mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2002, 14:57 
 
Słuchajcie kopałem sobie w najpeprze wykopłaem juz blisko 10k jakby na sztabki przeliczyc. Wychodząć z kopalni przenosiłem swóją rudę do pieca zachaczyłem o dwój dokem i tu bonus popirwsze swiecił pustkami!!! a zaraz po chwili znikła mi moja ruda dokładnie rzecz biorac znikła mi w scianie góry która jest obok mojego domku, Próbowaem zgłosić ten gfakt Któremus GM ale kolejkamsparw ni pozwalła mi na pozostawienie wiadomosci. sznowni Gm te rude wydobybywałem prawie 7h coz tu jest chyba nie wporzadku oczekuje na odpowiedź


_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2002, 15:10 
 
To kara za probe zniszczenia gospodarki... :grin:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2002, 16:01 
 
najpierw grzecznie bedziesz musial wytlumacyc jak niosles 10k rudy bez konia ?
:grin: :grin: :grin:

***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2002, 16:06 
 
niosłem tak jak kazdu nosi na rekach ale to nie wazne a co do twojej odpowiedzi taunisie ehh nie da sie nzniszcyć czegoś czego nie ma a tak jest parwda ze gospodraka na SC Sosari a na dzin dzisiejszy istnieje ale u Vendorów a poza sjklepami to raczej jej ne ma to z moich doświadczeń, wzwiązu z tym malo śmieszna jest twa wypowiedź o karaniu ehh...szkoda gadać

*

Posty: 167
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2002, 18:13 
 
moze nie w temat ale jesli biega o gospodarke to mam nadzieje zektos z GMow to czyta :razz:

wiec sadze ze jak juz bedzie naprawiona tablica ogloszen to ceny u vendorow powinny podskoczyc (przynajmniej itemy ktore mozna samamu zrobic) troche to by pomoglo handlowi w tej grze :smile:

takie jest moje zdanie i mysl

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2002, 20:01 
 
Widzisz wilku ja np. dzisiaj mialem 3 bardzo duze problemy.. i jeden mam nadal. Wolalem GMa blisko 20 razy ale bylo full. Widocznie Yerp poszedl wreszcie odpoczac.
W wyniku tychze problemow starcilem 10dex, caly ekwipunek w tym rzeczy ktore byly w banku razem jakies 20k.. no i mam w plecaku z 6 robes ktore uniemozliwily mi dostep do rzeczy. Na dokladke niemoge zdjac z siebie ubrania, i wlasnie stracilem wszystkie regi przez lag... Jezeli ktos mial kiedys gorszy dzien to prosze opowiedziec jezeli jeszcze bedzie mogl bo ja juz siedze w konciku i sie hustam w przod i w tyl...:sad:
Aha bo beda pytania: Te 10 dex stracilem zakladajac naramienniki (plytowe) najpierw weszlo chyba 665559 (czy jakos tak) dex a potem spadlo... no i za mocno walnelo o ziemie..:sad: :sad: :sad: :sad:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: bloob dnia 2002-02-02 20:14 ]</font>

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 lut 2002, 20:42 
 
Aha o ile wiem to korzystales z buga a moze jestem poprostu glupi ? Moze i jest przesada ze nie mozna nosic malej ilosci rudy ale Rudy za 10k bys nie uniosl bez pomocy Szkapy :sad:


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 lut 2002, 21:03 
 
Pewnie ze nie - ale nie da sie inaczej bo ruda WAZY ZA DUZO... ot, moje zdanie

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 00:45 
 
Wilk --> Wydaje mi sie ze bardzo smieszna byla moja wypowiedz :grin: A poza tym sprzedales mi kilka kompletow, wiec gospodarka istnieje - i jestes jej czescia. Ale ja popsujesz takimi promocjami - bo pojde kupic u ciebie zbroje, czy zabije jakiegos ciecia i sobie ja z niego sciagne? Dzialasz wbrew wlasnym interesom!

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 00:46 
 
Ahh ta skladnia - czeba spac :razz:

***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 lut 2002, 21:43 
 
mówiąc GOSPODARKA mam na mysli nietylko cech KOWALSKI a patrzac na to od tej strony to leży i zaszybko sie nie podniesie


_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.