mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 16:24 
 
Z tego co wiem, to Toll jako GM przystal na pomysl zeby skladniki kosztowaly 3-4gp a nie 12, 6, wiec czemu nadal tyle ksoztujq, kiedy GM'owie zmienia ceny, to pewnie pare minut a nam magom, odbiera caly dobytek, 50 x 12 i 50 x 6, a to tylko 2 skladniki, w nieduzych jak na maga ilosciach, tymczasem 3900gp!!!! Pliss zrobice cos z tym w koncu :sad:

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 18:01 
 
heja, paniwoe GM, jestescie??? :wink:


Posty: 48
Dołączył(a): 21.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 19:20 
 
Tez sie z toba zgadzam. Tacy biedni magowie co po zabitych mumiach zdobeda po 2-3 skladniki i 25 gp to za malo by sprobowac zmierzyc sie jakas banda (bo taki mag z lupu na mumi ma za malo keszu by kupicskladniki dzieki ktorym moze rzucic jakis lepszy czar).
Pozdroofka


_________________
Gdy uczyć będziemy ludzi,
jak powinni myśleć,
a nie co powinni myśleć,
to unikniemy wielu nieporozumień.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 20:22 
 
No wiec panowie Gmowie aktualnie chlaja piwsko itd :smile:
jak wytrzezwieja to moze sie tym zajma :grin:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 21:14 
 
Eeee... tam maudzicie... co to jest 12 gp na jednym skaldniku dla jednego maga... ja rozumiem, jak gosc jest newbie to go nie stac, ale jak jest newbie to nie ma tez czarow z black pearl a jak juz umie zabijac... to ma na nie kase. A ze nie psotawi se od reki wiezy to chyba nie jest zle... :wink:
Na marmury i place trzeba sie chwile postarac ;-P


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 21:38 
 
Ja tam co zarobie to na skladniki wydaje, ale w sumie nie jest zle, bo troche zostaje :wink:

*

Posty: 134
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 22:13 
 
Masz racje zostaje 1 gp hehe

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 23:12 
 
ehh dlaczego mam wrazelnei ze magic arrow z pierwszego kregu juz perelke ciągnie?:P

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 23:26 
 
i blyskawica???
Toll mowil ze zmeniacie, przeicez to was duzo nie kosztuje a pozwala magowi wiecej zarabiac, ja se zrobie arna rybaka i bede mial kase dla maga, ale czy o to w tym chodzi w uo???? Przeciez kazdy normalny stara sie grac fear, ale jak ja mam wydac 24gp za lighting co nie dziala wcale dobrze (mam 56% magery i z 15 lighting zabije newbie :sad:). A wiec musze miec troche szmalu, a ta w tych warunkach ja potworzy maja po 50-100gp a wydae wiecej na czary na nich to muzsze kombinowac z 2 posatcia, wiec to troche bezsensu, stad moj apel, aby zaczac dawac szanse magom.
Jestenm zmeczony wiec nie czepiac sie ze moze byc gramatycznie salbo zbudowany(post) :razz:

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 23:34 
 
musisz grac "fear" ??? :grin: :grin: :grin: :grin:

sorki nie moglem sie powstrzymac :grin:


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 23:42 
 
Drizzt nikt ni gra fer niestety, i jest to jdna z nauk jakie wyniesli tutejsi GM. Gracze wykorzystuja bugi i ich nie raportuja, natomiast raportuja natychmiast te rzeczy, ktore im przeszkadzaja w grze. Co do Lighting to przesadzasz... pozatym light to w sumie dosc niski czar, wiec ni musi byc wcale mocny - zwlaszcza pvp i jeszcze pewnie przy niskim Ev Int.

=====================
Rezultat:
a) Wszyscy maja wszystko w dupie
- gracze GM'ow, bo ci nie pozwalaja na rozne rzeczy
- GM'y graczy bo ci i tak jak znajda buga realnego to go nie zglosza - wiec trzeba szukac samemu.

A wracajac do tematu - black pearl jest droga woszem, ale jest to jedyny drogi czar i nie jest niezbedny do czarow ofensywnych, co do zarabiania na stworkach... przyzwyczailiscie sie ze idziecie na stworka (i tu odmiana od OSI) zbieracie samo zloto, ew scrolle i reszta was nie interesuje. Sprobuj wykorzystac nieco wiecej... z danego stworka - da sie zarobic - testowalem. Co wiecej da sie zarobic nawet poczatkujacym magiem - fakt na poczatku nieduzo i ciezko ale kto mowil ze to latwa profesja?


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 23:42 
 
Musze, bo mam maga, 1 posact SYF ktorej nie moge usunac, wiec nie me se zalozyc 3, do zarabiania
Tesh nie moglem sie powstrzymac :smile:


Posty: 47
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 23:47 
 
W pelni sie zgadzam z Drizzt`em... Skladniki po prostu sa za drogie i w takim momencie bycie magiem jest nieoplacalne. Obnizcie ceny skladnikow albo podrasujcie niektore czary. No bo kto to widzial lightning takie ma obrazenia ze ho, a magic arrow to w ogole mozecie usunac bo i tak gowno robi...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 23:53 
 
Nie znasz sie. ;-P
Wbrew pozorom dobrze uzyte magic arrow tez potrafi zabolec... moze nie pvp, ale na male stworki oporki... zwazywszy na malo zuzywanej many - fakt jest dorgie - trzy skladniki.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2002, 23:59 
 
Magic arrow jest czarem raczej kończoncym dzieło.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 00:12 
 
POtraktujcie magie jako zajebiscie droga zabawe i wszystko bedzie dobrze :smile:
a poza tym to chyba jak zwykle przesadzacie
ale coz.......

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 01:41 
 
Czy naprawde te regi sa takie drogi?!?!?
Z trupa orka mozna wyciagnac od 20 do 50 gp + gemy (tak tak, zazwyczaj dwa, czyli 60-100gp).
Nie raz mi cos takiego wyskoczylo... a moze sie myle?

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 01:52 
 
Przepraszam ale ponownie sie wtrace...
wydaje mi sie iz UO jest gra... zespolowa...
chodzi w niej o to ze " i herkules dupa kiedy wrogow kupa" .
znaczy to ze musicie zrozumiec, ze trzeba trzymac sie blisko siebie...
wojownik z magiem ktory go wyleczy w walce, mag z wojownikiem ktory go obroni itp...
takie droozyny maja racje bytu... i sa bardziej ekonomiczne - mag zabiera skladniki i skrole, wojownik kase na zbroje...
nawet newbie mag potrafi pomoc ...
hile sa naprawde przydatne...
przyzwyczailiscie sie wszyscy, a przynajmniej wiekszosc do samotnej gry...
w pewnym momencie zaczeliscie byc twardzi kazdy powala wielkie stwory... i wogole...
a nie o to chodzi... na DZ odrobine ograniczylismy to poprzez zwiekszenie sily potworow... ludzie nie lecieli jak tylko widzieli cos czerwonego.. jako latwy lup.
w momwncie kiedy wczesniej gurnik sam zalatwial elemla ziemi.. to ja przepraszam...
dlatego porobily sie ekipy... gurnik, mag i wojownik - i idealnie sobie daja rade... i kazdy ma jakis zysk... wojownik z magiem pilnujac gornikow moze sobie dorobic, gornicy tez szczesliwi ze nie gina od byle czego...
wiec zastanowcie sie... moze warto podlapac takiego znajomego newbie maga i go dofinansowac, albo przynajmniej zabierac na wyprawy...
wtedy kazdy bylby zadowolony...
a i gra nabralaby odpowiedniego kolorytu...
wiem.. moze marudze, moze jestem inny...
ale UO to nie diablo...
Gadget


Posty: 48
Dołączył(a): 21.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 08:14 
 
Ale jak tu grac zespolowo jak tu kazdy juz sie nauczyl grac solo. Ja osobiscie wlasciwie to latam po cm i healuje ludzi i unikam: bone magi, liche, lord liche... (bo moj mag jest troche slaby 57% magery i BRAK MI KASY NA SKLADNIKI).Wracajac do tematu.
Ja wlasciwie chodze na cm w grupie z wojownikami lub magami ktorzy sa NB.
To tyle wtej sprawie.
Pozdroofka


_________________
Gdy uczyć będziemy ludzi,
jak powinni myśleć,
a nie co powinni myśleć,
to unikniemy wielu nieporozumień.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sty 2002, 10:50 
 
Cytuj:
2002-01-12 08:14, Walatch napisał:
Ale jak tu grac zespolowo jak tu kazdy juz sie nauczyl grac solo. Ja osobiscie wlasciwie to latam po cm i healuje ludzi i unikam: bone magi, liche, lord liche... (bo moj mag jest troche slaby 57% magery i BRAK MI KASY NA SKLADNIKI).Wracajac do tematu.
Ja wlasciwie chodze na cm w grupie z wojownikami lub magami ktorzy sa NB.
To tyle wtej sprawie.
Pozdroofka



To zle ze omijasz te stworki z wyjatkiem licz lorda bo z twoim poziomem magery powinienes sobie z nimi poradzic .. ja unikam lihe lorda gazer i dragona - reszta nie jest specjalnie grozna - zwsze mozna uciec :wink: a z tymi cenami to nie przesadzaj daje sie przezyc choc fakt gdyby bylo taniej mialbym juz pewno z adepta magery

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 57 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.