mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 59  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 14:46 
 
TAk teraz lamy beda uciekac do gospody i tam sie wylogowywac.

Ja mam pomysl ( pewnie sie boijcie??) dobra a wiec tak jak ktos bedzie sie chcial wylogowac to bedzie musial 30s stac bez ruchu w jednym miejscu nic nie robia wtedy bedzie mogl sie odrazu wylogowac, a jak nie to bedzie zostawal w grze wychodzi na jedno tylko ze nik nas nie zabije.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 14:49 
 
Dokladnie to zajebales mnie 1 raz ito kolo banq :wink: i raz twoj brat zaco potem dostal :wink: bo gral nieuczciwie byla taka sytuacja:
ja: Dawo sparing ?
ja: *czekam iczekam*
ja: *podchodze i atakuje*
dawo: odejc odejc zostaw mnie
ja: *odchodze ide do box w banq*
dawo: *przypierdala mi w plecy 3 pioruny...*
NO COMMENTS

I gdybym gral tyle co ty byl bym napewno lepszy :wink: (no jesli byc nie makrowal)
Bo w UO gram zaledwie 1 miesac...


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 14:57 
 
buahaha jak chcesz sparing z dawem niezapomnij ze jest magem i napewno przed sparingem niedales mu zucic blesa itp i manny niezdarzyl zmedytowac a ty atakujesz a jak odsunoles sie to akurat mu sie manna odnowila i ci przyjebal dawo z toba mugl wygrac bez problemu jak walczyl z takimi jak bayu i wygral ;P


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 14:58 
 
tak tak...
choc kto wie...
...a racja tyle miesiecy macrowania robi swoje...
lamerstwo...


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 15:04 
 
lamersto dla cibie pewnie wlasny ojciec to lamus :razz: tyle miesiecy raptem dwa :razz: dwa miechy grania i ty byles na dwa strzaly hyhyhy


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 15:09 
 
alez BaroO dawo to lamer ze huj a na dodatek jest poprostu debilem
(przyklad)
wracam z vesper i spotykam dawo po miedzy provisionerem a kopalnia
-czesc(ja)
-(on napierdala we mnie 1 piorunem)
-ej co robisz!
(kolejne pioruny mnie zabijaja)
(po wskrzeszeniu)
-ej czemu mnie zabiles
-potrzebowalem pieniedzy
-mogles powiedziec dal bym ci
-nikt nie chcial mi pozyczyc wiec se wziolem
(mowil o pieniadzach a zajebal mi caly stuf i regi oraz kase oczywiscie)
i nich mi ktos powie czy na takiego skurwysyna nie mozna sie wnerwiac i nie nazywac go lamą??

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 15:14 
 
jak takego taka osobe nazywasz burakiem to dla ciebie wszyscy pk to buracy :razz: a zreszta sam powiedzail ze potrzebuje kasy ;P a zreszta ile bys mu dal ??? 500??? on sobie wzial ile miales a cichy opchnie a regi niebedzie musial kupywac a zreszta dwa piorunki cienki byles :razz: hyhy bayu z 5 wytrzymal chyba zanim padl ;P


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 15:22 
 
najgorzej sie walczylo magem z spankim nic mu nierobilem ja go z corpa a on odbicie i tak nonstop az mnie wykanczal albo ja mu demona a on go odsylal ale jak wziolem woja to juz szans niemial z moja halka zatruta dedly z royalu magiczna w dodaku :razz: hyhhy ale mi ja bloob zabral ;P


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 15:37 
 
Cytuj:
2002-05-10 15:57, kryzys napisał:
buahaha jak chcesz sparing z dawem niezapomnij ze jest magem i napewno przed sparingem niedales mu zucic blesa itp i manny niezdarzyl zmedytowac a ty atakujesz a jak odsunoles sie to akurat mu sie manna odnowila i ci przyjebal dawo z toba mugl wygrac bez problemu jak walczyl z takimi jak bayu i wygral ;P



Bayu byl silniejszy odemnie a jakos w vesper was obydwoch zabilem (ciebie kreadas i dawo) dawo mi odjal 2/3 hp ale wiecej nie zdazyl - tylko o to tu chodzi - z magiem trza na szybkosc :>


_________________
My Silent Enigma...

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 15:43 
 
pamietam menelku ale ja gralem magem ktury mial az 27 hp :razz: hyhy ja wchodze po schodach i co niezyje bo mnie menelek raz jebnol :grin:


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 16:03 
 
hmm mnie jedynie ubil w pojedynke Eldorn ale to i tak tylko przez brak mojego przygotowania. o ile sie nie myle DAWO tez probowal ale jak nie nadazal z piorunami i jednoczesnym uciekaniem to zdecydowal sie na to drugie. jeszcze jakis mag probowal mnie poszczuc demonem ale jak go ubilem(znaczy sie maga) to demonek sam odfurknal bo mu sie czas na tym padole skonczyl :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 16:07 
 
hyhyhy ale nic niepowiedziales jak cie w banku ubilem i skarzyles sie na zbrujke ;P


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 16:08 
 
tak tak ty zawsze masz jakies wytlumaczenie jestes jednym wielkim niedojebem twoje najwieksze osiagniecie to zabicie baya i macrowanie przez 5 miesiecy non stop i chwalisz sie tym jak byc przynajmniej wybil caly order 1 szczalem.
A co do tamtego incydento z kasa to powinien przynajmniej go wyzwac na pojedynek a nie jak kupa gnoju atakowac jak ktos jest wpelni nieprzygotowany tak robi wlasnie prawdziwy lamer
A tym ze zjechales na mojego ojca pokazujesz wlasnie jaki z ciebie gowniaz i niedopierdolony pajac...
I niemysl ze etraz na nowym servie ebdziesz dalej tak makrowal bo jak cie tylko zobacze ze gdzies kampisz po katach odrazu zajebie albo wolam GM'a i napewno karzdy inny gosc z orderu tak samo bedzie tepil to gowno jakie swoja osoba reprezentujesz...


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 16:10 
 
kryzys ubiles mnie bo mialem az 40 dex(wcielo mi gdzies te 23) i bylem wtedy malo doswiadczonym swordmanem(tak z 70%)


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 16:13 
 
buahahan teraz mnie rozbawiles :razz: ty myslisz ze nanowym servie mi dokopiesz hyhyhy a tak wogule to pk niepodchodzi do kogos i niepyta czy moge cie zabic :razz: i zabrac twoje cichy :razz: hyhyhy pk to pk jak niewiesz co to pk to niemamy o czym gadac :razz: a order to niemial zycia jak byl dart pamietam jak w kopalni gurnicy sobie kopali to on zamykal impre murem i koszenie :razz: kazdy po koleji ginol bo reszta sie stala i kopala dalej czekali na swoja kolej :razz: hyhyh


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 16:14 
 
Cytuj:
2002-05-10 17:03, lobo_17 napisał:
hmm mnie jedynie ubil w pojedynke Eldorn ale to i tak tylko przez brak mojego przygotowania. o ile sie nie myle DAWO tez probowal ale jak nie nadazal z piorunami i jednoczesnym uciekaniem to zdecydowal sie na to drugie. jeszcze jakis mag probowal mnie poszczuc demonem ale jak go ubilem(znaczy sie maga) to demonek sam odfurknal bo mu sie czas na tym padole skonczyl :grin:



Dzielnie sie chlopak trzymał miałem z nim spory problem, ale sie udało gdyby byl przygotowany to walka byla by wyrownana, bo ja wtedy miałem spora przewage.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 16:15 
 
Tak sie zastanawialem czy przysstapic do orderu Darka ale teraz mam pewnosc ze to zrobie i takie niedowartosciowane dziecko jak ty bedzie moglo jedynie srac po katach mapy jak wpadniemy z gildia do waszego miasta aby wyplewic cale zlo jakie tam bedzie sie panoszylo ;p


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 16:17 
 
no lobo na koncu zanim zostal gm-em wiem ze byl dobry :razz: hyhyh pamietasz eldorn nasze pojedynki :razz: hyhy
kreda-dlaczego ja ci nic nierobie
eldorn-niewiem :razz:
kreda- zamiana mieczy
eldorn-ok
kreda- odrazu lepiej hyhy


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 16:18 
 
ej BaroO kurwa odpierdol sie od dawo sam widzialem jak robiles podobnie on bral cos w banku ty wchodziles waliles go w plecy on cie zaczol lac i wtedy wybiegales do guardow i sie uzdrawiales i guardow mu wpuszczales jestes lama totalna i nie mow ze on ci tak robi bo ty postepujesz jeszcze bardziej lamersko wtedy w banku on nwet nie mial rzeczy zadnych na sobie bo sie przebieral ty zaatakowales go twardzielu jestes pan WEST nr 2 wiec stol sie bo jak zalozyl rzeczy to spieprzales ze az sie kurzylo panie NEW WEST

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 16:19 
 
Jest godzina 17:15 a serwer jak nie bylo tak nie ma lobo widze ze sie nudzisz bo na forum siedzisz, moze nam powiesz co sie dzieje.

Albo lepiej udostepnij juz serwer.:razz:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 59  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.