mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2005, 21:36 
 
mam male pytanie co do servera eXtream. czy jest on do c2 czy c3? bo nie moge nigdzie doczytac. mam slabe lacze wiec ten patch 400mb to dosc duza rzecz zeby sciagac to w ciemno.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 00:41 
 
Na extreme sa 3 servy c3 testowe i patch ma chyba z 10mb. Ten 400mb to patch na servy c2, na forum powinienes znalesc linka do patcha na c3 :).Osobiscie bym polecil Revolution,tez jest na c3 i nie jest testowy ,wiec unikniesz Wipa. http://lineage2.gamers-online.org/
a tu masz polski kanal irc #l2.revolutions-pl na servie: irc.quakenet.org


_________________
Obrazek

*

Posty: 135
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 11:10 
 
viader napisał(a):
Na extreme sa 3 servy c3 testowe i patch ma chyba z 10mb. Ten 400mb to patch na servy c2, na forum powinienes znalesc linka do patcha na c3 :).Osobiscie bym polecil Revolution,tez jest na c3 i nie jest testowy ,wiec unikniesz Wipa. http://lineage2.gamers-online.org/
a tu masz polski kanal irc #l2.revolutions-pl na servie: irc.quakenet.org

Co za bzdura Extreme mial serv testovy 1 i teraz wszystkie 3 servy sa zmieniane na C3 bez wipa kat z C2 jak na innych servach niewprowadzaj ludzi w blad

*

Posty: 149
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 14:27 
 
No nie wiem , poczekaj a zobaczysz :D


_________________
Obrazek


Posty: 3
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 15:29 
 
a co powiecie o serverze Bartz (czy coś trakiego..) dobre cos? Warto na nim grac? dużo ludzi?

*

Posty: 135
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 16:30 
 
viader napisał(a):
No nie wiem , poczekaj a zobaczysz :D

sluchaj chlopcze trzymaj sie swojego serva i niewprowadzaj w blad co do extreme ja tam gram od poczatku istnienia tego serva i gram tam caly czas wiec jestem na biezaca NIE WPROWADZAJ LUDZI W BLAD

a teraz moderator moze zamknac ten temat bo jest juz topic na temat L2

Btw ten twoj serverek to musi byc niezly 4000+ luda na jeden server 560 glosow ciekaw jak tam jest jak jest 2k ludzi lag lagiem pogania

*

Posty: 149
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 18:25 
 
Danthe napisał(a):
viader napisał(a):
No nie wiem , poczekaj a zobaczysz :D

sluchaj chlopcze trzymaj sie swojego serva i niewprowadzaj w blad co do extreme ja tam gram od poczatku istnienia tego serva i gram tam caly czas wiec jestem na biezaca NIE WPROWADZAJ LUDZI W BLAD

a teraz moderator moze zamknac ten temat bo jest juz topic na temat L2

Btw ten twoj serverek to musi byc niezly 4000+ luda na jeden server 560 glosow ciekaw jak tam jest jak jest 2k ludzi lag lagiem pogania

Lol dobrze dobrze nie spuszczaj sie tak to tylko gra,czlowieku z jaka pasja ty piszesz te posty. Wyjdz czasen na ulice zobacz jaki mamy piekny swiat i po oddychaj zdrowym powietrzem ;) dobrze ci zrobi
ps.prosze skasowac tego posta :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 149
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 18:28 
 
viader napisał(a):
Danthe napisał(a):
viader napisał(a):
No nie wiem , poczekaj a zobaczysz :D

sluchaj chlopcze trzymaj sie swojego serva i niewprowadzaj w blad co do extreme ja tam gram od poczatku istnienia tego serva i gram tam caly czas wiec jestem na biezaca NIE WPROWADZAJ LUDZI W BLAD

a teraz moderator moze zamknac ten temat bo jest juz topic na temat L2

Btw ten twoj serverek to musi byc niezly 4000+ luda na jeden server 560 glosow ciekaw jak tam jest jak jest 2k ludzi lag lagiem pogania

Lol dobrze dobrze nie spuszczaj sie tak to tylko gra,czlowieku z jaka pasja ty piszesz te posty. Wyjdz czasen na ulice zobacz jaki mamy piekny swiat i po oddychaj zdrowym powietrzem ;) dobrze ci zrobi

Jak widze takie teksty : Btw ten twoj serverek to musi byc niezly 4000+ luda na jeden server 560 glosow ciekaw jak tam jest jak jest 2k ludzi lag lagiem pogania. Co to ma byc ? jakas wojna serverow.naprawde wyjdz czasem do ludzi ,granie to nie wszytko :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 135
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 20:01 
 
no gratuloje ci blyskotliwosci polemizacja z toba na twoim poziomie byla wielce traumatycznym przezyciem ... przepraszam ze jestem tak zamkniety z dala od ludzi i swiata :P tak masz racje napewmo tak bedzie na extreme extreme to syf nie sluchajcie mnie ludzie wsztstko co pisalem na tema serverow to klamstwa bo chcialem wam wypaczyc zdanie na ich temat idzcie na http://lineage2.gamers-online.org/ to jest bardzo dobre serverek prowadze wojny miedzy serverami zebym mial wieksze lagi tam gdzie gram jak bedzie wiecej ludzi popoludniu jak wroce z pracy wiec zapraszam a ja jestem malym komurkowym gburem i spuszczam sie (na idiotow) :D

(fakt moze i tamem post byl z lekka skrzywiony ale swoim lekko nagioles linie)

*

Posty: 149
Dołączył(a): 3.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2005, 23:45 
 
Lol ja nic na temat tego ze Extreme jest ch... nie mowilem ,teraz to juz zupelnie nie mam pojecia oco ci biega . Proponuje zakonczyc ta konwersacje :P gdyz jest ona utopijna :wtf: Ja tylko chcialem pomuc :P pomylilem sie poprawiles mnie spoko,ale nie musisz teraz sie tak szpuszczac :evil: :har:


_________________
Obrazek


Posty: 3
Dołączył(a): 2.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 09:21 
 
ludzie! uspokujcie sie! po co te kłótnie?! człowiek próbuje sie tu czegoś dowiedziec, lecz przez takie wybryki temat zostanie zamkniety. takie incydenty tylko obniżają poziom forum i nic nie wnoszą... jeśli to mżliwe to załatwiajci takie sprawy prywatnie.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2005, 13:01 
 
jak nic nie wnosza dowiedziales sie jak sie spuszczac i kiedy to robisz :P
dowiedziales sie tez jak mozna przyznawac sie do bledow i jak widzisz sa rozne sposoby :D btw ten topic niepowinien wogole istniec bo juz jest jeden o L2 i wszystkie info zwiazane z L2 sa tam i tam powinny byc ide na swieze powietrze do ludzi bo sie spuszczam milego dnia :P



(choc jest to poj@#$^ to nawet zabawne)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.