mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 22:18 
 
hmn.. jakby to ujac...
proponuje zastanowic sie nad kultura wypowiedzi do osob z @ na kanale #ultimapl ... czlowiek czasem zajmuje sie czyms innym i nie ma ochoty nawet odpowiedziec, albo nie ma czasu. wiec nauczcie sie kultury, bo nie bedzie z naszej strony informacji, zostawimy Wam kanal i bawcie sie sami we wlasnej piaskownicy.
naprawde nie bawi mnie jak jakis prymityw nawrzoca mi 10 razy cze w odstepach 20sec poczym wali textem ze " mam w dupie ciebie huju pierdolony wasz smierdzacy serwer" jak dla mnie to ... sorki.
ale jesli zobacze ze na ircu ktos nie potrafi sie zachowac, to straci konto na DZ. czas sie panowie i panie nauczyc kultury...
Gadget

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 22:52 
 
Zgadzam sie z przedmowca, ale chcialem jeszcze zaapelowac aby nowym graczom co nieco pomoc. Dzisjaj trafilo do mnie 2 co to sie skarzylo ze sa nowi a jak sie pytali o cos na kanale to ich wysmiano. Mnie osobiscie to nie spotkało i dziekuje wszytkim ktorzy mi pomogli w mojej dalej "raczkującej" przygodzie z UO, ale wiem ze na poczatku czlowiek jest zdezorientowany ogromem mozliwosci jakie daje ta gra. Tak wiec niezapominajmy ze kiedys tez zadawalismy "banalne" pytania (ja nadal je zadaje).

Pozdrawiam i życze przyjemnej gry zarówno starym graczom jak i młodemu narybkowi.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sty 2002, 23:00 
 
ogolnie to jest tak.. wszystko zalezy od tego, jak jest zadawane pytanie.
wiekszosc rzeczy wyjasniona jest w instrukcji dolaczonej do _oryginalnej_ wersji gry...
ale na wiekszosc pytan czlowiek dostaje odpowiedz.. jesliz apyta normalnie...
ponadto czesc rzeczy powinni dowiadywac sie grajac a nie na IRC'u
to bardzo psuje zabawe w poznawanie swiata.
Gadget

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 00:28 
 
Teksty w stylu 'Kliknij 2 razy na mlotek a potem najedz celownikiem na sztabki' wspaniale buduja klimat...
O takie rzeczy lepiej niech pytaja sie na IRCu.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 00:50 
 
to tak... ale wiesz... to niech pytaka na kanale.. a nie GMow :sad:
albo pytania w klimacie co oni w tym quescie maja zrobic gdzie isc o wogole..
argh
Gadget


Posty: 29
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 01:12 
 
Jak Wy Newbie(młodziki) nie umiecie grac to zapraszam na http://www.uo.olnet.pl .Tam macie porady w stylu jak zaczac i kim eventualnie zostac.a jak czegos nie wiecie to od czego jest głowa zeby pracowala a nie jak dzieci które nie umią dosiegnąc lizaka i prosza o pomoc.Ja tam odkrywalem wsysko sam i sprawoalo mi to wieksza frajde niz pytanie sie i zawracanie Du.. GM-om.To tez ludzie i chca miec chwile spokoju.Zrozumcie to i nie pytajcie o pierdoły. :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 01:23 
 
nie moje niestety, lecz kumpla co tez gra na DZ:
idzie przez miasto, widzi ktos sie pojawil i zagadal "cze @ll"... po czym pochodzil dookola i sie spytal "jak tu sie robi save?"
klimat gora :grin:


_________________
Obrazek

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 01:31 
 
Soul...
ile pozyl? :smile:
Gadget

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 02:14 
 
niestety obawiam sie ze za dlugo, jak mowilem nie bylo mnie prz tym niestety hyhy
Obrazek


_________________
Obrazek


Posty: 13
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 14:17 
 
Witam. Mam mały zamiar żeby zrobić jakie faq z najprostrzych pytań (za bardzo zaawansowany to ja nie jestem)i właśnie siedzę nad małym wprowadzeniem do menu options a potem jak czas pozwoli co mi tam przyjdzie do głowy. Dużo się ma pytan na początku i to w styly co mam.., gdzie mam i niestety preferowane odpowiedzi to kliknj tu zrób to. Mam nadzieję, że będzie gdzie newbies odesłać i już. Tylko czy ktos to będzie czytał...

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 15:09 
 
Gajet ja sie wam nazucam min 5 razy dziennie mam nadzieje ze jeszcze nie macie mnie dosyc
:grin: :grin: :grin: :grin:

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 16:28 
 
Roger: świetny pomysł! Napisz co trzeba a my już postaramy się, żeby czytali :grin:

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 18:59 
 
w sumie bylo by dopsze zeby wiecej info wzcic na strone ostatnio pytal sie mnie jakis klient pod bankiem w bryt gdzie mozna lowic ryby powiedzialem ze w wodzie a on czy mozesz mnie tam zaprowadzic (sic) no i zaprowadzilem po 10 min przylecial i sie pyta co ma zrobic z rybami ..to ja mu usmazyc polecial ... wraca pyta sie ze dopra ale jak ( sic) po calej eskapadzie stwierdzil ze to nudne i za dlugo sie to robi i idzie powalczyc wraca OOOooOOOOoooo uleczyl sie u helera do ktorego go zaprowadzilem i tam sie pyta ze hyba cos robi nie tak bo go zabile i jak sie walczy (sic) stwierdzilem ze ide z tamtad bo dostane zawalu :razz:

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 19:10 
 
A ty jak zaczynales? :smile:

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2002, 21:17 
 
przy okazji...
jesli zobacze mesgi w stylu "cze" i nic wiecej, to nie bede odpowiadal. ma byc od razu wyjasnienie problemu ktory Was gneboi.
oczywiscie od tego sa wyjatki, ale wyjatki wiedza o Kim mowie :}
Gadget

*

Posty: 60
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 16:41 
 
hmm... a Ci co wiedza o kim mowisz przede wszystkim nie mowia cze...:smile:

ale klimaty sa debest czasem na UO... jak juz w innym poscie wspominalem... Nie wierze juz w inteligencje ludzi ktorzy wysylaja zgloszenia... na poczatku maja po prostu poziom 0 (czyt. debil) i albo pojdzie w strone Grandmaster Idiot, albo wyrobi sobie u mnie szacunek... co do msgow... mysle ze nalezy to po prostu olac... widac niektorzy (mowie tu o sytuacji Dracula vs. GM) maja przerost ambicji nad mozliwosciami, komplex nizszosci i im nie staje i musza sie na kims wyzyc, no i co.. najlepiej wyzyc sie na kobiecie bo najslabsza... nie wiedzac oczywiscie ze sztab facetow stoi za nia i spusci wpierdziel:).. ja na kazde stwierdzenie gracza juz mowie zeby sobie poczytal na stronach, bo pytanie w stylu "Jak zwiekszyc sobie inteligencje" generuje juz kod odpowiedni dla miesniaka ktory potrafi tylko walic w morde... Skille sa akurat zrobione tak, ze zwiekszenie inteligencji czy zrecznosci jest tak jak w normalnym swiecie... od grania na lutni napewno nie staniesz sie silniejszy, a od kucia napewno nie staniesz sie madrzejszy... Wiec panowie i panie... troche myslenia nikomu nie zaszkodzi, to naprawde nie boli, a czasem nawet moze pomoc... ciekawe jak niektorzy skonczyli podstawowki jak nie potrafia myslec... hmm... mamusia pomagala czy bogaty tatus?:)
Dobra... koncze bo zaczynam sie rozkrecac nie w ta strone

"Nie wytlumaczysz glupiemu, ze jest glupi"

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 20:32 
 
Ziemni jak widac calkiem niezle zaczelem i niezle i sie konczy mam nadzieje ze jeszcze trohe ale .... a poza tym da sie marudzic i to jest wiadome ja tez lubie pomarudzic Gm-om ale jak widze ze ktoremus jusz nerwy szwankuja albo wale jakims serem zeby spadli z kszesla albo daje im spokuj to jakby nie patrzec tez ludzie (sic ) :grin:


Posty: 48
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 23:14 
 
Cytuj:
2002-01-22 20:32, ged napisał:
.... a poza tym da sie marudzic i to jest wiadome ja tez lubie pomarudzic Gm-om ale jak widze ze ktoremus jusz nerwy szwankuja albo wale jakims serem zeby spadli z kszesla albo daje im spokuj to jakby nie patrzec tez ludzie (sic ) :grin:

A ja zaczynam sadzic, ze Ty troche przesadzasz. Bo czasem zamiast pomyslec to od razu ziuu.. do gm'a. Super sprawa. Nie mowiac juz o innych...
lianka

*

Posty: 75
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 11:46 
 
Cytuj:
2002-01-21 21:17, Gadget napisał:
przy okazji...
jesli zobacze mesgi w stylu "cze" i nic wiecej, to nie bede odpowiadal. ma byc od razu wyjasnienie problemu ktory Was gnebi.
oczywiscie od tego sa wyjatki, ale wyjatki wiedza o Kim mowie :}
Gadget


Tak, racja. Tez mnie juz szlag trafia z tymi mesgami. Jak konkretnie odrazu powiecie o problemie to macie najwieksze szanse na odpowiedz. Jak sie nieodezwe to albo jestem zajety albo mnie niema. No i sprawa idle'a, ustawilem sesje tak, ze sie zmienia co chwile takze sprawdzanie go wam nic nieda :)

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 16:30 
 
Lianka dopsze przepraszam za wszyko nie bede jusz nagabywal Gm-of wogule :sad:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.