mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 17:17 
 
jak wyzej czy istnieje cos takiego ??
jak tak jakie programy mi sa potrzebne itp. ?
gdzie je znajde hehe :P

z gory thx :)

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 17:19 
 
O Boze nie, zaraz cie Xanth dopadnie. Bylo juz o tym tyle razy zaraz znajde linka o mam http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=10566&highlight=wow


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 28 lut 2005, 17:27 przez Sniegu, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 17:23 
 
1. free shard, którego szukasz instnieje...
2. potrzebujesz jedynie dobrej gałęzi i sznura...
3. znajdziesz w każdym sklepie z narzędziami...

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 17:24 
 
moze kilka slow wyjasnienia :)

zamiezam grac na orgin shard wowa ale nie gralem w beta (bardzo zaluje) i chcialbym przekonac sie do wowa na wlasnej skorze. Sry ale nie wystarczy mi popatrzec na gierke a niezamierzam wywalac kasy w bloto pograc pare dni i olac. Gram w UO od paru lat i szukam czego "swiezszego" i dlatego wyszedlem z zapytaniem czy niema czegos albo jakichs shardow na ktorych moglbym pograc za free i zobaczyc na czym rzecz polega

thx

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 17:28 
 
Jak ktoś ma nie pisać "O Boże nie..." ???
Ty wcale nie szukasz WoW free shardów, ty chcesz żeby ktoś znalazł je za ciebie......
skorzystaj z linka pod spodem, skoro SEARCH to za trudne słowo!
http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=10566&highlight=

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 17:29 
 
Granie na free serwerach moze ci tylko popsuc zdanie o grze


_________________
Obrazek

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 17:33 
 
jesli szukasz czegos "swiezszego" to czy musi to byc odrazu WoW ??
jest wiele innych gier, ktore moga ci sie spodobac i wcale nie musza byc platne (narazie :wink: ) poszukaj tu:
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=11309

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 17:36 
 
Mozesz ewentualnie kupic WoWa pograc ten przez darmowy miesiac i pozniej sprzedac albo zostawic


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 17:39 
 
tentacle napisał(a):
jest wiele innych gier, ktore moga ci sie spodobac i wcale nie musza byc platne (narazie :wink: )


Nie wiem czy ktokolwiek kto gral w platnego mmoga (a Nad gral w UO) zechce sie meczyc w jakas free gierke :o


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 17:44 
 
narazie free :] np. open beta
te gry kiedys tez beda platne, a mozna przetestowac je za darmo :wink:

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 17:46 
 
Chyba nie zrozumiales o co mi chodzi :[


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 17:53 
 
thx za info. :)

a propo platnych mmorpg gram w UO pare lat i UO sie popsulo przez ostatnie 2 lata strasznie niewiedziec czemu :<<< *cry*
ale sa takze free shardy UO np. Defiance najleprzy shard chyba free UO jaki widzialem naprawde uber pub 15 to jest to czego UO OSI juz chyba nie odzyska a co bylo najleprze w tej grze. Jednakze smiem twierdzic ze niema (puki co) mmorpga tak rozbudowanego pod pvp najleprze rozwiazania pvp wziely sie z UO i obecnie mozna je znalezc w mnustwie gier tego typu, lecz UO jak wyzej napisalem strasznie sie popsulo. Wiec pomyslalem o zmianie na "swiezsza" gierke lecz o tak dobry pvp jak UO narazie szukam, moze powinienem zmienic name topicu no ale niechaj juz bedzie. Uslyszalem o Wow i stwierdzilem warto zobaczyc dlatego pytam bo wy w temacie jestescie.

I LOVE PVP i dlatego szukam mmorpga typu UO ale "swiezszego" "P

zamotalem trochu heheh thx :)

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 17:55 
 
Asmax napisał(a):
Nie wiem czy ktokolwiek kto gral w platnego mmoga (a Nad gral w UO) zechce sie meczyc w jakas free gierke :o

Odnosze wrażenie (nie poraz pierwszy na tym forum) że znakomita większość graczy, którzy płacą za mmo, uważają siebie za coś lepszego od ludzi którzy grają w OB / free / itd...
Jak to jest możliwe?

Pozdrawiam...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 18:01 
 
)v(ario napisał(a):
Asmax napisał(a):
Nie wiem czy ktokolwiek kto gral w platnego mmoga (a Nad gral w UO) zechce sie meczyc w jakas free gierke :o

Odnosze wrażenie (nie poraz pierwszy na tym forum) że znakomita większość graczy, którzy płacą za mmo, uważają siebie za coś lepszego od ludzi którzy grają w OB / free / itd...
Jak to jest możliwe?

Pozdrawiam...



Nie tu naprawde chodzi o to ze najgorszy platny MMO jest o trzy klasy lepszy od najlepszego free badziewia.

Ja z kolei tu widze kompleksy co niektorych na punkcie: "kurde nie mam kasy i musze grac w free badziewie a marze o EQ2 lub WoW'ie".

LIFE IS BRUTAL. :D :D :D


_________________
Obrazek


Posty: 20
Dołączył(a): 27.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 18:12 
 
Pograj sobie w www.tibia.com . Wielu ludzi sie z niej smieje i mowi ze to gowno,dno,kicha,syf,badziewie,co za debil to wyprodukowal ale oni sa glupi jezeli tak mowia.Pogali pewno 1-2 dni ,utkneli na rooku na 3 lvl i tak mowia.Znam kilka osob ktore tak mowia i uwazam ich za debili.Gra ta jest darmowa ale mozna wykupic w niej premium account.Pacc daje ci wieksze mozliwosci np dostep do nowych terenow i potworow.Jest duzo serwerow i obowiazuja na nich 3 prawa zaleznie od serwera.Sa serwery non pvp czyli bez walki miedzy ludzmi,sa serwery enforced pvp czyli z wymuszonym pvp .Znaczy to ze mozesz zabijac ludzi bez ograniczen i nie zostaniesz za to ukarany.Trzeci typ serwera to pvp.Jest toserwer na ktorym mozesz zabijac graczy ale bez przesady bo mozesz dostacz czerwona czaszke co oznacza ze gdy ktos cie zabije tracisz caly eq.I tyle.Ja w tibia gralem 2 lata i nie zaluje tego "straconego" czasu.Obecnie zadko juz gram bo gry mmorpg mnie troche nudza ale polecam ja goraco!!!

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 18:15 
 
)v(ario napisał(a):
Odnosze wrażenie (nie poraz pierwszy na tym forum) że znakomita większość graczy, którzy płacą za mmo, uważają siebie za coś lepszego od ludzi którzy grają w OB / free / itd...
Jak to jest możliwe?

Wyjales mi to z ust


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 18:29 
 
Nikt tu sie nie wywyzsza to wy chyba macie kompleksy ale mniejsza o to.

Nfk napisał(a):
Pograj sobie w www.tibia.com.(...)

ROTFL Gosc chce sprobowac WoW'a, zastanawia sie czy go nie kupic a ty mu polecasz najgorszy MMORPG (jesli wogole mozna go tak nazwac) na tym globie. COOL.

Moge sie klocic na temat Tibii widzialem jak sie gra, znam ludzi ktorzy graja z PACC i powien jedno ta gra to jest gowno, przez duze G. NIe graj w to (do zalozyciela topicu) bo zrazisz sie do MMO do konca zycia i bedziesz myslal ze panuje w nich tylko: chamstwo, brak kultury, Player Killing, zlodziejstwo i hackowanie. Aha i srednia wieku graczy ok. 14 lat.

Kupuj WoW'a zawsze po bezplatnym m-cu mozesz sprzedac (a pojdzie napewno jest od groma osob napalonych na ta gre), wiec nic nie stracisz.
Ewentualnie jak masz ochote na cos naprawde ambitnego to Final Fantasy polecam (sam mam na to ochote). :D :D :D


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 28 lut 2005, 18:30 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 18:30 
 
a to wynika tylko z twojego niezrozumienia niektorych graczy :<<

nie uwazam sie za kogos leprzego bo place za mmorpg (i tak place za UO in game :) :) wiec tak jak bym nie placil wogole :P

a co do twojej riposty to jest sporo osob ktore tak uwazaja ze sa leprze bo placa. Przeczytaj uwaznie moj post pisalem ze gralem na free shardzie UO i uwazam ze jest super, gram na OSI ale tez nie gardze free bo i skad by sie wziol ten topic ? :<

przykro mi ze zostalem tak odebrany FREE IS GOOD hehehe

po co mam placic i tracic czas na cos co mi sie niespodoba jestem typem ktory lubi testowac new rozwiazania "gry" itp. stad wzielo sie moje zainteresowanie WOW ale chcialbym zobaczyc WOW w praktyce wiecie jak to jest nie pogram nie zobacze nie dotke to sie nie przekonam ale z tego co widze po postach na temat free WOW dam sobie spokoj i poszukam innego rozwiazania :)

mimo wszystko dziekuje za uwage i odpowiedzi

wiekie thx :)

**

Posty: 253
Dołączył(a): 24.01.2005
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 18:53 
 
przyjemnosc po naszej stronie :wink:

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 28 lut 2005, 20:14 
 
Kabraxis napisał(a):
Nikt tu sie nie wywyzsza to wy chyba macie kompleksy ale mniejsza o to.


A kto mówił o kompleksach?
Pogrywam sobie w Lineage2, która to gra jako jedna z nielicznych ma niezłe shardy i nie widze sensu żebym płacił za gre. Zdażają mi się tygodnie kiedy jestem zawalony pracą i potrafie znaleźć z trudem 1h na mmo.

Bodajże Kabraxis napisał też:
Cytuj:
(...)tu naprawde chodzi o to ze najgorszy platny MMO jest o trzy klasy lepszy od najlepszego free badziewia.


Pozwole sobie na odmienną opinie. Nie przemawia do mnie fakt że starsze, płatne mmo są o niebo lepsze od CB/OB całkiem nowej gry. Oczywiście są gusta i guściki, ale mimo to nie przekonujesz mnie... Może dlatego że od razu stwierdzasz ze 100% przekonaniem że free to badziewie! Pan Linus Torvalds dostałby zawału po twoim poście.

Pozdrawiam...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.