mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 45
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 20:28 
 
Mam taka krotka uwage co do naszego swiata stal sie bardzo ale to bardzo magiczny
Kazdy w kolo sypie piorunami z rekawa bo taki czar to chleb powszedni dla kazdego smiertelnika Kazdy kowal, gornik rybak sypie czarami jak stary ... nie wiem co wy na to.
Ale ceny zbroji poszly w gore i to jak to i czy czary nie powinny byc zadziej dostepne
i proponuje schowac gdzies ludzi ktorzy moga nauczyc magery ... powinno sie ich dloogo szukac a nie wyskoczy taki chlystek z kilofem rachu ciachu i jest arcymagiem

*

Posty: 148
Dołączył(a): 4.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 20:32 
 
Dopra kcecie prosze bardzo z tego cio wiem nie ma osoby oprucz mnie ktora pisze 8 krag ale ceny pojda w gure po ustaleniu z pewna osoba ale sami kcecie podwyzek mi na reke :grin:

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 20:39 
 
Czy mag powinien być najpotężniejszą z postaci, ale jednocześnie najtrudniejszą do wyszkolenia ? Dostępność składników i zaklęć mogłaby drastycznie spaść.. mogłby się pojawić takie regenty jak kości demona potrzebne przy wezwaniu bestii i niedostępne w sklepach.. tak samo zaklęcia.. żeby zdobyć coś mocnego, trzeba by się napracować, może zdobyć 4 serca smoków i zanieść je do świątyni na pustkowiu... To wizja.. może wtedy spotkanie z potężnym magiem nie zdarzałoby się na każdym kroku..

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 20:39 
 
Cytuj:
2002-01-28 20:28, tekbart napisał:
proponuje schowac gdzies ludzi ktorzy moga nauczyc magery ... powinno sie ich dloogo szukac a nie wyskoczy taki chlystek z kilofem rachu ciachu i jest arcymagiem

abstarchujac od tego czy to jest problem, czy nie.
Zauwaz ze zarowno gornik moze sie nauczyc od vendora magery.
Ale i mag moze sie nauczyc od vendora gornictwa.
Nie mozesz jednych dyskryminowac.


_________________
Obrazek

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 20:52 
 
Cytuj:
2002-01-28 20:39, Ro6ert napisał:
Czy mag powinien być najpotężniejszą z postaci, ale jednocześnie najtrudniejszą do wyszkolenia ? Dostępność składników i zaklęć mogłaby drastycznie spaść.. mogłby się pojawić takie regenty jak kości demona potrzebne przy wezwaniu bestii i niedostępne w sklepach.. tak samo zaklęcia.. żeby zdobyć coś mocnego, trzeba by się napracować, może zdobyć 4 serca smoków i zanieść je do świątyni na pustkowiu... To wizja.. może wtedy spotkanie z potężnym magiem nie zdarzałoby się na każdym kroku..


Z dnia na dzien rosnie moj podziw w stosunku do GM (szczegolnie tych z CL) Utrzymanie rownowagi w swiecie takim jak UO jest bardzo trudne. Czasami jedna zmiana powoduje zupelne przewartosciowanie profesji, stylu gry itp.

Wprowadzenie rarowych regentow chyba bardzo mocno oslabi mozliwosci magow.
Taka zmiana musialaby byc bardzo dokladnie przemyslana
Na DZ jest duza liczba gronikow, ktorzy uzywaja magii z powodu czaru RECALL.
Jak zorientowalem sie mniej wiecej jakie w tym swiecie obowiazuja reguly, to postanowilem sobie zrobic nowa postac:
maga-gornika.
Gre zaczalem z 50 magery i 50 meditation
a mining to u vendorka
(wiec zablokowanie nauki magery u vendorow by mnie nie powstrzymalo :smile: )

Na CL wymyslili inny drastyczny srodek, ktory w zasadzie rozwiazal problem:
czar RECALL jest zablokowany.
No i nie ma gornikow-magow.
A magom zyje sie dobrze bez rarowych regentow


_________________
Obrazek

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 21:33 
 
Zablokowanie recalla jest bez sensu.. Magowie byliby pozbawieni mozliwosci ucieczki, co znacznie by ich oslabilo, duzo bardziej niz brak tej zbroi skorzanej o ktorej tak marudza :smile:


Posty: 45
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 22:50 
 
to ja powiem jedno nie chodzi mi o oslabienie magow wcale recall powinien byc to nie jest zbyt dobry sposob na to zeby zmienic to zeby gornicy nie czarowali ale nie wiem nauczyc sie magery powinno byc trodno spojzcie na to z tej strony jak popularni w swiecie powinni byc gornicy kowale krawcowie wojownicy a jak powinni byc magowie zobaczcie na systemy rpg jak tam jest Ciezko zostac magiem ale jak juz sie zostatnie jest sie poteznym no chyba do tego zmierzamy aby przyblizyc swiat klimatom prawidzwego rpg ... Nie chce tutaj wprowadzania zadych dodatkowych reagantow bo .. co moze zrobic mag ktory nie ma reagentow jak je zdobyc znow w gildii sila no choc w sumie ... wtedy kazdy mag zastanowil by sie zanim by zucil zaklecie ... lecz moze te reagenty powinny tylko poprawiac poprawnosc zucenia czaru np z takim reagentem arcymistrz ma 100% na przyzwanie demona a bez tylko 50% albo i mniej

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 22:58 
 
Cytuj:
2002-01-28 21:33, ziemni napisał:
Zablokowanie recalla jest bez sensu.. Magowie byliby pozbawieni mozliwosci ucieczki, co znacznie by ich oslabilo, duzo bardziej niz brak tej zbroi skorzanej o ktorej tak marudza :smile:

To jest kwestia bardziej dotyczaca przyzwyczajen.

zauwaz jakim recall jest poteznym czarem w stosunku do kregu na ktorym jest.
a dobry mag moze sobie rzucic jeszcze Gate.

Ja to bym chcial aby na CL pojawil sie RECALL
Oczywiscie zaraz nauczylbym sie wtedy magii :smile:
Wszyscy gornicy w mik by zalapali o co biega i by bylo tak jak na DZ, ale jest inaczej :wink:


_________________
Obrazek

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 23:23 
 
a ja mam idee...
coby przed rzuceniem recala sprawdzal ciezar kolesia..
jesli jest za dozy..
to zoonk.. nie udalo Ci sie czarowac bo ruda przygiela Cie go gleby...
passe?
Gadget

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 23:34 
 
To jest kwestia bardziej dotyczaca przyzwyczajen.

zauwaz jakim recall jest poteznym czarem w stosunku do kregu na ktorym jest.
a dobry mag moze sobie rzucic jeszcze Gate.

Ja to bym chcial aby na CL pojawil sie RECALL
Oczywiscie zaraz nauczylbym sie wtedy magii :smile:
Wszyscy gornicy w mik by zalapali o co biega i by bylo tak jak na DZ, ale jest inaczej :wink:


[/quote]

Ja tam jestem gornikiem i czarowac nie bede bo mi sie magery w skille nie zmiesci :wink:

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2002, 23:37 
 
Moze byc :wink: Ale limit na recall powinien byc w okolicy 600-700 zeby jednak gornicy mogli jakos ta rude transportowac.
Gadget jutro na ircu powiem Ci co jeszcze taki recall powinien sprawdzac :smile: Tutaj nie powiem bo jeszcze na mnie bedzie ze bugi rozpowszechniam :wink:

Tylko mam jedno pytanie.. czy kupno castle jest w tej chwili wykonalne? Chodzi mi o czas jaki mozna przezyc z tym zlotem na karku :}

***

Posty: 537
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 00:16 
 
Cytuj:
2002-01-28 23:23, Gadget napisał:
a ja mam idee...
coby przed rzuceniem recala sprawdzal ciezar kolesia..
jesli jest za dozy..
to zoonk.. nie udalo Ci sie czarowac bo ruda przygiela Cie go gleby...
passe?
Gadget


a ja odpowiem:
to bardzo dobry pomysl
bardzo mi sie podoba
prosty w uzyciu i oddajacy realia
zreszta pomoze tez w innych sytuacjach bo czar ten mogl tez naduzywac zlodziej przesadnie obciazony itd

popieram, choc to mi nie jest na reke

powiem wiecej, sam tez o ten pomysl wpadlem, ale jako ze mi tak bardzo sie podobal ten system pracy z recall......
_________________
Migalart - Kowal Morza
from CLSE and don't forget about it!!!

Galerie fantasy - http://republika.pl/migalart

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Migalart dnia 2002-01-29 00:18 ]</font>


Posty: 45
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 01:19 
 
Tez popieram z tym limitem tak do 500 bedzie dobrze mysle i jeszcez jedno GM powinni ustalic cene na czary i jak ktos wystawi promocje czary z 7 za 2000 to powiinen stracic swoje za takie cos moim zdaniem

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 01:26 
 
tekbarcie...
csiii.. nie uprzedzaj faktow...
pracujemy nad zmiana magii...
mam nadzieje ze Ci sie spodoba...
magom niekoniecznie :smile: :smile: :smile:
Gadget

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 01:39 
 
Nie można odgórnie kontrolować rynku dyktując ceny.. to powoduje powstanie podziemia :grin: Pozatym nie bierzesz pod uwagę chyba, że dużo rzeczy można dostać "po znajomości" od kolegi z rila, od starej postaci.. Błędna droga moim zdaniem.


Posty: 45
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 01:40 
 
e ale ja gram magiem wlasnie :smile: i w sumei zamiast odpowiadac tak czesto na posty to moze byc update zrobil ja chce poprostu zeby czary byly ciezko dostepne zeby magiem bylo ciezko zostac a nie zeby mi utrudnaic zycie co ty znowu knujesz co ?


Posty: 45
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 01:43 
 
e o update strony mi chodzi a apropo podziemia to ja rozumeim dawanie czarow ... od kolegow ale ... nie takie ceny jak ktos na aukcje wystaia 5 czarow z 7 kregu i ida za 3,5 k
to powinno byc karalne

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 02:08 
 
bez sensu zebysmy pojawiali sie i mowili.. nu nu nu... zle robisz ...
to ludzie powinni sami regulowac...
gdy czary przepisywala lianka Ingrid i Ged.. bylo to dooozo prostsze
a teraz zalezy od Was...
G.


Posty: 45
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 02:44 
 
E nie chodzi mi o to zebyscie mowili nu nu tylko zeby byly jakies okreslone ceny za czary i to okreslone przez was np

3 - 2000
4 - 4000
5 - 8000
6 - 16000
7 - 25000
8 - 50000

i zeby np jak ktos wystawi inaczej na aukcji to hmm wiazalo to sie z jakims konsekwencjami np dac gosciowi Krima niech bedzie cwany i scigany a czemu by nie wrocic do komunistycznych rzadow i tak jest depsotyzm mozna posunac sie troche dalej.
Zreszta ceny rynku moga spadac o 20% max ... ale bez przesady za 5% ceny to po co ja ta inskrypcje Cwicze i wydaje na to tyle pienidzy bo darmowe to to nie jest .. no to sie mija z celem moze gornikiem i kowalem zostane ... bede mag z kilofem do tego dazycie zeby kazdy kol w gorach i tak 50 % servera to kowale i gornicy dlatego byly takie cyrkiz tymi zbrojami i cenami tu nie trzeba bylo nic zmieniac w tym wzgledzie .. tylko trzymac sie klimatu gry a wszystko bylo by ok

*

Posty: 92
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 sty 2002, 08:32 
 
Gedzik ja pisze 8 krag:)
ale cos mi niepasi 8 krag za 30k tak jak ostatnio mi mowiles...
wlasciwie skonczyl sie juz czas kiedy zarabialimy na czarach... mysle ze to potezna sprawa dla magow tak jak zbroje dla wojownikow sa drogie my niepowinnismy ich oddawac za bezcen tymbardziej zze te sa raz na cale zycie... nikt jeszcze nieumie krasc :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.