mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 36
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2002, 00:14 
 
hmm czyli co sadzicie o zmianie cech
potworuw :sad: ?? to spore utrudnienie
i kurcze robi cie ciezkie zycie tamera
czytajac newsa na stronie jest to kara
spowodowana niegodnym postepwaniem pewnych ludzi eh
Ciekawi mnie kiedy sytuacja wruci do normy :sad:
eh spolecznosci Sosari trzeba sie poprawic bo jest coraz trudniej zarobic na zycie
Apeluje bysmy wykazali sie poprawa
i poprosili grzecznie tu o zmiane potworuw,
przynajmniej Reaperki
na ta z przed cofniecia sejva :-]

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2002, 00:32 
 
zawsze mowilem ze reaper to _czarujace_ stworzonko...
Gadget

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Gadget dnia 2002-01-13 00:33 ]</font>

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2002, 00:55 
 
O widze ze i u was stworzonka zaczynaja byc "grozne" dla graczy... czyzbyscie chcieli dolaczyc do gildii Evil GM :wink: huehuehue


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2002, 02:07 
 
Jako pomyslodawca, prekursor i zalozyciel owej gildii (obecnie na wymuszonym pierdolonym w dupsko urlopie - sorx za slownictwo) nakazuje nie dolaczac nowych czlonkow pod moja nieobecnosc :grin: To tak na przyszlosc.


Posty: 36
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2002, 06:33 
 
HYHY wy tu sie nasmiewacie nie ladnie bin ladeny i inne leppery :smile: :smile:
my tu przezywamy koszmar i to nie sa zarty
naprawde prosze zmiencie te reapery na zwykle !!!! to rujnuje calkowicie ruwnowage
jako taka w Sosarii
wybralismy sie wlasnie na wyprawe we 4 (ja,
Balur, Buhurak i Elli mag pozdrawiam) mielismy isc niby na te lochy w Coventus zajrzelismy i weszlismy walczylismy z fire elemami i czyms tam jeszcze w koncu zrezygnowalismy bo za ciezko na nas 4 bylo padl pomysl ruszajmy na fort orkuw Spoko wiec poszlismy
tuz przed sama orcza kwatera zwatpilismy
Zucilo sie na nas 2 reapery i kilka innych stworuw dalismy noge do wioski i sie zaczelo reapery wpadly w miast oa tam nie ma straznikuw to byla rzez zabijaly nas
co chwila skubane sa tak uparte wchodza do budynkuw biegaja jak malo kture stwory
i KRADNA do cholery to sa kurde smoki w nowym wcieleniu z wyprawy sie zrobilo poltora godziny uzerania z tymi drzewami
DZIEKUJE BARDZO za taka wyprawe teraz wyprawa to jest ale wyjscie za prug miasta:(
sorry jest godzinka 6:40 rano ja siedze przy UO juz 9 godzinke i zaraz padne:)
to sa nie tylko moje spostrzezenia ale calej 4 EH

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sty 2002, 10:50 
 
Piekne... bede musial waszych GM'ow poprosic o recepturke na te bestie hihihihi. Po prostu piekne...


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2002, 20:36 
 
No pewnie najlepiej jak by staly i nic nie robily Ty je poisonujesz i koniec latwo zarobione pienadze w sumie jeden czar no nie ?


_________________
Nam hietha arw Ged arkavaissa !


Posty: 36
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 sty 2002, 21:23 
 
Ged niechce az mi sie komentowac twego postu:) zwalil mnie ten text z nog LOL
twoje zdanie jest calkowicie stronnicze
ale cuz niebede z toba polemizowal:)

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2002, 14:40 
 
hmn... jak sie takowe drzewka robi? wystarczy popatrzec na newsa na http://www.uo.olnet.pl ... tam jest opisane z jakich przyczyn i wogole...
Szerszen.. a ja mowilem zie jestem Good GM?
ja jestem LameGM i pluje... jadem...
to moje dzieci ktore nie wsiakly w przescieradlo...
dlatego takie silne te bestie :smile:
Gadget
PS. moze dzis naskrobie nowego newsa i skoncza biegach chlopaki...


Posty: 48
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 sty 2002, 21:35 
 
Cytuj:
2002-01-13 20:36, ged napisał:
No pewnie najlepiej jak by staly i nic nie robily Ty je poisonujesz i koniec latwo zarobione pienadze w sumie jeden czar no nie ?

Sinney Ty chyba wlasnie nie zrozumiales mimo przeczytanego newsa dlaczego te potworki biegaja. W sumie to nie ma byc utrudnienie dlatego, ze sa silne to ma byc utrudnienie, zeby nie makrowac, nie cwiczyc resist spella na biednym nie mogacym sie poruszyc corpserze czy reaperze..
lianka


Posty: 36
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 sty 2002, 22:39 
 
hihih zrozumialem zrozumialem :razz:
tylko ze Ged mi zazucil ze ja niby wykozystywalem sytuacje jaka byla wczesniej
ze niby zarobek szybki i trening:)
wazne jest ze Wielki Mag sie zlitowal :smile:
nad nami śmiertelnikami i dal nam szanse
no za 2 dni (16) sie okaze:)

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2002, 11:19 
 
TY tez mnie nie zrozumiales nie zarzycam akurat Ci tego ale tak jest niestety wiekszosc ludzi tj. graczy tak robi ...

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 04:00 
 
Cytuj:
2002-01-15 11:19, ged napisał:
TY tez mnie nie zrozumiales nie zarzycam akurat Ci tego ale tak jest niestety wiekszosc ludzi tj. graczy tak robi ...


To karac tych co tak robia a nie wszystkich

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 04:05 
 
Cytuj:
2002-01-13 20:36, ged napisał:
No pewnie najlepiej jak by staly i nic nie robily Ty je poisonujesz i koniec latwo zarobione pienadze w sumie jeden czar no nie ?



W sieci opisane sa rozne taktyki i np na reapera radza uzywac sciany ognia i jakos to nikomu nie przeszkadza.Tyle sie tu mowi ze w tej grze trzeba uzywac int wiec skoro mozna reapera zatruc nie narazajac sie na jego mordercze ciosy to dlaczego nie skorzystac z takiej okazji?Poza tym jak mag ma go inaczej zabic? Zreszta lup z reaperow i tak jest tak smieszny ze nie ma o czym mowic :smile:

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 15:26 
 
Cytuj:
2002-01-21 04:05, LICHU napisał:

W sieci opisane sa rozne taktyki i np na reapera radza uzywac sciany ognia i jakos to nikomu nie przeszkadza.Tyle sie tu mowi ze w tej grze trzeba uzywac int wiec skoro mozna reapera zatruc nie narazajac sie na jego mordercze ciosy to dlaczego nie skorzystac z takiej okazji?Poza tym jak mag ma go inaczej zabic? Zreszta lup z reaperow i tak jest tak smieszny ze nie ma o czym mowic :smile:



Jasne jest smieszy powiedz to komus kto akurat nie ma pieniedzy czesto w nich jest po 300 zlota a czy mag musi je zabijac tego nie rozumiem skoro nie dla zlota to po co wogule zaczynac zastanow sie

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.