mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 270
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 22:23 
 
kraza pogloski ze glacial staff ma byc wycofane z "obiegu", czy to prawda?!!?!?!

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 22:32 
 
Na pewno nie zostanie tak jak jest. Wiele osób wykorzystało buga, dzięki któremu mogli szybko i łatwo zdobyć cały zapas tych potężnych artefaktów. Glacial wciąż będzie możliwe do zdobycia, ale to raczej będze baaardzo trudne.

**

Posty: 270
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 22:47 
 
a jak ktos juz zrobil zapasy? :smile:

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 22:51 
 
A czy bede inne artefakty tej klasy?

np. bron z klasy sword czy fencing albo jakies pancerze (leather tez)


ale jak bedziecie utrudniali dostepnosc do takich poteznych itemow to blagam nie zrobcie tak ze item bedzie tylko w jednym typie potwora
Mogloby byc tak ze naprawde potezne bestie moga go miec ale nie musza
takie cos zmusiloby ludzi to podrozowania po swiecie a nie do chodzenia ciagle i ciagle w jedno miejsce


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 22:58 
 
Ale milo, ze nikt nie raczyl zglosic fenomenu dzieki ktoremu ludzie mieli po 20 glaciali. Ale jak kasa znika to GM Page wygladaja wrecz jak nakazy, a na takie to napewno sie nikt nie pojawi. A, tak przy okazji, to ze ktos wysle 15 Page to wcale nie znaczy ze bedzie szybciej "obsluzony". Jest kolejka.

**

Posty: 401
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 23:00 
 
Ja zadnego zapasu nie mam
nawet jeden glacial nie lezy w banku
poprostu mi to nie potrzebne


_________________
Ku pamieci kupa - wpisal sie Alojzy Dupa

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 23:10 
 
Wiem, mam na mysli niektorych "uczciwych" graczy.

**

Posty: 270
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2002, 23:37 
 
Heh, ja nie wiedzialem ze to bug. jakis tydzien temu uslyszalem ze glacial jest dobry to zaczolem cwiczyc str i mace, niedawno pojechalem do ice i mam 3 glaciale w domu, jakbyco to moge je dac jakiemus GMowi...

***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 00:01 
 
:smile: a jak fenomen to nie ma. inna sprawa ze masz racje ze uczciwi gracze sa na wage zlota. soja droga zapeniam ze ja rowniez nie mam glacjala przypadkiem go zobaczylem u GMYerpa i tyle wiem ze jednym ciosem zabija ehh to lekka przesada.


_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 01:14 
 
Nie zabija jednym ciosem i sie zuzywa.
Nie takie znowu cudo. A ze byl latwo dostepny wiedzieli wszyscy, co by teraz nie mowili. Zrobcie zbiorke, bo pewnie zapasy sa duze. Sama mam kilka.

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 09:01 
 
Hmm ja bylem w Ice i wiedzialem po co tam ide a ze na uo.stratistic bylo tak napisane to dlaczego mialbym, zglaszac jakos bug ze co ze za latwo sie da zabic wezyka tak bylo zawsze i mnie to nie dziwilo.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 09:34 
 
Cytuj:
2002-01-26 23:10, Thaxyllis napisał:
Wiem, mam na mysli niektorych "uczciwych" graczy.

Mistrzu a skad ja mam wiedziec ze glaciaj wystepujacy masowo jest bugiem a nie zalozeniem GM ? Moze bugiem tezz jest masowe wsytepownie broni klasy vanq w niektorych stforkach. Jesli ktorys z was mistrzowie uzna ze dwie sztuki broni vanqushing w jednym storku to przesada i bug to prosze o kontakt.


Posty: 29
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 16:25 
 
O co tyle szumu ? Glacial to bieda wlasciwie! Mam dwa glaciale nie biegalem na ICE bo mi sie nie chcialo tylko kupilem. Trzeba do cudenka miec 80 sily i to cudenko wali jak zwykly magiczny miecz of force. Jedyny plus jej zabujczosci jest taki ze podczas uderzenia czaruje CORP POR co daje dodatkowe obeazenia lacznie zabiera jednym ttrafionym ciosem okolo 50hp ale ten corp por jest skoncozny i jak sie wytraci t oglacial jest zwykla bronia ktora rani jak serdniej jakosc miecz magiczny do tego glacial jest wolny nie wiem o co tyle szumu zamiast zmniejszac ich ilosc to byscie porobili inen bronie tego typu bo ta jest kijowa. Kazda bron co niedosc ze sie psuje i nei da sie naprwic to jeszcze traci swoej magiczne wlasciwosci jest kijowa. Mam teraz dwa superglaciale juz wyczerpane z energi (jeden dzien uzytkowania) i teraz sa naporawde bez wartosci jak popatrzec ze trzeba miec 80 sily... gdyby byl black staff of vanq to 10 glaciali bym za to oddal...

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2002, 16:31 
 
Otoz to! Zamiast potracac jakies dziewne przedmioty zastanowilibyscie sie nad porobieniem nowych itd...

*

Posty: 98
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 19:05 
 
chyba ttroche przesadzacie , jak beda ciagle nowe i nowe , lepsze i lepsze przedmioty to sie zrobi Diablo gdzie AC i dmbg liczy sie w tysiacach , jak nie dziesiatkach tysiecy .....
phi
To ma byc swiat w ktorym to czy jest sie dobrym zalezy od umiejetnosci a nie od mega-hiper-extra broni ....
ale ja nie gram na SC tylko na CL i sie nie znam , a jak slysze ze Glacial wymaga 80 str i polowa ma tyle , to sorry , ale co za przyjemnosc rozwijania postaci jak rozwiniesz ja w chwilke ????

_________________
"Purple Haze All in My Brain ,
lately Things just don`t seem the same"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Dragh Dragonner dnia 2002-01-28 19:06 ]</font>

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 19:49 
 
Dragh>co jest? wpadamy na forum sc tylko po to zeby pochwycic jakis temacik i powysmiewac? no ladnie... musze cie rozczarowac bo ja gram jakis czas juz i jeszcze mi brakuje do tych 80... a tak pozatym to glownymi cechami cRPG (nawet jesli jest to mmorpg) jest chyba wlasnie odgrywanie postaci I jej rozwoj - a co do rozwijania coponiektorych skilli (np bs) to z tego co wiem wlasnie na ceelce latwiej sie dobic do gm... a moze sie myle?
tak czy w spak odpusc sobie stary, bo nie o to chodzi zeby wyszukiwac jakis topic i robic aluzje do innych shardow

a tak na marg... dziwne to to, bo chyba gracze z cl maja jakies kompleksy bo co krok wysmiewuja sc... a to brzydki nawyk i trzeba z tym walczyc panowie! dzis juz chyba znalazlem 2-3 topici na cl w ktorych wysmiewa sie sc... heh, chyba ja tesh szukam :lol: ...

*

Posty: 98
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 21:58 
 
Moo-Zoon , jasne , pierwszy raz cos wpisalem i odrazu opr , stary , ja nie mam nic do SC.
Wedlug mnie nie wysmiewalem tu nkogo , powiedz , chcialbyc , zeby codziennie pojawiala sie nowa bron coraz lepsza ???
Od tego jest Diablo wlasnie , i jak ktos lubi to bedzie gral w Diabelka.
A to ze to pierwszy post tutaja, o nie znaczy ze ostatni.Jak sam napisales sam juz widzisz wszedzie wrogie podteksty :razz:


_________________
"Purple Haze All in My Brain ,
lately Things just don`t seem the same"

*

Posty: 98
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 22:00 
 
Ehh , ja tez mam dosyc tych wojen shardowych .Zawsze bylem spokojny , ale do czasu gdy jacys kolesie wywalili"CL zdychalo przez miesiac i zdechlo , cieszmy sie"
Sorry , ale jest jakas granica i od tamtego czasu jest tak a nie inacze j , i jezeli ktos ma sie poczuc urazony to tylkokolesie tego pokroju ...


_________________
"Purple Haze All in My Brain ,
lately Things just don`t seem the same"

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 22:21 
 
po czesci sie z toba zgadzam, szczerze mowiac sam do niedawna bylem spokojny a te teksty idotow, ktorych cytaty przytoczyles... brak mi slow poprostu. Wiem bo czytalem te durne posty, naprawde niekotrzy sa niesamowici, ale to inna bajka.
A wqrza mnie jak ktos wpada na Nasze forum i... przeciez to bzdury! co chwila widze jak jakis idota tak pisze, to moje forum a tamto tesh moje itd... ja jestem w gruncie rzeczy osoba tolerancyjna i nic nie mam do ciebie czy innych ludzi ktorzy znaja granicy, tylko moze zle odebralem tamtego posta? prawdopodobnie tak... i sorr jesli cie to urazilo...
nudno... chyba poczytam forum jeszcze :razz:

Pozdrawiam (w szczegolnosci Pogromcow smokow)!!!

*

Posty: 98
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 22:34 
 
ja tam sie nie urazilem , bo tak latwo sie nie daje :smile:
takze pozdrawiam , a zauwazylem ze ostatnio na forum CLki zzaczales sie trochewypowiadac :razz:


_________________
"Purple Haze All in My Brain ,
lately Things just don`t seem the same"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.