mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 48
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 12:27 
 
No wiec nowy GM ze mnie i moze nie wszystko wiem ale napisze Wam do czego miedzy innym _nie_sluzy_ GM:
- do przenoszenia rzeczy
- dorabiania kluczy
- szukania zagubionych lodek
- ozywiania
- zalatwiania prywatnych porachunkow
- jako informator turystyczny
i paru innych spraw, ktorym mozna zapobiec jesli sie pomysli lub "czytajac instrukcje obslugi dolaczonej do _oryginalnej_ gry"
Mam nadzieje, ze chociaz czesc z Was ktora czyta to forum zapamieta to sobie.
lianka

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 16:27 
 
Od razu przepraszam jesli czasami kcialbym sie czegos dowiedziec .... :sad:


Posty: 45
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 16:56 
 
Czy ja wiem czy gm nie jest informatorem turystycznym dlaczego ... a kto wtedy bedzie jak nie gm.. a kto odpowie na ciekawe pytania a kto powiem co sie dzieje jak nas nie bylo a kto ... powie co sie zmienilo a co nastopilo niestety ale gm to musi byc czasami informatorem turystycznym


_________________
Tek the king of the net jungle


Posty: 29
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 20:04 
 
Cytuj:
2002-01-23 12:27, Lianka napisał:
No wiec nowy GM ze mnie i moze nie wszystko wiem ale napisze Wam do czego miedzy innym _nie_sluzy_ GM:
- do przenoszenia rzeczy
- dorabiania kluczy
- szukania zagubionych lodek
- ozywiania
- zalatwiania prywatnych porachunkow
- jako informator turystyczny
i paru innych spraw, ktorym mozna zapobiec jesli sie pomysli lub "czytajac instrukcje obslugi dolaczonej do _oryginalnej_ gry"
Mam nadzieje, ze chociaz czesc z Was ktora czyta to forum zapamieta to sobie.
lianka

To ja zamawiam wycieczke krajoznawcza dookola swiata wraz z przewodnikiem :grin:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 sty 2002, 21:31 
 
Lianka musze to cholera zapamietac... tylko ze gracze nie zapamietaja... a zreszta ja jestem Evil GM :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.