mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 112
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 09:03 
Cytuj  
EDIT:

Sory nie zauważyłem, że już jest posta na temat tej gry mimo że używałem opcji "Szukaj". Proszę moda o usunięcie lub połączenie z drugim tematem. Mój błąd, ajjj.



Witam serdecznie!
Widzę, że jeszcze nikt nie połasił się na założenie tematu na temat dość ciekawego shootera mmo - S4 League. Dobra niech będzie.. Mogę być pierwszy. :wink:

Gra dopiero co debiutowała, niecałe dwa tygodnie temu, na rynku europejskim. Do tej pory była tylko wersja azjatycka, do której my niestety nie mieliśmy dostępu.
Od razu po załączeniu S4 przywodzi na myśl starego GunZ'a i nie jest to mylne skojarzenie. Mamy bowiem do czynienia z strzelaninką z widokiem z trzeciej osoby pełną akcji i kaskaderskich wyczynów.
Grafika stoi na dobrym poziomie. Na pewno daleko jej do efektów Crysis'a ale nie odrzuca od monitora.
Sama rozgrywka jak na razie (open beta) składa się z dwóch trybów. Pierwszy to drużynowy Death Match w składach 6vs6, a drugi to zmodyfikowany Capture the Flag. Zmiana ta to cel przyniesienia flagi - zamiast do swojej bazy trzeba ją zanieść do przeciwnika, przy okazji "strzelając mu gola" (jak piszą autorzy gry).
Jak już wcześniej mówiłem gra jest bardzo dynamiczna. Piruety, odbijanie się od ściany do ściany w powietrzu i parowanie mieczem pocisków to tylko kilka możliwości. Co do broni to jest ich sporo (ok 10) i są bardzo dobrze zbalansowane. W czasie potyczki można ich mieć 3 sztuki. Szczególnie fajnie się walczy na miecze. :wink: Do wyboru mamy też specjalne moce takie jak latanie, dodatkowa stamina (pozwala lepiej się odbijać od ścian), blok (stawia mur nie do przebycia), tarcza (redukuje ilość zadawanych nam obrażeń przez pewien czas), dodatkowa żywotność.
Ok, można tylko zapytać gdzie tu elementy gry MMO. Już mówię.. Za potyczki dostajemy exp, w którego wyniku zdobywamy lvle oraz kasę. Nie ma co się jednak przejmować bo poziom nie ma żadnego znaczenia. Świadczy on tylko o czasie spędzonym w grze. Za uzbierane z trudem pieniądze możemy kupić nowe ubranka (niby pisze, że coś tam dają ale tak naprawdę to nikt nie zauważył jeszcze różnicy prócz wygądu) oraz kupować i przedłużać czas możliwości używania sprzętu i mocy.
Gracze są opisani statystykami typu ilość zabitych do śmierci i innymi "grającymi" liczbami. :wink:
Nie wiem czy przedstawiłem wszystko, pewnie nie, ale resztę zostawiam Wam do odkrycia. 8)
Sam nie gram w to długo i możliwe, że tekst nie jest do końca spójny ale no cóż.. Musicie mi wybaczyć

LINK: http://s4.en.alaplaya.eu/

Tu macie kilka screenów i filmik:
http://feature.mmosite.com/content/2008-08-12/20080812193529252,1.shtml

Zapraszam również do zabawy w inne gry ze strony Alaplaya.eu
Zanajdziecie tam opisywanego przeze mnie kilka miesięcy temu Fantasy Tennisa, który ostatnio traci graczy mimo tego, że jako gra pvp imo sprawdza się rewelacyjnie. Mają gust co do gier (:lol: :wink:).

Aaaa, oczywiście proszę nie traktować tego opisu jako reklamę firmy czy gry. :oops: :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.