mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 00:27 
Cytuj  
I zaczelismy rozwalac i demolowac.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tak chlopaki odreagowali, jak sie dowiedzielismy ze nie ma miejsca na postawienie tola. W najblizszym czasie chcemy postawic bane i rozwalic kogos lub znalesc jakies terytorium gdzie maja miejsce :wink:

Anyway, was fun to demolish a building hehe

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 00:54 
Cytuj  
a jeszcze wiekszy fun bedzie jak zwalimy gruche ...znaczy tree of life :wink: . A na zgliszczach postawimy Wypizdziewo Dolne


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 08:41 
Cytuj  
trzeba by sie rozjerzec za miejscem gdzie postawimy toola na lore imo musi bc blsko do mine i dobrych spotow r4-r5


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 11:52 
Cytuj  
stawialem juz miasta, sorry chlopaki ze wczoraj z wami nie biegalem z tym seedem ale bylem zdrowo zakrecony piwem po powrocie z koncertu - nie mialem "sily" biegac, natluklem troche bhalarow i poszedlem sobie ;p.

ze stawianiem miasta to glownie trzeba uwaznie stawiac budynki zeby osiagnac jakis sensowny design - ten panel do budowania jest bardzo nieprecyzyjny.

Ta nacja do ktorej doszlismy - wlasciwie guild ktory nas subnal, bo innch gildii subnietych nie maja - poustawiala zlodziejskie ceny na sprzet dla nation (dla guild na 100% maja inne ) oraz smiesznie niskie ceny skupu - mysle ze nas wzieli glownie po to zebysmy im natluki troche kasy - ale narazie nie ma wielkiego wyboru.
Z tego co widze nie da sie tam kupic zadnego smiecia ponizej 100-150k za sztuke - ja zrobilem wycieczke na main i w jednym miescie udalo mi sie kupic full set infernal LA (8def+40hp, +sta, +dex itd) za 200-300k w sumie.

wciazszukam daggerow ci cholerni irekei glownie rolluja fisty albo throwingi #@$$%#$ !!!! =].


_________________
Obrazek

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 12:36 
Cytuj  
a propo sprzetu, pamietajcie ze naprawy 4tw.
sprzet trzeba naprawiac zawsze czy w pvp czy w pve leci durability - szczegolnie ostro za zgony - jak dura zjedzie do 0 puuuuuuf sprzet znika - koniec i nie ma - szkoda wybulic kilkaset k czy milion(y) szczegolnie na cos co ciezko dostac i stracic w tak glupi sposob.


btw rozwalila mnie sygnaturka blueoreo z sb forum ;]
Obrazek

ale trzeba przyznac ze w sb community widzialem najpiekniejsze, najbardziej zwariowane czy inaczej zakrecone sygnatury ze wszytkich mmo z jakimi mialem do czynienia. Moze ubogosc graficzna gry nakreca ludzi do dlubania w sigach =].


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 13:27 
Cytuj  
Obrazek

:lol:

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 14:40 
Cytuj  
bravo za odwage szczoch! ;p
kto nastepny odwazy sie postnac swoja fote- cmon !!! =]

Jesli chodzi o bashowanie unprotected buildings to sami widzieliscie ze to nielatwy kawalek chleba (szczegolnie jak ekipa mala nie ma siege weapons
a rank budynku spory). Jeszcze gorzej sie ma sprawa z kladzeniem Tola.
Trzeba kupic bane (bazowy koszt jest 800k) ale nie da sie kupic we freeholdzie - cena od graczy moze byc znacznie wyzsza i moze troche potrwac zanim sie znajdzie kogos kto zechce sprzedac lub miejsce gdzie da sie kupic. Potem sie stawia bane (wyglada jak skalka - a wokol tola pojawia sie swiecacy pomaranczowy ring) na pograniczu zasiegu tola. Trzbea dobrze dobrac pore najlepiej jakas 4-5 rano (us-time) w tygodniu, zeby utrudnic zebranie obroncow jak tylko mozna.
Wtedy zaczyna cykac zegar i odliczac czas az bane bedzie alive - nie pamietam dokladnie ile to jest , pare dni irl. Ten czas jest po to zeby mieszkancy miasta mogli sie przygotowac do obrony , wezwac znajomych,
zawiazac sojusze, czy wynajac jakas ekipe zbirow. Po uplynieciu tego czasu zarowno tol jak i bane staja sie podatne na ataki - oba sa ciezkie do zniszczenia ale bane ma mniej hp od przecietnego tola ktory rzadko ma rank 1 (obroncy w miedzyczasie zapewne zainwestuja i podniosa jego rank ) . Obroncy sa w o tyle komfortowej sytuacji ze nie musza bashowac bane od razu. Zalozmy teoretycznie ze to tol jakichs poor "n00blars" takich jak my :D - i stajemy w 10v10.
Moga pozwolic nam zaczac bashowac tola az sie wystrzelamy ze staminy
i wtedy wyslac nas "do domu" , postukac bane zanim sie zbierzemy i wrocimy - albo go polozyc albo znowu taktycznie zaczekac, teoretycznie moga sie podzielci na 2 grupy jedna zostawiaja przy tolu (np zamykaja sie w 5 w banku) druga wysylaja zeby kampowali naszego tola - wtdy ci przy ich tolu czekaja az wystukamy sie ze sta i przepuszczjaja atak, giniemy - respawn przy tolu tam czeka ekipa gotowa gankowac nas dalej , gniemy ladujemy w ruinach a tam pechowo jada nas erranci , a nawet jak nie to regroup z ruin -zajmie w pyte czasu (dlatego trzeba miec w banku zawsze recall scrole na wypadel zejscia przy wlasnym tolu - w ruinach jest tylko runemaster i banker - nie pamietam czy recall daje safe mode ale chyba tak, summon nie daje) a kolesie spokojnie jada bane.
O ile pamietam budynki i tola mozna battle healowac - na zywo pakujac kase w naprawy x_O -z drugiej strony taki koles musi miec ta kase w inv i byc w zasiegu - to znowu atakujacym daje mozliwosc pwn'iecia go, jesli wiedza co sie dzieje :) . taktyk i kombinacji jest wiele.
nie wspomne juz o shrines, spires, guards, walls.
Powiedzmy ze to goly tol niskiego ranku.
Moga zalozyc whine topic na forum - i wtedy gwarantowane ze zleci sie troche r7 zeby dla jaj powalczyc po jednej, drugiej stronie lub wpierdolic wszystkim jak leci ;>.
gorzej jak tego tola stawia sobie jaks kozak z duzej gildii - wtedy jak juz nas pojada -to gwarantowane ze przyjda postawic bane "nam" tzn tej nacji w ktorej jestesmy i puszcza z dymem ...
co by nie bylo fun gwarantowany ;)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 14:58 
Cytuj  
ktorej jestesmy i puszcza z dymem ...


Eee? To rozpieprza all cities powiazane z nami? Niezle by to bylo, sam dym :wink:

A co do wizarda/priesta ktore chcialbym rollnac, to mysle ze Wizard bylby cool. Group teleport tez sie przyda.

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 15:15 
Cytuj  
jakis koles to ma w sigu, pewnie zerznal gdzies z netu, ja tego nie widzialem wczesniej, wyrwalo mnie z butow ze smiechu ;)
Obrazek


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 18:56 
Cytuj  
tak sobie wlasnie wyobrazalem pieszczocha :]

grafika jest uboga ale ma to swoje plusy , przezonowanie sie gdziekolwiek to sekunda , dwie bez zadnych udziwnionych specow , nie bralem udzialu w walkach 100 vs 100 ale sadze ze engine by to spoko lyknal . To gra open pvp (wlasciwie pvp to cel nadrzedny i wlasciwy endgame) wiec wypadaloby nie robic grafiki Eq2 do niej . Ale z drugiej strony secik wyrmhide juz taki paskudny nie jest , podobnie armorek szczocha .

Community w SB ...heh...5 minut czytania Global chanell i juz wiesz ze nie chcialbys tych ludzi poznac osobiscie , rasizm , anysemityzm , zoofilia , gadki o stukaniu 300 kilowych panienek ...sa na porzadku dziennym , polish jokes tez sie trafiaja :wink:
Nigdzie nie widzialem tak koncertowych bluzgow jakie tylko zna angielski jezyk jak w SB . Gadki Bogusia Lindy w "Psach" to przedszkole przy tym :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2005, 20:25 
Cytuj  
ee mi tam community się podoba, przynajmniej nie ma lol w każdym zdaniu.

Wolna amerykanka:
dzisiaj biłem jakieś moby, akurat odpoczywałem w stealthu jak przylazło na mój spot 3 osobowe party. Wszyscy rangerzy/hunterzy więc w moby wpuszczali pety - a ja sobie w sneaku lootowałem ciała ;)

Na koniec dwóch z nich padło, więc zlootowałem ich nagrobki - party im się rozpadło..

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 01:31 
Cytuj  
walsnie sie doczytalem wypowiedzi mdoeratora forum sb o wdziecznej xywce LoginServer_Down

"there are no ruins, people who would normally spawn at ruins (errants, killed at the tree, etc) now spawn at sea dogs rest, which is a safehold.."

oh noes ;p


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 02:45 
Cytuj  
A ja jednak rolluje chyba wizarda.
Uber dmg, Uber pet (co robi dmg rowny spellom), fajne rooty/stuny/snare, teleport :)
Jak narazie podawilem sie 3h i mam 21lvl i musze powiedziec ze to cos dla mnie :wink: Dawno tak skomplikowanej klasy nei widzialem, mozna pojsc w pure nukera, familiara, group utility, lub zrobic jack of all trades - shit template hehe.
Tak czy siak, group teleport (co jeszcze nie mam) pozwala w 5 sek telepnac cala grupe daleka tak jak sie za kliknac na minimapie.
Jak nas beda napieprzac high r7 znowu to tylko takie cos i "Miaulczynski spier....!"

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 10:10 
Cytuj  
ja chyba wzbogace mojego assasina o mage/assasing template zeby byc jeszcze more deadly :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 11:15 
Cytuj  
Teraz biegam i huntuje runy. Zrobiłem sobie thiefa-summonera. Mam rune archmage jakby ktos chciał ;)

Te mobki które dropują runy są dosyć mocne, ale 3-4 backstaby, kilka ciosów i w nogi je rozkłada. Co lepsze widziałem jak warrior 62lvl poddał się po dwóch próbach zbicia moba r4.

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 13:04 
Cytuj  
jaki jest respawn time runedroperow na tescie ?

wogle thief traci polowe funu, nie ma open pledges , duzej ilosci trade/training cities - klasycznych miejsc gdzie thiefzor czul sie jak w raju
czy to sprzedajac backstaby czy oprozniajac portwele ;].
N spotach z runedroperami szczegolnie jak dobra runa - to niebylo czasu na 3-4 backstaby i kiteowanie albo moba trzeba bylo rozwalic w pare sekund
albo sporobowac ninjalooting lub okrasc tego ktory moba ubil ;].
Thief nie ma zadnego passwalla - dlatego fajnie bylo rollnac latajacego jak aracoix - mozna sobie wleciec do miasta i sprobowac okrasc kolesi placacych podatki czy przygankowac typa wracajego ze spotu z wypas lootem - ale to juz kamping dla cierpliwych.


btw "nasi"stracili training city ?


EDIT: a nie wyglada na to ze joinelismy do najwiekszej nacji na pustyni.
zerg 4tw;p


_________________
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 20:10 
Cytuj  
Hehe, widze ze ladnie sobie pogrywacie;)
Ja znalazlem wlasnie kafejke w Chorwacji, 10kun za 20minut (czyli jakies 5zl), w porownaniu do naszych kafejek to niebo i ziemia, ogromny 'selecter' maja w chuj gier (nawet zalogowalem sie na konto WoW!), komputery Della tylko odswiezanie 75Hz :o
Upaly jak sam skurwysyn, caly dzien 35 stopni, w nocy spie na zewnatrz jachtu bo kur** dostac mozna.

Niedlugo do Was juz dojde i sobie pogramy. keke. Szkoda tylko, ze nie mozna zainstalowac zewnwtrznych programow wiec z GG nici, a dluzej niz 20minut nie zamierzam tu siedziec bo wino czeka ;>


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 09:34 
Cytuj  
Trigger napisał(a):
jaki jest respawn time runedroperow na tescie ?


3h standardy nie wiem jak commie

BTW

co do naszego ToLa to na lore jest limit na kontynent wiec trzeb abedzie sie zajebiscie spieszyc zeby postawic w tym miejscu co bedziemy chcieli i mozemy spodziwac sie wielu baneow jezeli ktos duzy bedzie chcial nasze spot


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 10:51 
Cytuj  
Dzisiaj jest bane o 3 w nocy w miescie BFE. Ja nym poszedl i pomogl :wink: A na miejscu Thiefa to opierdzielil naszego co pakuje kase w Tol-a na naprawy hehe

**

Posty: 224
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 11:15 
Cytuj  
Nie o trzeciej ale o piątej... :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.