mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 14:12 
 
Witam wszystkich od jakiegos czasu grałem w rose (soldier na 27) az do momentu gdy na nowjuśkiego kompa (niemiałem jescze antyadewarów antyspywarów i nortona) wwalił mi sie wirus (nawet niewiem jaki) oczewiscie moja reakcja była natychmiastowa (skanery online antyadewary antyspywary usuwanie tmu i z rejestru ...) i od tamtej okropnej chwili niedziała mi wspaniała gierca. a mianowicie gdy che włączyćgiercę wyskakuje mi taki bład

Access violation at address 7C809E9C in module 'kernel32.dll'. Read of address 00000810. (ok)

i tyle gra dalej sie nie updatuje wyskakuje tylko okenko do logowania rose i gra stoi. Błagam ratujcie pomsuhcie itp.
Wiem ze i tak wiekszosc odpisanych postów na tego topica to bedzie badziew wiec prosze o same konkrety

a i jeszcze jedno gre usuwałem 6 razy włacznie z instalacja i wywalenia z rejetru, sciągałem ponownie i to nic niedało. podejrzewam ze zostaje mi tylko format .........'

HELP!

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 14:18 
 
z pytaniem tym powinienes sie udac tu:
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=10392&start=160

najlepiej zrob ten format i nie mecz sie wiecej bo to chyba jest jedyne wyjscie z tego problemu :wink:

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 14:23 
 
a czy ty mały człowieczu myślisz że jestem tak głópi i że nieprzeczytałem od doski do deski topicu na temat rose online??? wiedziałem że większość gdy zobaczy ten topic to będzie miało tylko okazję do nabicia kolejnego bezsęsownego posta. Jeszcze raz ponawiam prożbę o same konkrety!

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 14:30 
 
Proponuje FORMAT i to by było tyle... Zjechałeś sobie windę to teraz trzeba to naprawić. Po formacie i instalce windy odrazu antyvirek + antivirguard i jakiś firewall i powinno byc po problemie..

Aha i dlaczego napisałeś "mały człowieczku" brzmi to trochę obraźliwie a nikt tu nikogo nie obraził.

http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=10392&start=160

Shaver napisał(a):
a czy ty mały człowieczu myślisz że jestem tak głópi i że nieprzeczytałem od doski do deski topicu na temat rose online??!


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2005, 14:45 
 
To ponow ta prozbe w temacie dotyczacym Rose Online.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.