mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 18:32 
Cytuj  
Pisze w związku z tym że właściwie to fajnie niedlugo beta etc. Ino poradzcie do jakiej i jak gildii sie zapisac jezeli w ogole - nie bralem osobiscie udzialu w becie wiec bylo by milo gdyby ktos poradizl mi i innym :]

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2005, 22:19 
Cytuj  
Ja osobicie polecam chyba najwieksza polska gildie Kaer Morhen.
Nie wiem ile jest teraz w niej osob bo to sie zmienia (in plus ;)), ale na ostatniej becie bylo ok. 25 osob.
To jest tekst z inego forum pisany przez obecnego szefa gildii (poucianalo w nim kilka emot dlatego moze sie wydac zbyt...jakis tam...ale traktujcie go z przymrozeniem oka ;)):

Wymagania:
1.uprzejmość i tzw minimum przyzwoitości
2.pomoc innym członkom gildii(wiedźmini trzymają się razem)
3.przyjmujemy osoby polskojęzyczne, bo oficjalnym językiem jest Polski, więc po prostu ktoś kto go nie zna źle by sie czuł
4.czytanie dzieł Sapkowskiego, zwłaszcza o wiedźminie
5.palenie każdej znalezinej kopii filmu/serialu Wiedźmin
6.dopuszczalne jest niszczenie kopii w inny sposób
7.odwiedzanie Forum gry the Whicher
Punkty 1 i 2 są obowiązkowe do przestrzegania. Punkty 3 - 7 są fakultatywne. biggrin.gif Choc polecamy punkt 4. i 7.
Tak na serio całkiem, to jest tak jak mówi D. np. często dajemy sobie dobre przedmioty innym ludziom z gildii za darmo albo za przsysłowiowe grosze, staramy się utrzymywać serdeczną atmosferę.
Oczywiście gildia ma swoje korzenie w forum, ale podchodzimy do tego na luzie, nikt nikogo nie rozlicza ze znajomości prozy ASa i bytności na forum. smile.gif
pracujemy obecnie nad mozliwością wprowadzenia do gry naszego znaczka z głową wilka, obecnie zadowalamy się białą łapą.

Na razie za wcześnie by mówić o PvP, bo za malo jest graczy otrzaskanych w MMORPG itp. Na pewno będziemy myśleć o stworzeniu sturmkommando.
W kwestii indywidualnych wyników, to mamy na koncie udział w walkach na arenie Jmmanuel'a Arhat'a 22 zwycięstwa z rzędu w drużynie i moje własne 25 z rzędu. To dopiero poczatek...
Gralismy też jedną bitwę gildii, ale polegliśmy. Przede wszystkim wyrzuciło nam graczy - graliśmy we 4 z dwukrotnie przeważającym przeciwnikem, mimo to stawialiśmy opór przez ponad 2 godziny. musielismy zrezygnować ze względów geograficznych - zrobiła się 3 rano


_________________
Obrazek

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2005, 09:06 
Cytuj  
Hohoho na te obowiązkowe YES, na palenie jeszcze bardziej :D THX za help - bo i po co łazić i szukać jak mam was w takim razie w zasięgu... klawiatury :)

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2005, 11:41 
Cytuj  
tak teraz patrze, ze torche dane sa tam nieakutalne bo gralismy wiecej juz w GvG i gdyby nie jedna gildia, z ktora walczylismy 3 razy z rzedu i przegralismy (byli 15 miejsc wyzej na liscie) to bylibysmy na 30 miejscu...a tak tylko 70 :(


_________________
Obrazek


Posty: 24
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2005, 12:02 
Cytuj  
mam nadzieje ze dojdzie do mnie przesylka z GW przed ta beta wtedy chetnie rowniez zasile gildie Wiedzminow :]


_________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona."
(Albert Einstein)

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2005, 22:21 
Cytuj  
No ja poniekąd osobiście odbieram jutro... więc też doczekać się nie mogę. Inne pytanko - ile ludu może mieć gildia? Czy przy pewnej dużej ilości czlonków nie utrudnia to komunikacji zarządzania takową gildią etc?


Posty: 15
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2005, 22:38 
Cytuj  
Limit gildi jest 100 osób.
A zarządzanie zależy od lidera:)


_________________
"Strzały leciały ze świstem i sykiem po długich, płaskich parabolach od strony czarnej ściany lasu. Leciały pozornie wolno i spokojnie, szumiąc piórami, i wydawało się, że nabierają pędu i siły dopiero uderzając w cele. A uderzały bezbłędnie..."

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 mar 2005, 23:16 
Cytuj  
To się może zmieszcze :wink:

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 08:42 
Cytuj  
PRE ORDER BEFORE 16/03/05 TO BE SENT YOUR ACCESS KEY FOR THE BETA WEEKEND 18/03/05 - Access Keys will be emailed and should arrive with you on 17/03/05

Taka forma pre-ordera jest na Gameplay gdzie zamówiłem gierkę już w lutym :) Ciekawe, czy zdążą przysłać tego emila z kluczem... Na wszelki wypadek stAI przysłał mi inny :)

PS. The special item for European preorders will be the Chimeric Prism, a focus item that grants different bonuses based upon the primary attribute of your character's first profession. - jeszcze nie ma obrazka jak ten item wygląda ale wydaje mi się lepszy niż to co było/jest dodawane do amerykańskiego preordera. Przede wszystkim wygląda na rzecz uniwersalną .


_________________
Pozdrawiam
Greg

*

Posty: 94
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 09:16 
Cytuj  
Hehe jeszcze troche i full też tak zaczną sprzedawać :wink: A miałobyć tylko dla posiadaczy pre-orderow w pódełkach :evil: :]

*

Posty: 116
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 09:17 
Cytuj  
Gregys napisał(a):
Na wszelki wypadek stAI przysłał mi inny :)


Jesli go jeszcze nie aktywowales to juz nie aktywujesz... Wszystkie klucze spoza preorderow zostaly juz zbanowane. Ci, co zdarzyli, maja, o ile sie nie okaze tuz przed beta, ze klucz zostal usuniety (mi narazie pisze ze "Account is all prepared", oby sie to nie zmienilo).

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 09:23 
Cytuj  
Larret napisał(a):
Hehe jeszcze troche i full też tak zaczną sprzedawać :wink: A miałobyć tylko dla posiadaczy pre-orderow w pódełkach :evil: :]

Ale przeciez to wlasnie dotyczy preorderow.


_________________
Obrazek

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 09:45 
Cytuj  
Po kolei:
1. Aktywowałem tamten klucz od stAI ale nie ma problemu jeżeli go zabanują aby tylko preoderowy kluczyk doszedł.
2. Preorder w gameplay jest inny niż w USA - zamawiasz pełny produkt przed premierą i dostajesz kluczyk+item. Jest to preoder - dam znać czy ściągnęłi mi coś z konta :)


_________________
Pozdrawiam
Greg

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 10:02 
Cytuj  
Ja wiem czy taki inny. Sporo sklepow w USA robilo tak samo czyli pelna cena, a najpierw dostajesz preoreder, dopiero pozniej full.


_________________
Obrazek

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 10:04 
Cytuj  
Tego nie wiedziałem - myślałem, że to specyfika preordera w europie. Z drugiej strony patrząc - nie będę miał płyty z muzyką :har: Ciekawe kiedy i ile ściągną mi z konta.


_________________
Pozdrawiam
Greg

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 10:05 
Cytuj  
Gregys napisał(a):
Ciekawe kiedy i ile ściągną mi z konta.

hmm...nie rozumiem tego...Co Ci sciagna? Jakiego konta?


_________________
Obrazek

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 10:09 
Cytuj  
Widzisz - ja zamówiełm grę w gameplay i płacę za nią kartą, czyli kasą z konta. Ciekaw jestem, czy pobiorą jakąś część ceny za grę zanim mi wyślą numer z preordera. :wink:


_________________
Pozdrawiam
Greg

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 10:33 
Cytuj  
Nie no jak zamawiales tym systemem to na pewno pobiora naraz calosc.


_________________
Obrazek

*

Posty: 149
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 11:18 
Cytuj  
To by mi nawet odpowiadało, bo teraz mam kasę na koncie a pod koniec kwietnia to różnie może być - początkiem maja mam zlot klanowy (Diablo 2) a tam zawsze sporo kasy idzie na "przelew" ;)

BTW. Masters of Pizzas Diablo 2 Klan - jeśli to przekroczenie regulaminu to niech modek wytnie :) Polecam dział real photos


_________________
Pozdrawiam
Greg


Posty: 24
Dołączył(a): 27.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2005, 19:56 
Cytuj  
Czekajcie bo cos stracolem watek, czy na tym pre-orderze zamawianym na allegro bede mogl grac w marcowej becie ?? :roll:
a tak btw to mam nadzieje ze powstanie wielka spolecznosc polakow grajacych w GW :]
i gra okaze sie wielkim hitem


_________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona."
(Albert Einstein)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.