mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 9
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 23:10 
Cytuj  
Nowa gierka GameForge.de , podobna do ogame tylko duzo trudniejsza, bardziej strategiczna! Tutaj dyplomacja i strategia to podstawa, sa 4 rasy i kilka Frakcji , każda specjalizuje się w czym innym i na co innego stawia :] Jednostka zbytnio się nie liczy, gdyż sojusze mogą łaczyć floty...

Zapraszam wszystki www.xwars.pl

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 23:21 
Cytuj  
ladnie wyglada :) Moze byc ciekawe


_________________
Forum savoir-vivre. Poznaj dobre maniery.
Zainwestuj w korektę


Posty: 9
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2005, 23:26 
Cytuj  
Jak bedzie więcej osób można założyć sojusz:]


JAK ZACZNIECIE !
TO WYBUDUJCIE CENTRALE BUDOWLANA :]

skraca znacznie czas budowania;]

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 05:21 
Cytuj  
check this :D


Posty: 9
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 09:42 
Cytuj  
w kijowym miejscu umiesciles to ;]

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 12:33 
Cytuj  
Ja będe w to grał. Może być fajne i nareszcie można się zarejestrowac na polskiej wersji. Poczekam jednak aż kolega wróci z wakacji. Chce iśc równo z nim. Bo przez jego wakacje w Galaxy Wars wygrywam (w sojuszu) już ok. 200pkt.
Pozdro ;)


_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 12:39 
Cytuj  
Tez sie zarejestrowalem.
A czym to sie rozni od ogame?

edit:
Kliknalem na wielki czerwony napis, ktory mowil ze jak klikne to zakonczy mi sie budowa, a tam co?
To:
"Aby zostać OGame Komandorem, powyżej musisz wybrać swój kraj pochodzenia. Teraz pojawi się płatny numer telefonu, który został wygenerowany specjalnie dla Twojego konta"

Podczas całego procesu aktywacji musisz być zalogowany na OGame, a to okno musi być otwarte

Bzdurne. Swoja droga co za pomysl, zeby ulatwiac ludziom gre za pieniazki. Rozumiem, ze mozna dodac konto premium, zdjecia i inne bzdeciki upiekszajace (vide Supporter w HT), ale zeby cos takiego?
Smiechu warte.


_________________
Obrazek

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 13:34 
Cytuj  
darky napisał(a):
w kijowym miejscu umiesciles to ;]


Jezeli to jest gra mmorpg, to masz racje powinienem umiescic ten watek tutaj. Z drugiej strony patrzac na te xwars cos mi mowi ze to nie jest tak do konca mmorpg ;)

(...).. ale jestem tylko czlowiekiem i moge sie mylic.


Posty: 9
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 13:46 
Cytuj  
Tak mi się wydaje , ja się szczerze mówiąc nie znam :]

Jesli na xwars przerywasz budowę to tracisz 50% minerałów, nie klikaj nie wielki czerwony napis :] bo to nie jest zakończenie budowli tylko jej przerwanie ;D

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 14:02 
Cytuj  

Aby zostać OGame Komandorem, powyżej musisz wybrać swój kraj pochodzenia. Teraz pojawi się płatny numer telefonu, który został wygenerowany specjalnie dla Twojego konta. Jeżeli wybierzesz ten numer, zostanie to rozpoznane i zostaniesz poproszony o nierozłączanie się przez chwilę. Po około 60 sek. opłata zostanie zrealizowana, a połączenie automatycznie zakończone. Usługa bedzie kosztować dokładnie 9 zł. (jej koszt zostanie doliczony do Twojego rachunku telefonicznego) i będzie trwać cały miesiąc. Podczas całego procesu aktywacji musisz być zalogowany na OGame, a to okno musi być otwarte. W tym oknie zostaniesz powiadomiony o zakończeniu procesu aktywacji. W ustawieniach możesz sprawdzić jak długo Twoje konto będzie posiadać status Komandor.


Jesli to oznacza anulowanie budowli to swiat stanal na glowie.

Na przyszlosc nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych nie masz pojecia, bo to troche zabawne.


_________________
Obrazek


Posty: 9
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 14:12 
Cytuj  
myslalem ze mowisz o Xwars nie o OGame... wiec nie pisz tutaj offtopicow...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 14:15 
Cytuj  
Ogarnij sie i przeczytaj obydwa moje posty, potem pomysl chwile i znowu je przeczytaj.

Nie otwieralem strony z ogame od 2 miesiecy i wszystkie cytaty tutaj pochodza z www.xwars.pl

ps. a od tepienia OT to ja tutaj jestem i nie toleruje konkurencji


_________________
Obrazek


Posty: 9
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 14:28 
Cytuj  
zapewne kliknołeś na

"Kliknij tutaj, aby natychmiast zakończyć budowanie."

Jest to natychmiastowe przerwanie budowli, traci się 50% zainwestowanych minerałów, być może jest błąd i wczytuje Ci stronne
OGame Komandora lub tylko reklamówka, osobiście nie polecam używać tego magicznego guzika! Proponuje przeczytasz FAQ na forum xwars.pl

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 14:44 
Cytuj  
Jesli tam kliknales wczesniej i zakonczylo Ci budowle to uznam, ze masz racje. Jesli nie klikales, a sie wymadrzasz to STFU.
Szukam tego FAQ.


_________________
Obrazek

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2005, 17:31 
Cytuj  
cuż... zarejestrowałem się i stwierdziłem że ogame chyba nawet lepsze jest od tego... jakieś to takie...hmmm...dziwne?


_________________
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 12.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 09:42 
Cytuj  
gram w x-wars od prawie początku i to szybsze kończenie budowli w Polsce nie działa ... ogólnie chodzi o to że robisz cyk płacisz 10 zł i masz budynek ale jak już wspomniałem to nie działa :D

a tak ogólnie o grze to ma ona słaby interfejs ... w ogame to wszystko wydaje mi się bardziej czytelne ... jednakże gra jest dużo bardziej rozbudowana. Poza tym tłumaczenia są fatalne i gra ma kilka poważnych błędów ... może lepiej poczekać na drugie Uni :P ??


Posty: 9
Dołączył(a): 5.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 16:06 
Cytuj  
podejrzewam że nie bedzie drugiego dlatego ze nawet na swiatowym xwars jest tylko jeden :]

*

Posty: 181
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 18:22 
Cytuj  
Nie podoba mi isę jednak ta gra. Za durzo skąplikowanych opcji i budunki się strasznie długo budują. Jedyne co mi się podoba to szata graficzna.
Jednym słowem @#$%^&


_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 18:27 
Cytuj  
Dread napisał(a):
Nie podoba mi isę jednak ta gra. Za durzo skąplikowanych opcji i budunki się strasznie długo budują. Jedyne co mi się podoba to szata graficzna.
Jednym słowem @#$%^&


pała!

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2005, 19:54 
Cytuj  
Z minusem.

Panie Dread. http://so.pwn.pl
I nie ma tlumaczenia dysczymstam.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.