mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2002, 13:07 
 
Nie zglaszajcie jako bledow "nioslem skrzynie, postawilem ja na ziemi a ona zniknela".

W wiekszosci "niesiecie" taka skrzynie myszka rpzez pol Brit... a fizycznie dla serwera to ona jest... 10 ekranow dalej. Nosi sie rzeczy w plecaku albo w zwierzatkach z plecaczkami.

A jak ktos chce wykorzystywac "przeciaganie przedmiotow myszka" - to sam ryzykuje.

Problemy ze znikajacymi bronmi i innymi rzeczami tez czesto sa wynikiem ich zuzycia po prostu - aczkolwiek nie zawsze - tyle ze to juz bylo w innym watku.

Przedmiotow zgubionych/zniszczonych/zaginionych, duzyc sum pieniedzy itd... nie oddajemy.

Czasem zdaza sie ze "znika" np. kamien gildiowy - heh ciekawostka ale jest - dawajcie to na gmpage - i stojcie obok kamienia a gmpage niech nie bedize puste tylko z opisem - przy dawaniu mozna to zrobic na gmpage. Wystarczy raz - naprawde - za to konkretnie. Taki kamien, ktory istnieje w swiecie mozemy "uwidocznic waszym oczom" Taki ktory znikl na skutek jakiegos kataklizmu - moze sie zdazyc, niestety nie.

Analogiczna sytuacja jest z domkami, choc na "problem" ladowania sie do wiezy - bo jej nie widac, poki sie nie jest w srodku na razie nie mamy rozwiazania.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sty 2002, 13:17 
 
Szerszen a ja mam inna zagwostke - dosc czesto - tzn zawsze po wylogowaniu sie - w moim plecaku laduja przedmioty z plecaka vendorka - poczatkowo myslalem ze to jakis bug sprzedazy - i od razu wyjasniam ze niemoge uzyc tych przedmiotow ani przeniesc z plecaka - dotad jedynym wyjsciem byla smierc moja i odrodzenie sie bez fantow dzis nawet to nie pomoglo.
Zeby bylo ciekawie to vendorek nic nie sprzedal w tym czasie tzn ma zero kasy dla mnie a przedmiot znikl np za 2 000 gp - i ja nie mam przedmiotu on nie ma i kasy nie ma a prowizji to on sobiebie nie pobral bo wczoraj zarobil 300 gp a dzis znikl mi przedmiot. Co jest - ktos go okradl - pytam sie serio bo to dosc dziwne zeby okrasc vendorka

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.