mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2002, 23:33 
 
Dzisiaj na kanale ircowym spotkala mnie bardzo niemila niespodzianka w postaci bana za nic. Najpierw uslyszalem zarty (ktore przeczytalem pozniej bo poszedlem zrobic herbate) od osoby posiadajacej opa na kanale ze sie nieodzywam i pewno makruje na ircu :smile: Po czym kiedy sie odezwalem zostalem zapytany czy chce bana? Zapytalem czy mu sie nudzi? Odpowiedzial ze chyba jednach chce bana. W tym momencie drugi "op" sie wtracil do rozmowy i ustalali sobie kto ma mnie kopnac po czym 1 poprosili 2 zeby z ladnym risonem i dedykacja. No i zostalem kopniety i dostalem jeszcze bana. CO prawda po 5 min bana juz nie bylo ale chyba ma mnie tkie zachowanie GM lub tez osob ktore w inny sposob zasluzyly na posiadanie OPa zdenerwowac. Jak sie nudzicie to sie bawcie sami ze soba a nie kosztem innych. Powinniscie byc przykladem a nie zachowywac sie jak guwniarze i potem dziwic sie ze inni sie zachowuja "tak a tak", albo nie powinniscie posiadac zaszczytow jakim niewtpliwie jest posiadanie OPa. I nie mowcie ze mieliscie powod zeby mnie zbanowac bo mam cala rozmowe zapisana ale nie chodzi mi tu o oskarzanie konkretnych osob ale o wyslanie bodzca zebyscie sie zastanowili nad "sfoja" postawa.

PS. Rison i dedykacja byla kretynska.

Pozdrawiam Slimi(wtedy pod inna ksywka gdyz pokazywalem koledze jak grac w UO i na jakim kanale sie patrzyc czy server jest UP. Nie ma co ladnie mu sie pokazaliscie.)

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2002, 23:50 
 
Fakt. Takim odpałem robi się niezłą reklame... troche smutne ale jak narazie wyglada na bardzo prawdziwe. Ciekawe co na to nasi "stroze porzadku"...

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 sty 2002, 23:55 
 
Z drugiej strony gosciu z @ nie oznacza wcale kogos z GMow. Byly juz sygnaly na ten temat. GED obiecales ze jak sie beda powyzsze sytuacje powtarzac to poleca konta winnych, o ile dobrze pamietam ?


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lut 2002, 06:29 
 
1. poprosze loga
2. @ nie rowna sie GMom
3. Gm / @ tez czlowiek
4. patrzec na topik o niemarudzeniu GMom..

ogolnie jest tak... jesli ja jestem na kanale to bany dostaje sie z wyraznych powodow.
jak inni?
to prosze napisac na forum wtedy bedzie mozliwosc jakiejkolwiek dyskusji.
ale ja bym sie nie skarszy :razz: dlooga jest reka boskiej "sprawiedliwosci" :razz:
G.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 05:15 
 
:smile:


Posty: 15
Dołączył(a): 29.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2002, 01:52 
 
Takich rozmow jak ta widzialem juz pelno... co moment opy robia sobie "smieszne" zarciki i wywalaja.. widzialem nawet kilka random kickow i banow.. zalosne ten kanal to normalnie podworko i piaskownicaa, ludzie o takim poziomie nie powinni miec opow chyba...


Posty: 15
Dołączył(a): 29.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2002, 01:54 
 
Wlasnie przed chwilka dostalem bana za to ze probowalem rozwiklac sytuacje mojej postaci w uo (dostalem sie do wiezienia za macorwanie - z tym ze zanim tam mnie wrzucono powiedzialem do mojego "stroza prawa" - witaj dostojny panie ... ) chyba kazdy by postail tak samo w mojej sytuacji

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2002, 10:07 
 
A GMi nadal milcza...


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

*

Posty: 54
Dołączył(a): 3.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2002, 14:08 
 
Bo maja juz dosc mowienia ??

Ja mam juz powoli dosyc. Jak to ujal kiedys Broneck: "Nie wytlumaczysz glupiemy, ze jest glupi", a lud wiejski z dawien dawna powiadal, ze "gadasz, a slowa jak grochem o sciane"..

Pozdrawiam

Z.

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2002, 18:38 
 
Nikt Cie w sumie o wypracowanie nie prosił. Mi to rybka. A poprostu czasami "ograniczonemu" ludowi dobrze jest pokazać swoją "wyższość" i uniżyć się (nawet po raz kolejny) do odpowiedzi.
Odpowiedz chyba została już dana w innym topicu wiec nie ma juz chyba sensu probowac tu komus ublizyc... (bo chyba mozna tak to odebrac ehh...) po prostu napisac patrz inny topic i tyle. I mniej nerwow i mniej znakow do wystukania na klawce. Same zalety :smile: Taka mala propozycja :smile:

Pozdrowienia.
_________________
The Inner Voice


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Daimonion dnia 2002-02-05 18:54 ]</font>

*

Posty: 60
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 13:42 
 
a zawsze po prostu mozna odejsc i nie grac... i nie siedziec na kanale, i wogole jakos ja sie tym nie zraze naprawde... bo na poczatku zawsze sie mysli zanim sie cokolwiek powie, jesli akurat ktos dostal bana za nic... hmm.. jakos w to nie wierze, az takich debili w swojej ekipie nie zauwazylem, a ten kto malo ma do gadania to nic nie robi, wiec... musialo sie cos przeskrobac...

*

Posty: 54
Dołączył(a): 3.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 14:01 
 
Cytuj:
2002-02-05 18:38, Daimonion napisał:
Nikt Cie w sumie o wypracowanie nie prosił. Mi to rybka. A poprostu czasami "ograniczonemu" ludowi dobrze jest pokazać swoją "wyższość" i uniżyć się (nawet po raz kolejny) do odpowiedzi.


Widze, ze nie pojeles sensu mojego posta, trudno. Nie ublizylem nikomu tylko przedstawilem moje podejscie do tematu. A pisac bede kiedy i ile bede chcial wiec nie dawaj mi takich rad.

Pozdrawiam

Z.

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 22:39 
 
No prob. Moja rada a raczej sugestia byla calkowicie luzna i chyba zostala zle odebrana. Remis. Ja niewłaściwie odebrałem Twoje słowa, Ty zaś moje.

Pozdrawiam
_________________
The Inner Voice



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Daimonion dnia 2002-02-06 23:06 ]</font>


Posty: 15
Dołączył(a): 29.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2002, 00:16 
 
Od dzis zaczynam robic logi...
moze wtedy uwiezycie


Posty: 15
Dołączył(a): 29.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2002, 23:32 
 
Oto kilka wypowiedzi na kanale #ultimapl:
<BroneCk> ale nie zastrzele sie... bo kurwa mam Cie GLEBOKO W DUUUPIE
<Gadget> chujumuju
<BroneCk> ale nie polamie sie ... BO KURWA MAM GUMOOOWE KOSCI!!!
<Kosmaa> zdradzilas kurwo mnieeee

Chcialbym jedynie powiedziec ze ja za tym podobne wypowiedzi dostawalem bany kicki itd itp. Teksty na tym forum m.in. ziemniego w stylu "moze pochamuj jezyk na kanale" itd sa wiec zalosne. Tym kanalem rzadzi banda gowniazy wspierajaca i broniaca swojego servera i broniaca sie nawzajem nie wazne czy slusznie czy nie. Jak tylko wstanie CL na bank ubedzie wam ludzi i wsrod nich bede ja. Darujcie sobie teksty ze dacie sobie bezemnie rade, mozecie sobie pograc i w 5. Mam nadzieje ze zajebiscie bedziecie sie w tych pustkach bawic.
Zal mi jedynie ludzi porzadnych ktorzy sa juz tak dlugo ze nie widza roznic i mimo tego ze nalezy im sie cos lepszego to tak nie jest, mowie m.in. o Ro6ert'cie...
to tyle narazie milego zobaczenia na CLSE

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 00:31 
 
okej... to powiem to tak...
chuj mnie obchodzi co sobie o mnie, o nas myslisz... naprawde.
i ciesze sie ze idziesz na CL...
beda potrzebowali dobrych graczy.
nie podoba ci sie na kanale? to idi wek...
naprawde... na kanale spotykamy sie po to zeby sie pobawic...
kanal jest po to zeby ludzie zasiegali informacji czy serwer jest up czy nie...
jesli chce sie bawic z nami to ok...
a co do tego logo...
to spiewalismy na kanale to co slyszelismy...
nie bierz tego jako tlumaczenie sie...
jak to broneCk powiedzial...
drzwi maja klamke z 2 stron
i oswiadczam... ze mam juz dosc wysluchiwania ze ten to ten tamto...
chialem zalatwic to polubownie...
ale nie.. nie passe...
to ja umywam lapki...
i infomuje ze DZ jest serwerem zamknietym dla naszych przyjaciol...
jesli ktos czuje nasz klimat... zostanie, kto nie - CL jest UP - zapraszam tam serdecznie.
tak samo serdecznie jak na SC. dla przypomnienia niektorym - irc nie jest UO... wiec... &%&^$&$&$ od mnie.
Gadget

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 17:10 
 
Smorun - to byla piosenka :smile:

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 17:37 
 
Wiesz co Smorun to ze jest zlot to naprawde wielu Gm.. i opom trohe sie rozluznilo a ze spiewamy piosenke ktora leci w radiu dz.. smerfne hity i takie tam ... to jest dziwne wiesz co ... nastepne muwisz ze to banda guwniaza broniaca swojego serva wiesz to zeczywiscie jest banda broniaca serva sam moglem to poznac ale ja majac dosyc dawno dowud czuje sie przy nich jak guwniarz szkoda ze nie przyjehales na zlot wiesz poznalbys ih od innej strony i zobaczyl z czym sie borykaja sie na codzien a ze czasem wybuchna no coz saper myli sie tylko raz :grin:

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 17:41 
 
2 razy - pierwszy taz jak sie zeni...
Gadget

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 00:41 
 
Eee.. Myli sie tez jak saperem zostaje :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.