mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 14:17 
 
1 ) Nigdzie ... cofam jest
2 ) Walczac fencerem ani razu nie wzrosl mi dex, natomiast wzrosl od alchemi. Przy walce fencerem rosnie natomiast sila - czy to jest ok ?
3 ) od nauki antmomi wzrost inteligencji jest bardzo znaczny natomiast od nauki evaluate int i meditation prawie zerowy
4 ) nie ma bonusa do magery za zucanie czarow ze scroola
5 ) Nie ma beczek - czy jakis GM moze sie poswiecic i sprobaowac zrobic beczke do potionkow i jesli mu sie to uda opisac ten skomplikowany proces
6 ) Wczoraj wieczorem mialem ksiege z zakleciami w plecaku, czarowalem na CM itd, potem poszlem do kowala w Brit i sie wylogowalem - dzis rano po zalogowaniu ksiegi nie bylo - co jest grane ????


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-01-06 14:44 ]</font>

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 14:30 
 
Przepraszam rosnie inteligencja od Evalute Int. Ale w sumie mogla by tez rosnac od uzywania magery tzn zucania czarow.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-01-06 14:31 ]</font>

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 14:36 
 
Rośnie od używania czarów - w szczególności od greater heala, ale jakoś tak trochę niemrawo :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Yerpen dnia 2002-01-06 14:38 ]</font>

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 14:40 
 
Cytuj:
2002-01-06 14:17, Scorpio napisał:
1 ) Nigdzie na stronie http://www.uo.netla.pl nie ma informcji gdzie zglaszac bugi - dajcie jakies info



Sprawdź dolną część "wstępu"


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 14:42 
 
1) Domy - znikajace loced down and secured skrzynie, pojawiajace sie w plecaku drugiej postaci ( dwa razy mi sie zdazylo )
2) Statki - Nie dzialaja polecenia: left, right, co znacznie utrudnia dobicie do portu/brzegu.
3) Vendorzy - czesto sa inne obrazki a inny opis produktu. Zdazylo sie dwa razy : vendor Nina - sklep z pochodznia kolo banku Brit. Drugi : stolarz - nie ten co sprzedaje domu tylko ten drugi.

I NAJWAZNIEJSZE !!!
4) Poplywalem sobie statkiem, odstawilem do portu w moonglow, poszlem do miasta, wracam i nie moge wysunac deski ! GM zawolalem i powiedzial, ze to bug i juz kilka podobnych bylo odnosnie lodzi.

**

Posty: 315
Dołączył(a): 23.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 14:43 
 
Stary nie bulwersuj sie. TO jest wlasnie SC ! Serwer dziala dosc krotko i niedawno przeszedl gruntowna przebudowe swiata wiec teraz jest bug na bugu i wszystko jest niedopracowane na maxa.
-Kowal nie kuje expow
-Bowcrafter nie robi shaftow
(dobre, nie ? :grin:)
-Kucharz z 56 cooking pali 90% filetow
-Nie mozna przejsc przez plame krwi
-Rybak wylawia tyle butow co ryb :smile:
-Czesci umiejetnosci nie da sie nigdzie
nauczyc
-Czesci rzeczy nie da sie kupic (albo da sie
je kupic po jednej- czytaj czyste scrolle)

To jest SC i tak jest i tak bedzie (przynajmniej w najblizszym czasie)

*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 14:48 
 
No tak, mi juz nie chodzi o takie cos ze vendor ma zle opisy, czasami wchodzi na stol i trzeba poczekac az zejdzie, czy tez o to ze od tego rosnie int za szybko albo za wolno, ale staki MUSZA BYC *ZALAMANIE*

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 14:52 
 
To może i jak coś zgłosze:

1) jeżeli chcemy się recallować mając przeciążenie, oczywiście nam się to nie udaje (to jest dobrze), ale i tracimy calutką mane (a to jest już złe)

2) Czy któryś z GMów mógły powiedzieć, czy aktualne ceny składików są odpowiednie, czy tylko nikt na razie nie ma czasu by ich zmienić (za 30 składików każdego rodzaju płaci się około 1600 gp, zaś próba rzucenia gate travela kosztuje nas 25 gp (12gp - bp, 6 gp - blood moos, 4 gp - siarka, 3 gp - mandrake), a jednak jest to dość trudne zaklęcie. Ceny powinny być takie jak na starym SC, lub przymnamniej tych droższych nie powinny przekraczać 5 gp.
A i blank scrolli jest stosunkowo za mało w sklepie

3) Balde spirit jest trochę za silny


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 15:05 
 
Yarpen blde spirit jest glupim czarem i niebezpiecznym zarono dla maga jak i innych w jego sasiedztwie - a jego sila wydaje mi sie ok - tzn rani i zabija jak to czar a nie tak jak na CL robi tylko zamieszanie a nie jest w stanie nikogo zabic ani nawet powaznie uszkodzic

*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 15:08 
 
A ja chce lodz oddzyskac !!! *popelnia samoboj...

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 16:00 
 
Bugi ewidentne: (OBIEKTYWNIE- musicie poprawic)

Najbardziej wkurwiającym bugiem na razie są plamy krwi- ile razy chcieliscie dobic potworka jak zrywał się do ucieczki, i klops, bo na drodze stanęła wam... kałuża krwi?

Zwierżęta ztamowane, choćby o najniższym poziomie lojalności nie uciekną. Mój kon już 3 dzień nie karmiony mi służy.

Nie bugi, ale "dziwne" rozwiązania: (SUBIEKTYWNE- nie musicie poprawiac)

-za mocny poziom trucizny rzucany przez spectre i bone magi
-zbroje niszczą się dośc szybko, ale bronie (na szczęsice) nie :smile:
-rybki na ziemi po wyłowieniu
-mozliwośc noszenia tylko 10 brył rudy, bez względu na udźwig

Jak sobie przypomne, to jeszcze dopisze. Magia ma ponoć mnóstwo bugów.

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 16:16 
 
TO masz niezlego konika, ja oddalem lame do stajni i....UCIEKLA z tamtad z glodu po 2 dniach :smile:, a zwykla bez stajni mi uciekla po tez 2 dniach - moj mqpel rekord 1 dzien na konika, moze chodzi o nieuzywanie zwierza a nie o jego karme??? W kazdym razie oa te czynniki powinny powodowac ucieczke

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 17:32 
 
Poziom poisnon walony przez bone magi nie jest za wysoki napewno - bo wali raptem great poison - nie wiem jak to ma sie u spectry ale szczeze mowiac z moim resem na mgie to 1 raz na 10 udaje jej sie rabnoc in nox i nie sprawdzalem jaki ma poison ale pewnie great tak na oko albo DPtrzeba by sprawdzic z gret cure czy leczy spectre - wtedy bedzie jasne - a bone magi tylko great wali - jak ktos chce to zapraszam po miksturki great cure - no i jedna uwaga zrobienie tego majac 50 alchemi jest dosc problematyczne nawet po zabiciu 10 mumi

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 19:26 
 
ehh z ta zwierzyna to przewaznie jest tak ze puki z niej nie zejdziesz to ja masz:P

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 20:06 
 
ROTFL :smile:

*

Posty: 134
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 20:47 
 
moje: :smile:
1)
Czasami nie moge podniesc jakiejsc rzezcy czasami nawet mialem ta rzecz i nagle jej juz nie moge podniesc! tarzce mam i inne niektore ech
2) wlasnie i ta walnieta kaluza krwi ja keidys sie zablokowalem ine omglem wysjc nawet przez nia!
i tyle uh ulzylo mi :grin:

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 20:49 
 
Punkt z koniem juz nieaktualny- uciekł... heh ale długo skubany wytrzymał. A co do siedzenia na nim- jako jeden z nielicznych na Sc człek zawsze przed wejściem do budynku zsiadam z konia...
Pytanko- czy działają vendorzy i NPC do wybajęcia? Przy cmentarzu jest jakis vendor, ale nic mi się nie udało kupić ani sprzedac u niego. A przydaliby się też NPC do wynajęcia- specjalizujący sie w czymś- woje, tamerzy itd. z możliwością kontroli komendami jak u ztamowanych zwierzaków!

_________________
Didżej przy konsoli
Spoko robi oli
Zrobi jeszcze lepsze
Gdy łono se ogoli

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mastyl dnia 2002-01-06 20:50 ]</font>

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 21:00 
 
ehh ja tez schodzilem:P ale jak mi takich kilka ucieklo... to stwierdzilem ze finansowo nie pociagne:P

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 21:11 
 
Tia
tez kiedys sochdzielm z konia (ostarda) ale juz mi sie znudzilo :smile:
przeciez nikt nie wprowadzi zakazu wjezdzania do budynkow na koniach bo kto to bedzie sprawdzal a co za tym idzie przestrzegal


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 sty 2002, 21:19 
 
Bo vendorzy dzialaja troche na innej zasadzie najpierw klikasz na nim dwa razy wtedy widzisz co ma na sprzedaz, potem mowic vendor buy wskazujesz przedmiot w plecaku na sprzedaz ktory cchesz kupic i jesli masz gotowke przedmiot trafia do twojego plecaka.
CO Z MOJA KSIEGA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-01-06 21:21 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.