mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 15:45 
Cytuj  
Mam Panowie (i Panie :] ) pytanko:
mianowice czy do następnej bety w marcu wystarczy zrzucić klienta ze stronki i mieć jakiegoś aktywnego keya tak???
Jeśli tak: to czy ktokolwiek! mógłby mi takowego klucza podesłać??? :lol:
Jeśli nie: niech ktoś mi zatem wytłumaczy na jakiej zasadzie mogę sobie w marcu zagrać.

PLZZZZ :wink:

Pozdrowienia


Posty: 9
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 16:50 
Cytuj  
To tak jak ci juz pisalem larret... Marcowa beta jest dla posiadaczy pre-ordera. Jesli teraz zamowisz od Sib Ah'a samą paczkę dostaniesz przed 18 marca (www.guildwars.com aby dowiedziec sie co dokladnie sie w paczce znajduje) a jesli poprosisz Sib'a to przesle ci kluczyk.. zreszta sam zobacz jest poscik o tym... na dole...


Posty: 21
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 17:39 
Cytuj  
Najlepiej rzeczywiscie jest kupic preordera od Sib Ah. Nie dosc ze masz pewny udzial w dwoch nastepnych beta weekendach to jeszcze wspirasz wspaniala inicjatywe sprowadzania GW do Polski. 45zl to nie majatek a gwarantuje 144 godziny gry w 2 BWE + pelna wersje w cenie 144. To jak zakup samochodu czesc dzis a reszta po 2 miesiacach LOL :lol:
Nie chce w zadnym wypadku siac fermentu ale gdyby udalo ci sie zalatwic nie uzyty klucz z poprzednich bwe to bedzie on dzialal w marcowej becie. Tylko to nie bedzie wcale proste wiec na prawde pewniej kupic preorder.

Pozdrawiam


_________________
Obrazek
#guildwars.pl na quakenet.org

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 18:04 
Cytuj  
No nie bedzie proste tym bardziej, że wygląda na to, że StandardAI juz kluczy nie rozdaje... Ja mialem ten pech, ze z 3, ktore mi wyslal, tylko 1 działał:/ Jak myslicie probowac to reklamowac na guildwars.com?? Bo podobno to sie czesto zdarza, tzn nie koniecznie ten klucz musial byc uzyty wczesniej (tak jak mowi info po wpisaniu go przy rejestracji).

Larret mozesz sie z kumplem zrzucic, jeden 30 zl daje, drugi 15, jeden ma klucz staly na dwie bety, drugi na jeden raz:) :lol:


Posty: 21
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 18:11 
Cytuj  
Ja bym kluczy od StandardAI raczej nie reklamowal.
Rozdawal je za darmo, nie wiadomo skad je mial, te klucze sa moim zdaniem troche lewe i naciagane. Poza tym w pewnym momencie AI dostal wyrazna prosbe od Gaile Gray zeby wiecej ich nie rozdawac.
Proponuje zakupic preordera bo teraz juz my Polacy mamy taka mozliwosc i nie mozemy sie tlumaczyc ze ciezko jest sprowadzic z usa.

Pozdrawiam


_________________
Obrazek
#guildwars.pl na quakenet.org

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 18:33 
Cytuj  
No masz w sumie racje... Pół biedy, że ściągnął całą mase kluczy, ale on z każym mailem dawał taki malutki link pt. "Donate me". hehehe A to już się może nie podobać, bo ludzie wdzięczni mu za klucz mogli mu jakieś grosze wpłacać, a to już jest czerpanie zysków, czyli małe przegięcie :wink:

Tak, czy owak, przynajmniej sobie pograłem, a nie dałem mu ani grosza 8)

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2005, 19:53 
Cytuj  
Idealnie.... w sumie macie ludziska racyję! Tożto forma wsparcia Arena.Net w naszym bidnym kraju.

Nic.... zamówie sobie....
Aha - rozumiem że nie da rady w żaden inny sposób poza Eve.Week. pograć co??? no oczywiście poza premierą :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.