mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 21:34 
 
Hmmmm, podobno team party poprawione, tymczasem bawaic sie nim, np rozdizelajac druzyne, czy skaldajac propozycje panu x a pan x mi naraz, serw CHYBA pada, nie wiem czy to prez to sie powiesil, ale na to wyglada, czy GM mogliby powiedziec co zawiesza serwa, zeby bylo wiadomo, bo potem nie wiem czy powiesilem, czy nie ja i nie weim cyz moge robic niektore rzeczy czy przez nie pada serw, pliss o liste jakis bajerow co serw powieszaja

*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 21:40 
 
No to i ja sie pochwale :grin:
1. Plynalem statkiem, nagle pojawilo sie krzeslo. Zamiast je zostawic w spokoju to ja je podnioslem i wladowalem do plecaka... w momencie gdy je puscilem w plecaku pokazalo sie "Connection Lost"
2. Kolega zostal zatruty przez spectre. Poprosil zebym popilnowal rzeczy... w chwili gdy zamienil sie w ducha rowniez pokazalo sie "Connection lost" :smile:
Moral :
Nie umierac od trucizny i nie podnosic rzeczy ktore sie nagle przy tobie pojawily :grin:

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 21:48 
 
A nie sadziesz ze to byl... przypadek?

pewnie w tym momencie jak ty podnisiles krzeslo ktos dawal party i sie powiesilo :grin:
obaj myslicie ze to przez was :smile:

a moze tak jest? moze jak w tym samym czasie ktos umrze od trucizny podniesie, krzeslo i da komus party to serv pada!

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 22:01 
 
Pady na skutek trucizny nie zostaly stwierdzone, stwierdzone antomiast zostaly pady na skutek uzywania lodek - powod ich wycofania - mamy nadzieje ze chwilowego.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 191
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 22:03 
 
Tez mam taka nadzieje... :smile: Ale tym razem ja nie bede jednym z tych ktorzy jako pierwsi beda je testowac :smile:

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 23:12 
 
A ja kiedyś pisałem podobnie o tablicy informacyjnej w Brit- po umieszczeniu posta kilka razy był pad, i kilka dni później znikneły z Britanii tablice ogloszeniowe, ale czestotliwość padów też jakby zmalala... a więc tablice wykrzaczały serwer?

**

Posty: 352
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2002, 23:40 
 
Cytuj:
2002-01-10 21:40, Zajec napisał:
No to i ja sie pochwale :grin:
1. Plynalem statkiem, nagle pojawilo sie krzeslo. Zamiast je zostawic w spokoju to ja je podnioslem i wladowalem do plecaka... w momencie gdy je puscilem w plecaku pokazalo sie "Connection Lost"...


Ja ostatnio sie przechadzalem niedaleko moongate'a w Britt i tez mi sie krzeslo na ziemi pojawilo ale jak je podnioslem i schowalem do plecaka to serv nie pad. Krzeslo zanioslem do banku :grin:

Wniosek: krzesla nie wieszaja serva. :smile:


_________________
Alone In The Dark I'm Craving For Your Blood
So Sweet, So Red, So Hot...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 00:12 
 
Tak tabliczki rowneiz wykrzaczaly serva - chlopcy z noxa maja to juz na tapecie, tak samo jak lodki, czego dostalem dzis potwierdzenie.

Samo kreslo nie wykrzacza serwa no bo niby skad :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 12:41 
 
Jo a ja szedlem, ltkyo zmaist krzelsa znalalzme..... LODKE w stanie drydock :smile:, teraz mam nawet 2, w sumie mialem inna posatcia (ktorej juz nie mam), moral z tego taki = zeby meic krzeslo i lodke i nie wyrzaczyc serwa chdoz po lesie i odstawiaj do banku :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.