mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 78
Dołączył(a): 6.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 14:43 
 
po pierwsze do tego moderatora ktory mi nie dal mozliwosci zmiany linka bo po wpisaniu tematu zauwazylem ze link nie dziala.... klikalem EDYCJA... no coz.... skoro ty blokujesz temat to ja pisze nastepny dzieki temu TY zasmiecasz forum nie ja... no a wiec... moj problem:

nie wiem dlaczego sa takie tekstury graficzne.... co mam zrobic zeby mi sie poprawnie odczytywaly ? mozliwe ze cos trzeba jeszcze zainstalowac ?

Obrazek

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 14:44 
 
Nawet nie wiesz jak bardzo zgrzeszyles :]


_________________
Obrazek

*

Posty: 78
Dołączył(a): 6.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 14:45 
 
nie chodzi mi o grzeszenie .... oczekuje pomocy a to ze mi ktos w uzyskaniu jej przeszkadza to juz jest to dla niego grzechem.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2005, 14:47 
 
A ja oczekuje, ze bedziesz szanowal moja prace.
Jesli jeszcze do Ciebie to nie dotarlo to napisze to jeszcze raz:

1. Przeczytaj FAQ, ktore pracowicie napisalem.
2. Przeczytaj Forumowy nawigator, ktory napisalem rownie pracowicie.
3. Przeczytaj Zasady Gry ktore napisalem bez spejalnego wysilku.
4. Znajdz w Nawigatorze temat dotyczacy Rose Online
5. Dopisz sie do tematu o Rose Online

A co do zasmiecania forum przeze mnie to nie przejmuj sie zbytnio. Mam specjalny guziczek i moge je wyczyscic.

Cytuj:
nie wiem dlaczego sa takie tekstury graficzne.... co mam zrobic zeby mi sie poprawnie odczytywaly ? mozliwe ze cos trzeba jeszcze zainstalowac ?

Sprobuj zapytac sie w temacie dotyczacym Rose Online dobrze?


Mam nadzieje, ze w trakcie gdy pisze tego posta (temat juz zamknalem) nie rozpoczales kolejnego Threada, bo jesli tak to niestety, ale na tym forum nie otrzymasz odpowiedzi na to pytanie. Przynajmniej przez jakis czas.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.