mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 1.06.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2005, 19:48 
Cytuj  
Ja mam to samo teraz caly czas mi pisze ze no registered ID :/ Super tylko ze na stronce mam zarejestrowane i jakos dziala normalnie :/


_________________
Ekhm... :D


Posty: 1
Dołączył(a): 2.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 11:17 
Cytuj  
Witam.
Mam problem z odpaleniem gry poniewaz kiedy sie wlacza pisze ze brakuje mi pliku AgzPatch.dll .Mam sciagnieta instalke 1.4ver i na obu komputerach jest to samo.Jesli ktos by wiedzial jak temu zaradzic bylbym wdzieczny za pomoc :)

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2005, 12:52 
Cytuj  
Ja mam tak samo ...

Moze specjalnie zubdatowali gre tak aby ludzie nie łaczyli sie na servver , do puki do puty nie zkonfigurują go poprawinie ...

Trzeba poczekać chyba do 9 czerwca na Open Game.

Narazie czekam .

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 21:45 
Cytuj  
Zaczalem sobie grac i powiem szczerze ze srednio mi sie podoba. Taka mocno prymitywna ta gierka :<


_________________
Obrazek


Posty: 3
Dołączył(a): 1.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2005, 23:12 
Cytuj  
Sniegu jak udalo ci sie dolaczyc bo mnie juz trafia zalozylem chyba z 10 kont wszystkie aktywne i na zadnym mi nie dolacza do gry jak sie loguje to mi wyskakuje ze ID not registered o_O No Normalnie tak se chce w to zagrac a nie moge :/


_________________
Ekhm... :D

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 07:19 
Cytuj  
No po prostu zarejestrowalem sie na stronce i wszystko dziala normalnie. Moge ci zalozyc konto moze to cos da. /gg


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 11:09 
Cytuj  
Sniegu kiedy sie zarejestrowales? jesli przed 30 czerwca to normalne, że Ci działa, a tym co nie działa radze poczytac oficjalne forum, tam jest wszystko napisane.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.


Posty: 14
Dołączył(a): 4.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 13:48 
Cytuj  
Witam!!

Mam takie pytanie, czy ten klient, który jest wymagany jest anglojęzyczny? Pytam się, gdyż jedynie jestem oblatany w polskim i angielskim.
No i jeszcze sprawa z tym rejestrowaniem; jak ktoś miał konto założone przed 1 czerwca, to może pograć, a reszta musi czekać do 9?

Pozdrawiam!!!!!!!!!

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2005, 15:00 
Cytuj  
Fakt rejestrowalem sie jeszcze w maju :P A tak btw to mana mi sie nie chce regenerowac. I mam pytanko gdzie szukac ziol bo na zwyklej trawce na samym poczatku nie moge nic wykopac


_________________
Obrazek


Posty: 44
Dołączył(a): 1.12.2003
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 06:17 
Cytuj  
Witam.
Mam pytanie. Mianowicie sciagnalem DR jako torrent z oficjalnej strony ( http://www.dragonraja.com.my/download.htm ) i ze tak powiem nie wiem czym to otworzyc zeby zaczac instalke. To nie jest .exe tylko Typ: Plik 4. Wie ktos moze?


Posty: 14
Dołączył(a): 4.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 10:15 
Cytuj  
Mam pytanie do grających juz w DR:
Jak wygląda wpis do pliku beta.ini i ile zajmuje?

Pozdrawiam!!!!!!!!


Posty: 3
Dołączył(a): 5.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2005, 22:05 
Cytuj  
nareszcie DR za free ! az nie moge uwierzyc, pamietam te piekne czasy kiedy gralem chyba z 2 lata temu 8). Co do nacji to pewnie bedzie Yilse jak kiedys, mam pytanko czy jest tutaj ktos kto gral w polskiej gildii w nacji Yilse kiedy DR byla jeszcze darmowa? [ nazwy dokladnie nie pamietam ale chyba Poland Knights czy cos takiego ] nickow za bardzo nie pamietam bo dlugo nie zdazylem pograc, nick mialem chyba Assiloth [ wizard ] i MisiekPL [ thief ]. Fajnie byloby znow pograc w tej samej gildii ze starymi znajomymi :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2005, 06:54 
Cytuj  
zapraszam na kanal irc #dragonraja na serwie warszawa.ircnet.pl (lub irc.ircnet.pl)


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 14:53 
Cytuj  
bah:P edited

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 19:16 
Cytuj  
od 9 czerwca Tibia Bye
Hello DR xD
gra jest super jak kolega wspomniał wyżej
pewien czas temu traciłem na niej wiele nocy.....

to jest taka tibia , mu , uo, ko wszystkie najlepsze cechy z tych gier ( Dobre PvP , crafting , achhh te bitwy i wogole )
grafika moze nie powala ale i tak warto pograć

ja robie Priesta...


boje sie tylko ze ten problem z patchem to oni do 9 nie naprawią ....

jest moze ktos chetny na male party w wieczor z piatku na sobote? wieczor- mam na mysli do 6 rano albo i dluzej.....


proponuje zrobic dzial dla DR ...... bo jak nie tu to wszyscy pójdą do konkurencji z mu.xp.pl


Posty: 14
Dołączył(a): 4.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2005, 21:15 
Cytuj  
Evar ma racje.
Trza działu pod DR, bo zapowiada się niezła zabawa. Sam z dziką chęcią wypytałbym sie o to i o tamto, a tak w jednym temacie, to raczej burdel jedynie może powstać. Skoro gra za Free, to chętnych bankowo nie zabrakuje :)

Pozdrawiam!!!!!!


Posty: 3
Dołączył(a): 5.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 05:48 
Cytuj  
napewno nie zabraknie :] swoja droga to tez jestem za dzialem DR bo bedzie bardzo duzo osob ktore graja w DR od 9. Moze bedziemy mieli kogos kto sie zna na grze to tez bym sie spytal o pare rzeczy bo w sumie to n00b jestem 8) 8) 8)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 06:39 
Cytuj  
Przez ostatni tydzien bylo generowane okolo 2-3 postow dziennie na temat DR. Po co nowy dzial? Jak bedzie >20 dziennie na temat DR to pomyslimy.


_________________
Obrazek


Posty: 14
Dołączył(a): 4.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 14:57 
Cytuj  
Zycho, ale chyba nie liczysz się z tym, że to tylko jeden temat i totalnie bez sprecyzowanej treści; taka sobie gadanina o DR. W momenie, kiedy pojawi sie oddzielny dział, będzie można jakiegoś helpa zamiescić, pogadac o klasach, jobsach, itemach, skillach, świecie, mechanice, PvP, huncie i jeszcze wielu innych rzeczach. osobiscie nie mam ochoty robić tego w jednym temacie, bo to "bezsens"!

Pozdrawiam!!!!!!

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2005, 17:37 
Cytuj  
No coz ja jutro nie ide do budy tylko na fleka zebyw Dr pograc:).A jesli ktos ma jakies pytane to moze walic na PW bo ja stary wyjadacz jestem:).No a ze malo psotow to sie Zycho nie dziw skoro gra jeszcze nie ruszyla...:)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 170 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.