mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 11:00 
Cytuj  
głupi jesteś oxidize - SL mi wygląda na całkiem nowy engine.
A te tytuły które porównujesz z AO to shit maksymalny i nic tu nie pomoże ładniejsza grafika.

Np. EQ2 ma ładniejszą grafikę niż WoW a mimo to WoW ma oceny 8.8 a EQ2 7.4 z tendencją spadkową która mocno ten tytuł kopnie za 2-3 miesiące gdy ludzie zobaczą, że rzeczywiście poza tłuczeniem szczurów w kanalach niewiele więcej jest tam do roboty.
Sądzę, że identycznie potraktowałbyś takie gry jak EQ - obrzydliwa grafa nawet dla mnie a i tak ta gra to wyższa półka, czy DAoC - grafika porównywalna z AO i ten sam komentarz. Zresztą FFXI też nie błyszczy bo razi pixelozą, a ma dopracowane w japońskim stylu modele postaci. Za to teren to takie copy&paste + pixele.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 12:01 
Cytuj  
Co się stanie z WoW zobaczymy sami.. Może akurat ten wielki projekt dostanie od czegos innego kopa.. Ale powiem wam że są plusy.. Może jak ludzie zaczną grać w WoW-a to inne mmo będą tańsze:).. Nigdy nic nie wiadomo.. Zastanawiam się dlaczego AO jest za free.. Może community pada.. kto tam wie... A może tak jak ktoś tu kiedyś pisał zostanie wydane AO2..


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 12:03 
Cytuj  
Z tego co widze na poczatku tego triala podstawki AO na razie tez nikt nic innego nie robi niz biega kolo miasta i tlucze lov lvl mobki.

Liczylem po cichu ze AO bedfzie mialo rozwinieta profesje Biuro9kraty - jakas kariera polityczna, nabywanie neiruchomosci itd. a tu kupa, tylko bieganie i nawalanie mobkow, z tego co czytam, nic ciekawego mnei nie spotka ta postacia. Nie wysilili sie autorzy.

Mozna nabyc 1 apartament podbno ( jakis lepszy dla posiadaczy ktoregos dodatku) i wozic sie jakimis pojazdami, ale czy to wsztsko ? Bo jak na razie gra razi maksymalna nuda, taka jak pamietam z klonow MU i EQ.

To jest naprawde klisza...

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 12:04 
Cytuj  
No a na grafike nie narzekam, tylko wkurza mnie masa tych choelrnych okienek, na razie sie w tym gubie, ale z tego co widzialem shadowlkands chyba wprowadza troche nowszy gui.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 12:38 
Cytuj  
Bez NW i SL faktycznie nie ma co robic i mozna sie zanudzic na smierc. Zwykle PvP i walki o towery sa dopiero w Notum Wars. Dlatego gole AO jest okreslane jako przestarzale demo.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 12:42 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
głupi jesteś oxidize - SL mi wygląda na całkiem nowy engine.
A te tytuły które porównujesz z AO to shit maksymalny i nic tu nie pomoże ładniejsza grafika.

po 1 nie obrazaj mnie
po 2 mowimy k***a tylko o podstawie bo tylko ona jest darmowa. ile jeszcze bede musial razy to powtorzyc?
po 3 RYL <przyklad> oferuje lepsza zabawe niz PODSTAWA AO <co z tego ze AO posiada pelno itemow skoro moge uzywac jedynie 1/4 z nich> a przeciez polega na tym samym co Anarchy Online - tluczeniu mobow.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 12:46 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Bez NW i SL faktycznie nie ma co robic i mozna sie zanudzic na smierc. Zwykle PvP i walki o towery sa dopiero w Notum Wars. Dlatego gole AO jest okreslane jako przestarzale demo.

X.


True, true :/ ...

T.

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 13:15 
Cytuj  
Zrozumcie, ze podstawka AO to jest n_i_c. Zrobili uklon w strone graczy, dajac za friko gre sprzed kilku lat, ktora daaaawno temu byla inowacyjna. AO to teraz NW+SL+AI. Sam troche nie rozumiem tworcow, po co daja za darmo gniota ktory tylko moze zniechecic do gry potencjalnych nabywcow :)


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Posty: 32
Dołączył(a): 23.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 16:18 
Cytuj  
Bardzo bym prosił o pomoc w jednej sprawie. Chodzi o to że jestem nowy w sieci i mało kuman. Chcę zagrać w ANARCHY a wogule niewiem jak zacząć. Rejestracja, wstęp i tak dalej.
Z góry dziękuje. :roll:


Posty: 32
Dołączył(a): 23.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 16:29 
Cytuj  
A nie dopisałem że chodzi mi o wersje FREE!!! na inną mnie nie staś :lol:

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 16:43 
Cytuj  
Problem w tym, ze zrobili to w celach promocyjnych. Slaba to promocja, bo widze przed soba cos za co niekoniecnzie chce placic, jak za WoW.


Gdybym wiedzial ze w Notum, Shadow i AI gra nabiera zupelnie nowego oblicza, zastanowilbym sie, bo graficznie jets dla mnie calkiem wystarczajaca.

Zalozylem watasa w dziale AO, moze ktos mi tam pyknie jeszcze o jkais ciekawych sprawach w AO z dalszymi dodatkami.

A tak przy okazji, jaki jest koszt nabycia 3 dodatkow, czy jest trail chocby 7 dniowy z nimi, oraz czy Alien Invasion nie ma jakis starsznych wymagan ?

Po prostu chcialbym grac w jakas futurystyczba MMO, na razie rozwazam SWG, wstepnie wyrzuciwszy juz Neocrona i Entropie. Ale o AO wiem niewiele wciaz. Ale szukam czegos inneog niz gra w kotrj przez 95% czasy wyciagmy paske z potworka, wciskamy binda ataku i ziewamy z nudow a potem zbieramy... chcialbym gre z rozbudowanym socialem...

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 16:58 
Cytuj  
Co do grania za free to wszystko jest tu napisane.. pcozytaj!!


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę


Posty: 32
Dołączył(a): 23.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 20:36 
Cytuj  
O OPRAVCO DZIĘKI CI ZA POMOC. :]
CAUSKI PA PA PA :lol:

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 22:19 
Cytuj  
Shubduse napisał(a):

Zalozylem watasa w dziale AO, moze ktos mi tam pyknie jeszcze o jkais ciekawych sprawach w AO z dalszymi dodatkami.

A tak przy okazji, jaki jest koszt nabycia 3 dodatkow, czy jest trail chocby 7 dniowy z nimi, oraz czy Alien Invasion nie ma jakis starsznych wymagan ?



viewtopic.php?t=10173

T.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2004, 22:55 
Cytuj  
SL to nie nowy engine, tylko wprowadzili nowa technologie do enginu i dali lepsze textury (dlatego wyglada lepiej) - teraz maja zamiar zrobic to samo z RK. Wkrotce ta polepszona grafika ma wyjsc - w jednym z patche.
Co do nowego oblicza: nic nie nabiera nowego oblicza, poniewaz zmieniaja sie jedynie potworki do tluczenia. Na RK byly misje w BS w SL sa hecki a w AI przyglupi alieni. Generalnie to jest tak jakby nalozyc na malucha czerwone przescieradlo namalowac zolty znaczek i powiedziec ze to ferrari.. nie da rady.. niestety


_________________
Victuri te Salutant!
Proud member of Legion.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 24 gru 2004, 02:37 
Cytuj  
Templair dzieki za linka, jelsi d sie klienty dodatkow posciagac wszytskie, co zaraz sprawdze, to wykorzytsam.

A jeszcze o jedna rzecz chce spytac - w podstawce gra ma u mnie jakies dziwne glitche graficzne - w czasie walki zacinaja sie dzwieki i animacje atakow, tzn czesto widac tylko 1-2 klatki... albo postac stoi i nie rusza lapami choc walczy. Nie slychac tez naczas dzwiwkow. Nie wiem czy to wina lagow czy po prostu taki blad gry. Podbnie z potworkami, psuja im sieanimki, dziwki walki sie sozniaja albo gina w ogole. Przez to walka wyglada mega dretwo, i daleko jej do widowiskowosci WoWa czy nawet EQ ( tam chociaz animacje dzialaly plynnie i nie gubily klatek, a szczek oreza odgrywany byl na czas ).

Druga sprawa, to zechoc gra chodzi plynnie i wyciaga sporo fps na oko, to myszka dziwnie rwie ( zaznaczylem juz reduce mouse lag w opcjach ).

To sa ogolne "wady" golej AO czy to tylko u mnie tak sie dzieje ?

***

Posty: 684
Dołączył(a): 24.04.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2004, 03:14 
Cytuj  
zadne lagi, pomieszaj w opcjach <w ustawieniach daj na medium> :)


Posty: 20
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 12:16 
Cytuj  
Nonono... Anarchy Online za darmo? Pamiętam jak pare lat temu śliniłem się czytając o tej gierce, kiedy jeszcze była nowością. Nawet nie miałem wtedy stałki, że już o funduszach na abonament nie wspomnę. Teraz z chęcią przekonam się jak to wszystko wygląda. Moim zdaniem pomysł twórców bardzo dobry. Jeżeli mi się spodoba zainwestuję w dodatki, bo wszystkie darmowe mmo nudzą się po paru dniach grania :/

**

Posty: 342
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 30 gru 2005, 12:49 
Cytuj  
Jak ja zrobilem taki sam temat to mi go zamkneli i bana dostale bo mialem duzo ostrzezen(niewiem za co)...


_________________
Obrazek


Posty: 21
Dołączył(a): 25.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2006, 12:56 
Cytuj  
a ja mam pytanko czy AO dalej jest darmowe ?? czy to była tylkooo jakas promocja zeby zachęcić graczy do gry za free zeby pozniej kupili dodatki ?? :D


_________________
Sto butelków sake na stole sobie stalo, wypilem jedna i nic sie nie stalo ? Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.