mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 122
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 08:19 
Cytuj  
słyszałem ze niedługo ma wyjść Summer Update , więc chciałem zapytac co w nim będzie , jakie nowinki nam dodadzą itd itp ... jak ktos wie to niech powie :P


_________________
"Kryształ jest sercem miecza.
Serce jest kryształem rycerza Jedi.
Rycerz Jedi jest kryształem Mocy.
Moc jest mieczem serca.
Wszystko ze sobą powiązane.
Kryształ-Miecz-Jedi.
Jesteście jednością..."

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 08:39 
Cytuj  
Niedawno w Lions Arch wypowiadała się na ten temat żaba (zapewne Gaile Gray). Mówiła, że:
1. będzie już niedługo update
2. będą nowe bronie i upgrady
3. będą nowe tereny
4. historia małej gwen się jeszcze nie skończyła :P
Nic mi nie wiadomo o nowościach w PvP.

*

Posty: 122
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 10:06 
Cytuj  
słyszałem o czyms takim ze jak sie da gwen w normlanym ascalonie nowy flet i cape jej sie kupi to ona daje naszej postaci paczuszke jakas ... i pozniej w UW duchowi podobno jego ojca sie daje ta paczke i on cos tam nam daje nie wiem czy to prawda ?? aha słyszałem ze po SU w GH bedize arena do PvP 1 vs 1 ??


_________________
"Kryształ jest sercem miecza.
Serce jest kryształem rycerza Jedi.
Rycerz Jedi jest kryształem Mocy.
Moc jest mieczem serca.
Wszystko ze sobą powiązane.
Kryształ-Miecz-Jedi.
Jesteście jednością..."

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 10:18 
Cytuj  
fredi napisał(a):
aha słyszałem ze po SU w GH bedize arena do PvP 1 vs 1 ??


Nie ma się z czego cieszyć pewnie zdominują ją warriorzy :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 10:53 
Cytuj  
haha chyba rangerzy

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 10:55 
Cytuj  
Warriorzy to przeszłość.... Teraz nie ma czegoś takiego jak dominująca postać... Wszystko zależy od doświadczenia gracza

Fredi też tak słyszałem... Założyłem nową postać i tak sobie pomyślałem, że można spróbować, ale jakoś nie mogłem jej dać pelerynki... Może ktoś wie jak to zrobić?
PS Niedawno znalazłem w old ascalonie (przy Gazdenie) Gwen's Broken Flute. Może ktoś wie o co z kolei z tym chodzi? Widziałem screen z Gwen na wyspach ognia więc tak noszę ze sobą w tych misjach (została mi ostatnia) i jakoś do tej pory mi się na nic nie przydał.

Co do PvP to ma być dodana funkcja obserwatora.

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 11:06 
Cytuj  
Nazaal napisał(a):
Warriorzy to przeszłość.... Teraz nie ma czegoś takiego jak dominująca postać... Wszystko zależy od doświadczenia gracza


Z tym bym się nie zgodził, warrior to zawsze warrior, z łuku na dystans albo spelllami możesz go załatwić, ale w sytuacjii w której on do ciebie dojdzie, to nie masz szans, będzie cię gonił, możesz jednynie uciekać. Jak do ciebie dojdzie warriorto nie możesz z nim wygrać w kontakcie i tyle.

[quote=''Nazaal'']Co do PvP to ma być dodana funkcja obserwatora.[/quote]
Wreszcie.

*

Posty: 122
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 11:43 
Cytuj  
hmmmmm..... wystarczy że dopadnie do wariora ME z dorze ułorzonymi hexami i po nim..... a widziałem też ten flet ale byłem w ferworze walki i zapomniałem o nim :P


_________________
"Kryształ jest sercem miecza.
Serce jest kryształem rycerza Jedi.
Rycerz Jedi jest kryształem Mocy.
Moc jest mieczem serca.
Wszystko ze sobą powiązane.
Kryształ-Miecz-Jedi.
Jesteście jednością..."


Posty: 31
Dołączył(a): 12.09.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 12:21 
Cytuj  
Eshim napisał(a):
Nazaal napisał(a):
Warriorzy to przeszłość.... Teraz nie ma czegoś takiego jak dominująca postać... Wszystko zależy od doświadczenia gracza


Z tym bym się nie zgodził, warrior to zawsze warrior, z łuku na dystans albo spelllami możesz go załatwić, ale w sytuacjii w której on do ciebie dojdzie, to nie masz szans, będzie cię gonił, możesz jednynie uciekać. Jak do ciebie dojdzie warriorto nie możesz z nim wygrać w kontakcie i tyle.

[quote=''Nazaal'']Co do PvP to ma być dodana funkcja obserwatora.

Wreszcie.[/quote]
No to Masz zwala bo ja rozpykuje nawet 2 warriorow na raz jak przy mnie stoja , wystarczy ze sie spostrzegneze na mnei ida... Meteor strom ich wywraca ja w tym czasie fireeball,phonex, infero , flarki na dobicie. Jeszcze nei spodkalem warriora ktory by to przetrwal bez monka.


_________________
Guild Wars
-Mistical Melckor 20 lv E/Me next W/MO
World of Warcraft
-Burning Legion - Melckorion 70 priest / Mistical - 40 Hunter.
Plemiona.pl 3 Serv

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 13:19 
Cytuj  
Ale z monkiem jest b. silny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 13:37 
Cytuj  
ALE z monkiem dupa...
ALE mowimy o arenie 1 na 1 a nie 2 na 2


Posty: 19
Dołączył(a): 21.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 13:39 
Cytuj  
Eshim napisał(a):
Nazaal napisał(a):
Warriorzy to przeszłość.... Teraz nie ma czegoś takiego jak dominująca postać... Wszystko zależy od doświadczenia gracza


Z tym bym się nie zgodził, warrior to zawsze warrior, z łuku na dystans albo spelllami możesz go załatwić, ale w sytuacjii w której on do ciebie dojdzie, to nie masz szans, będzie cię gonił, możesz jednynie uciekać. Jak do ciebie dojdzie warriorto nie możesz z nim wygrać w kontakcie i tyle.

[quote=''Nazaal'']Co do PvP to ma być dodana funkcja obserwatora.



zgadzam sie z Nazaalem, a z twoja wypowiedzia sie wlasnie nie zgadzam ;) na przyklad air ele ciezko by bylo pokonac w/n lub w/mo ale na przyklad taki mesmer doswiadczony nie powinien miec zadnych problemow z rozbiciem wara jakiegokolwiek nawet w/mo czy w/n

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2005, 16:04 
Cytuj  
aas zreszta nie ma co dyskutowac - 1 na 1 nie ma takiego buildu co by wszystkich rozwalal
ten bije tego ale jest klepany przez innego ...

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 02:57 
Cytuj  
jest taki build, ale bym wam pojechał ladnie ^^ E/Me

Stone daggers, lech signet, armor of earth, kinetic armor, aura of restoartion, ether reneval, hex breaker, after shock

10 ES, 12 EM, 10 INSP + runy

Dobre tym operowanie tym i mozna wygarc 4v1 spokojnie, co jzu mi sie zdarzylo pare razy ;F


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 147
Dołączył(a): 25.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 03:44 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
jest taki build, ale bym wam pojechał ladnie ^^ E/Me

Stone daggers, lech signet, armor of earth, kinetic armor, aura of restoartion, ether reneval, hex breaker, after shock

10 ES, 12 EM, 10 INSP + runy

Dobre tym operowanie tym i mozna wygarc 4v1 spokojnie, co jzu mi sie zdarzylo pare razy ;F

Rozwalam to w 5-6s :). Ale nie powiem jak :P.
Cała zabawa w GW polega na tym, że zawsze znajdzie się kontre. Szczególnie jeśli się wie na co się kontruje. Narzekacie na Woja...Ale w 1v1 odpowiednio przygotowany W/Mo byłby bardzo trudny. Albo np. W/R, który zmieniał by na łuk -> Crippling Shot. I co wtedy? Oczywiście to tylko na 1v1 się nadaje. Ale jednak nie przechwalajcie się w zabijaniu wojów. Trzeba pamiętać, że to nie klasa jest słaba, ale gracz.


_________________
Obrazek

*

Posty: 122
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 07:32 
Cytuj  
ej zrobił sie mały offtop moze ktos wspomni o w/w SU co jeszcze ciekawego tam będzie ??


_________________
"Kryształ jest sercem miecza.
Serce jest kryształem rycerza Jedi.
Rycerz Jedi jest kryształem Mocy.
Moc jest mieczem serca.
Wszystko ze sobą powiązane.
Kryształ-Miecz-Jedi.
Jesteście jednością..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 09:51 
Cytuj  
wyjdzie to bedzie nie ma sie co podniecac wczesniej

*

Posty: 122
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 11:34 
Cytuj  
...... po to jest forum zeby sie podniecac i dowiedziec wczesniej -.- jak ci sie nie podoba to nie czytaj i sie nie wypowiadaj...


_________________
"Kryształ jest sercem miecza.
Serce jest kryształem rycerza Jedi.
Rycerz Jedi jest kryształem Mocy.
Moc jest mieczem serca.
Wszystko ze sobą powiązane.
Kryształ-Miecz-Jedi.
Jesteście jednością..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 12:08 
Cytuj  
po to jest forum zeby sie wypowiadac co wyzej popelnilem :P

lepiej sie popodniecac tym co bedzie wczesniej - JUZ OD PIATKU od godz 9 naszego czasu (czy cos kolo tego)
!!! PvP Extreme Weekend !!!
zarob 2.5 razy wiecej Faction Pointow na arenach, na GvG, w Tombach !!!

*

Posty: 122
Dołączył(a): 23.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2005, 12:26 
Cytuj  
a ja słyszałem że 5 razy wiecej FP sie dostaje :P ale jazda będzie :D i to juz o 9:01 naszego czasu ( dlatego ze garm an US distach bo maja favora :P )


_________________
"Kryształ jest sercem miecza.
Serce jest kryształem rycerza Jedi.
Rycerz Jedi jest kryształem Mocy.
Moc jest mieczem serca.
Wszystko ze sobą powiązane.
Kryształ-Miecz-Jedi.
Jesteście jednością..."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.