mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 12:55 
 
Podobno wzorujecie sie na OSI w sparawach mechaniki rowoju postaci- w takim razie jest kilka niedokładności, albo dopadły mnie bugi"

1. Wg. skill calculatora z uo.stratics mój stosunek blacksmithy normal/real powinien być 81.5/80.2 . Tymczasem jest 81.5/52.7 ???
Zresztą zgłaszałem na stronie i na forum juz bug, który dodał mi bez powodu blacksmithy- zreszta nie wiem już dziś czy to bug, bo często cos kuje, i nie pojawiają się informacje o wzroście skilla- a chwile później w menu "skills" okazuje się, że jednak bs się zwiększyło.

2. Jest też stat calculator- który wyliczył mi, że przy sile np. 67 powinienem mieć 84 hp. Liczba hp jest bowiem liczona str/2 + 50. Juz tam mi się coś nie zgadza ( no bo slabiak z 10 siły miałby wedle tego schematu az 55 hp ) ale tu na SC mam tyle tylko hp ile siły. O co tu chodzi?

_________________


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Mastyl dnia 2002-01-22 16:02 ]</font>

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 16:11 
 
Wzorowac sie a byc identycznym to dwie rozne rzeczy - mzoesz kalkulator wywalic sobie do kosza... tak samo jak i inni ;-P

A dla niecierpliwych - dobra wiadomosc, dzis bede w wawie i zamierzam zalozyc wszystkie konta z ostatnich... hmm... 5 dni.

Za opoznienie sorry - praca


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 623
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2002, 16:19 
 
Przyznam szczerze ze co do statsów to sie ciesze- powód juz wymieniłem- ten system (str/2 + 50) promuje postacie słabe i nie inwestujace w siłe. A moja postac ma wszystkie statsy wyrównane.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.