mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 18
Dołączył(a): 25.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 14:45 
Cytuj  
Po przejściu z WoWa na GW od razu zrobiłem sobie Monka (Shadow Priests rule;) i nie wiem czy to cos ze mna nie teges, ale w PvP sprawdza się dośc kiepsko...zwłaszcza gdy wyskoczy jakiś ranger. Macie jakies doświadczenia w grze Monkiem?

Thanks

*

Posty: 120
Dołączył(a): 16.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 15:02 
Cytuj  
Monk to na niskim lvl malo przydatna postac, jeddnak juz od 15+ jest koniecznym kompanem kazdego party, zarowno pvp i pve. Wiec na poczatku trzeba troche pocierpiec zeby pozniej wszyscy cie prosili o party. Co do pvp to do leczenia siebie - odbiegaj od wrogow i heal area, leczenie innych heal others i powinno byc dobrze

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 16:39 
Cytuj  
W PvP grajac monkiem trzeba raczej polegac na innych. Monk jest glownie od healowania, a nie od zadawania dmg :\ Z reszta zalezy jaki spec (ale 99% monkow to heal, albo protection) i jaka secondary class.

*

Posty: 120
Dołączył(a): 16.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 17:14 
Cytuj  
Proponuje jako secondary mesmera z inspiration magic
A w divine i healing prayers dac min. 10


Posty: 18
Dołączył(a): 25.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 19:49 
Cytuj  
Wygląda na to, że messmer lub elementalist to najlepsze combosy dla monka.. i że z 3 gier: DAOC, WOW i GW tylko w tej ostatniej healer nie jest maszynką do zabijania:) (jak firar czy priest)

Póki co jestem Mo/Warrior - any comments?:)

*

Posty: 120
Dołączył(a): 16.09.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2005, 20:29 
Cytuj  
nie bardzo to widze, chyba ze u warriora tactics


Posty: 47
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 09:07 
Cytuj  
Ferdidoorkey napisał(a):
Wygląda na to, że messmer lub elementalist to najlepsze combosy dla monka.. i że z 3 gier: DAOC, WOW i GW tylko w tej ostatniej healer nie jest maszynką do zabijania:) (jak firar czy priest)


Co ty piszesz za bzdury ? W wow-ie sam decydujesz jaki ma miec build twoj priest. Jezeli robisz sobie shadow priesta to oczywiscie ze masz damage spell. Ale jak robisz holy priesta ( talenty ustawione tylko na heal spell ) to nadajesz sie tylko do leczenia. Jezeli uwazasz ze holy priest to "maszynka do zabijania " to wprowadzasz ludzi takimi wypowiedziami w blad. To ze nie grasz juz w wow-a nie upowaznia cie do pisania nieprawdy o tej grze.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 11:12 
Cytuj  
Glupota, Monk na smietnik ?, chyba oszaleliscie W/Mo to jest co prawda postac dla leniwych, ale maszyna do zabijania !, zarowno solo se poradzi jak i w party.. wiec prosze nie mowcie ze monk to szit :|


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 120
Dołączył(a): 16.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 14:58 
Cytuj  
my tu mowimy o monku jako glownej profesji


Posty: 18
Dołączył(a): 25.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2005, 18:25 
Cytuj  
droga angello chyba lekko przesadzasz:). Nie napisałem że holy priest to maszynka do zabijania - powiedziałem tylko o "priest". W każdym razie na lvl 60 priest na ogół decyduje sie na pare punktów w shadow bo o zorientowanych w temacie tanków raczej trudno i sam musi sobie często radzić... no a niektórzy robią ful respeca na shadow i wymiatają:D

Monk/Warrior ma kilka zalet - np. sprint - jeśli przeciwna drużyna nie ma więcej niż 1 rangera to naprawde bardzo sie przydaje i już pare razy dzięki temu mój team nie padł.

chyba niezłym połączniem jest też Monk/ele (najlepiej earth spells - świetne do gry defensywnej)

Edit: W/Monk to palladyn, a palladyn to #$% ;))

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2005, 07:46 
Cytuj  
ele tez nie bardzo widze, bo i tak nie bedziesz mial many/miejsca w pasku na czary ele. po prostu nie. trzeba sie skupic na castowaniu...
Mesmer ze swoimi drainami, albo ranger zeby chociaz stukac na odleglosc lukiem :P


Posty: 21
Dołączył(a): 24.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 13:11 
Cytuj  
Monk/Mesmer to najbardziej defensywny build z możliwych. Jeśli trafi Ci się drużyna kretynów to właściwie możesz sobie przykucnąć i poczekać na swoją kolej ;)

Monk/Ranger to świetne rozwiązanie do solowania i dość skuteczne w PvP...ale nie ma nic bardziej wkurzającego niż monk udający tanka albo main dmg dealera :evil:


_________________
Jeśli chesz złapać autobus, myśl jak autobus

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2005, 21:42 
Cytuj  
Moja dziewczyna gdzies wyczytala, ze calkiem ciekawym pomyslem jest Mo/W...Dlaczego? Daje sie w to co normalnie dla Mo, ale jednym ze skillow na pasku jest Sprint :D wiadomo po co, prawda?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 07:40 
Cytuj  
Sprint owszem ale worriora bierze sie glowie dla skilla Bonetti defence tak jak jest to zrobione w gotowym buildzie

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2005, 10:01 
Cytuj  
http://www.guildwarsguru.com/content/si ... id1102.php

a ktos gral tym czyms kiedys?
wyglada na cholernie ciezki build :>


Draghmar napisał(a):
Moja dziewczyna gdzies wyczytala, ze calkiem ciekawym pomyslem jest Mo/W...Dlaczego? Daje sie w to co normalnie dla Mo, ale jednym ze skillow na pasku jest Sprint :D wiadomo po co, prawda?


To juz bym wolal elementaliste z water magic i Mist Armor :o

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.