mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 13
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 sty 2002, 21:48 
 
Drobna propozycja żeby na pad serwera mowic np.: trzesienie ziemi :smile: swiat opadł i sie podniosl w koncu :smile: jak to by powiedzieli Normanowie down i up.


Posty: 47
Dołączył(a): 17.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2002, 14:52 
 
racja, racja ale niektorzy tak nawet mowia... tylko ze nie mozna sie do tego czepiac nie 1/2 osob nie moze zrozumiec podstawowych rzeczy np. ze sie nie mowi ok albo nara... Jak ta kwestia bedzie opanowana na DeZecie to z czasem i up i down serwera bedzie okrazlany w bardziej klimatyczny sposob... :smile:

*

Posty: 113
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2002, 15:21 
 
Najlepiej na takie slownictwo dziwne nie reagowac (np. 'kujesz expy?' odp. 'he? ze co?') Taka metoda niezle dziala (testowane na Arkadii :smile: ) tyle ze z tego co widze to wiekszosc operuje takim slownictwem. Tutaj tez troche sa winni sami GM (he he a jak, na wszystkich trzeba zrzucic odpowiedzialnosc :wink: ) bo i nazwy stworkow i czarow po angielsku, komendy tez angielskie (ale nie wiem czy to mozna jakos zmienic wiec nie bede za mocno krzyczal, pewnie to od klienta gry zalezy).


Posty: 13
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2002, 20:03 
 
W sumie to prawda większość używa zwrotów których się nie powinno uzywać, ale z drugiej strony jak mówić np.: na expa ?
Może po prostu umówmy się jakoś i zamieśćmy oficjalny słownik określeń na WWW.
Czekam na propozycje.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2002, 20:21 
 
zbroja wyjatkowej jakosci

*

Posty: 113
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2002, 20:26 
 
tak trudno wymyslec?
exp - wyjatkowej jakosci zbroja/bron (wystarczy zobaczyc w UO jak jest nazwana)
regi - skladniki czarow
cechy, staty (tego to w ogole nie powinno sie uzywac)
sparing - walka treningowa
itp.
milobyloby gdyby ludzie uzywali takze spolszczonych nazw stworkow i czarow (wiem ze sie nie wszystkie da ale np. elemental to zywiolak, itp.)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Alien dnia 2002-01-19 20:27 ]</font>


Posty: 13
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2002, 20:39 
 
Brzmi drętwo i niewygodnie się to mówi.
Dramat w jednym akcie pod tytułem Zbroja.
Osoby Woj, Kowal, drugi kowal.
Gdzieś w Brytanni.
Woj: Kowalu potrzebuje zbroje wyjatakowej jakosci.
Kowal(spluawając): Widze ze jasnie pan z wyższych sferów, (mrużac oczy patrzać na Woja), to i sakiewka musi byc pełna.
Kowal2: Rozbieraj sie Psi chwoscie i oodawaj co masz bo Ci Psi Chwoscie Łeb rozwale.
Woj:sp...
koniec
Albo
Woj: Macie moze mości kowalu Zbroje wyjatkowej jakości na sprzedaż ?
Kowal: Co ? Buhahahaha !
Kowal2:Buuuhahahaha !
koniec.
O to mi własnie chodzi Exp wq mnie jest tak samo niefajny jak zbroja wyjatkowej jakosci.
Moj bohater to generalnie prostak...

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2002, 20:47 
 
Ty! mosci kowal.
wez no dyrdaj do swoj zaklad ino gibko
i zrob mi zbroje. ma byc taka ze mucha nie siada a komar nie ma gdzie tej nogi wsadzic, ino zywo bo gotowke mam. i nie poboj mnie borsuczy synu oszukac bo wroce i gardlem zaplacisz. a i pamietaj coby na twych wyrobach imie twe widnialo, dzieki mnie rozglos zyskasz...


Posty: 13
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2002, 20:48 
 
Cytuj:
2002-01-19 20:26, Alien napisał:
>tak trudno wymyslec?
trudno nie trudno ale nic nie zaszkodzi umieścić to na WWW, a może wzbogacimy ultimowy język.
>exp - wyjatkowej jakosci zbroja/bron
>(wystarczy zobaczyc w UO jak jest nazwana)
Sądzę,że akurat zbroja wyjątkowej jakości pasuje do Maga, wyższych sfer itp.
Przeciętny woj (pijak sikający za rogiem oberży)albo kowal krasnolud z oplutą brodą.. chyba nie użyłby takiego sformułowania.

>milobyloby gdyby ludzie uzywali takze >spolszczonych nazw stworkow i czarow (wiem >ze sie nie wszystkie da ale np. elemental >to zywiolak, itp.)
Trzeba ludziom pomóc :smile: ludzie się uczą.
Roger naukliwy.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Alien dnia 2002-01-19 20:27 ]</font>


Posty: 13
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2002, 20:50 
 
Cytuj:
2002-01-19 20:47, Gadget napisał:
>Ty! mosci kowal.
...
No i ślicznie :smile:

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2002, 21:08 
 
to czekam na polskie nazwy stworkow. niniejszym idziemy z tym na nowe forum


Posty: 48
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 11:01 
 
Cytuj:
2002-01-19 15:21, Alien napisał:
tyle ze z tego co widze to wiekszosc operuje takim slownictwem. Tutaj tez troche sa winni sami GM (he he a jak, na wszystkich trzeba zrzucic odpowiedzialnosc :wink: ) bo i nazwy stworkow i czarow po angielsku, komendy tez angielskie (ale nie wiem czy to mozna jakos zmienic wiec nie bede za mocno krzyczal, pewnie to od klienta gry zalezy).

Zmiany powolne nastepuja. Tlumaczenie w toku. A co do slow, ktore nie powinny byc uzywane popytaj ludzi jak sie fajnie nagle mowi OOOooooOOOOoo przy banku w Britt w srodku dnia. Wszystkiego GM zobaczyc nie moze, ale to co moze to na pewno zrobi co trzeba :smile:
lianka

*

Posty: 60
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 16:28 
 
Wiecie czasem warto uzywac slow w stylu ze server robi restart, bo jak ostatnim razem przewalalem server to sie koles zapytal co to jest ta APLIKACJA (Apokalipsa) :smile:)) Ja juz nie wierze po prostu w inteligencje co niektorych grajacych:)

"Brode dam sobie uciac ze tak wlasnie jest.."
Zolthar czekajacy na zrodzenie krasnoludow

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.