksiazke..

Rozumiem, ze tylko podreczniki akademickie. :> Twoj wybor co wolisz, ale probujesz w tym topiku zrobic z wara gre, ktora nie jest.


_________________
Χ Ξ Σ


Ostatnio edytowano 8 sie 2008, 13:26 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 13:26 
 
ty chyba nie kumasz podstawowej rzeczy inside w tej grze.
nie musisz questowac zeby 'wbijac' levele...
nie pisz juz lepiej nic wiecej :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 13:30 
 
Mendol napisał(a):
ty chyba nie kumasz podstawowej rzeczy inside w tej grze.
nie musisz questowac zeby 'wbijac' levele...
nie pisz juz lepiej nic wiecej :-)

Moge ciagle kogos bic. ale takie bicie jest nudniejsze, niz swiadomosc ze masz quest ktorego nie czytales a ktory kaze ci to robic -;-.
Cytuj:
Rozumiem, ze tylko podreczniki akademickie. :>

Za kogo ty mnie masz! Ja czytam tylko pr0n.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 13:31 
 
iniside napisał(a):
Moge ciagle kogos bic. ale takie bicie jest nudniejsze, niz swiadomosc ze masz quest ktorego nie czytales a ktory kaze ci to robic -;-.

rence...


_________________
retired...

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 13:48 
 
Ta, jak dla kogos zabicie 20 zajaczkow jest more funny niz walka z zywym i inteligentnym przeciwnikiem to ja polecam powrot do korzeni - Everquest 1


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 13:51 
 
Asmax napisał(a):
inteligentnym

Ta informacja nie zostala potwierdzona przez mythic.
Ogolnie polecam wszystkim odprezenie. Jeszcze 2h i mozna zaczac weekend. Opadna emocje goracej dyskusji z inside, ktory zwyczajnie ma inny gust.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 55
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 14:19 
 
Inside jest zestresowany bo zapowiadzial ze jesli gra wyjdzie do konca roku zje swoje skarpetki. Obecnie posypaly sie posty ze ma wstawic filmik na youtube.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 14:29 
 
Pamietam jak mowilo sie jeszcze przed beta ze w grze bedzie 50lvl, wiec mozna przypuszczac ze wywalone stolice i klasy pojawia sie razem z tymi 10lvl, dobrze jest miec nadzieje ze to maja zaplanowane w Mythic.

Czy nie wydaje sie wam ze swiat w Warku jest strasznie malutki ?

Aktualny crafting to smiech i naprawde jak przypomne sobie zapowiedzi jaki to mial byc super to natychmiast mam przed oczami AoC i ich devsow.
Crafting mial by dostosowany do klas, tzn ze klasa wymagajaca ciezkiego armoru bedzie jako jedna go robic, magowie mieli robic alchemie i magiczne przedmioty, squid herder mial chodowac pety, dwarf eng mial zajmowac sie wybuchowymi zabawkami i pulapkami, na becie tego nie zobaczylem, nigdy tez kolejnego info juz nie bylo, a przechwalek na temat craftingu nie znajdziemy w archiwalnych wywiadach.

Poamietam tez jak biale okulary chwalily sie ze udalo sie im wywalczy 17+ dla gry i ta ich mhrocznosc powala, a co teraz mamy z tych zapowiedzi zua i mhroku, naklejki na pudelku 13+ ?

Przypominanie tych rzeczy nie ma na celu tu whinowac ze war jest bee, bo gra naprawde ma wielka szanse i potencjal ale juz tyle razy takie teksty sie pisalo ze warto pamietac wlasnie o tym co mialo byc, a co jest, czy bedzie super to zobaczymy po paru miesiacach od premiery.

Mam nadziej ze po miesiacu znudzone 40lvl/80lvl nie beda plakac ze gra do dupy i ze tylko WoW jest najlepszy, a na forum wszystkie tematy zostana rowalone przez whinerow.

Trzyma kciuki za wara mimo ze chcialbym czegos innego ale wiem ze nic takiego nie powstanie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 14:35 
 
Kazdy jest embe swiadomy tego co napisales. Dla mnie war sporo do idealu brakuje, ale ja takowego nie szukam. Widze, ze przejechanie sie na AoC wywolalo mala traume.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 15:19 
 
Pozatym co wam przeszkadza ze bedzie duze zrozniocowanie w wygladzie przedmitow jakie sie zbiera ? kek.

Skoro kolorowsze/bardziej swiecace, to naturalnie musza byc i ciagle coraz lepsze. Wiecej kombinacji itemkow = slabszy balans = slabsze PVP.

IMO questy i fabula jest po to zeby level wbijac i byc w stanie szybciej klepac wroga.

"Moge ciagle kogos bic. ale takie bicie jest nudniejsze"

Placzesz sie w zeznaniach. Zastanow sie co ty chcesz robic - bic wroga, czy grindowac questy, ciagle odgrazajac sie, ze w koncu tego wroga zaczniesz bic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 16:13 
 
ausus napisał(a):
Inside jest zestresowany bo zapowiadzial ze jesli gra wyjdzie do konca roku zje swoje skarpetki. Obecnie posypaly sie posty ze ma wstawic filmik na youtube.

Cicho moze zapomna :<.

W War zagram i mimo mojego calego marudzenia mam nadzieje ze okaze sie fajny :P.
Cytuj:
Placzesz sie w zeznaniach. Zastanow sie co ty chcesz robic - bic wroga, czy grindowac questy, ciagle odgrazajac sie, ze w koncu tego wroga zaczniesz bic.

Grindowac questy ktore polegaja na biciu wroga.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 16:23 
 
Cytuj:
Grindowac questy ktore polegaja na biciu wroga.


*pstryk* twoje życzenie zostaje spełnione :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 16:55 
 
Flex on:
Warhammer online beta client instalation complete
Flex off

Jak dla mnie crafting to tylko w uo byl dobry ^^ (ah te bulki:P)
A to iz gracze sie bede predko nudzić to raczejmarna szansa bo PvP zawsze daje jakiej pole manewru + to iż nie wiadomo czy jeszcze czegoś nie dodadzą/poprawią przed release a zanim wbijemy ten max lvl i sie troche potłuczemy w PvP to Mythic napewno coś jeszcze wrzuci .A co do obietnic devsów typu "damy wam to , to , to i jeszcze to i tamto" to chyba w każdej grze szczególnie mmo w rzeczywistości wygląda to tak "damy wam to i to , jak czas i bugi pozwolą to dodamy jeszcze to"


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 17:15 
 
Troche mi sie beta przejadla, ostatnio tylko wlaczam zeby zmiany obadac, ale pewne jest to, ze nie bede sie nigdzie nie bede sie spieszyl. Fun jest dokladnie taki sam na low jak i hi lvl, nie ma cos sie spinac i leciec przed siebie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 55
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 17:41 
 
Dokladnie pod koniec kazdedo tiera czuje sie jak na mav lvlu. Fun ciagle ten sam

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2008, 17:58 
 
Cytuj:
Troche mi sie beta przejadla


Mi też, nawet ogłosiłem że nie kupię WARa w dniu premiery. Ale po ochłonięciu i przeanalizowaniu sytuacji stwierdziłem że jednak kupię :)

Teraz szpilę w EvE, a jako że dziwnym zbiegem okoliczności subskrypcja kończy mi się 18 września (znak?), nie ma poprostu innych alternatyw.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.