mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 07:27 
Cytuj  
Wpisujcie czy zostajemy jako irekei czy zmieniamy frakcje kto czym moze grac itp.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 08:40 
Cytuj  
IMO jestem za irekei tola mozna miec i na main landzie a irekei pozwala na duza dowlonosc chyba najwieksza w tworzeniu toonow

Na start proponuje zeby wiekszosc rollowala toony do farmy/PLingu (fury, channeler) + moze jakis tracker i buffbot


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 08:51 
Cytuj  
ja widze jeszcze opcje

Aelarnost (High Court)
Races: Elf, Minotaur
Classes: Assassin, Bard, Channeler, Druid, Necromancer, Priest, Ranger, Scout, Thief, Warrior, Wizard

Greensward Parish (Church of the All-Father)
Races: Aelfborn, Centaur, Elf, Half-Giant, Human
Classes: Bard, Channeler, Crusader, Nightstalker, Prelate, Priest, Scout, Sentinel


Duskfall Point (Unholy Legion)
Races: Human, Shade, Vampire
Classes: Assassin, Channeler, Necromancer, Priest, Scout, Thief, Warlock, Warrior, Wizard


Chce zrobic thiefa i fighter locka + jakis toon do farmy albo fury albo healer/channeler


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 10:06 
Cytuj  
jeden healer nie wystarczy , trzeba z 2 , 3 do skutecznego pvp , czy nawet glupiego pve gdzie tez dedzi sie czesto czy to od moba czy od playera . Summon ma duzy cooldown i lubi sie bugowac , teraz jest modne robienie buffbotow malo jest healerow , dodatkowo dobrze miec priesta do regen stamina co moze zadecydowac o sukcesie czy porazce w pvp , Hot's wg moich obliczen lecza 400-500 hp w tick (5 s) na offensive stance wymaxowane na GM i ok 150 restoration

jak stealth to tylko irekei


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 12:16 
Cytuj  
Walic stealth, pobawilem si etroche i taka grupa to gowna warta jest.

Wg. mnie to:
Gray Sands (Temple of the Cleansing Flame)
Races: Half-Giant, Human
Classes: Bard, Channeler, Confessor, Nightstalker, Priest, Scout, Templar

lub

Greensward Parish (Church of the All-Father)
Races: Aelfborn, Centaur, Elf, Half-Giant, Human
Classes: Bard, Channeler, Crusader, Nightstalker, Prelate, Priest, Scout, Sentinel


Na vencie duzo sie nasluchalem opinii ludzi co graja od release. Plusy i minusy itp.

Ogolnie to nie ma jak ktos nagadal bzdury ze liczy sie assasin a reszta to polsrodki. (zwlaszcza ze wczoraj warrior>ass, tak ze 4 razy jak ze stealth probowal nas)
Jezeli uda nam sie zdobyc 10 osob to liczy sie 2x heal priest, bard i simple agressive meele i nukers. Najlepsze polaczenie? Templarzy plus confessor. Lub channeler/prelate + crusader. Huntress, nighstalker, wizard i inne gowna to tylko wyrzucic z pvp grupy. Wiem bo mam wizza, widzialem jak ssie huntress i nighstalker too.

EDIT:Ranger tez ssie, ale te klasy do 1v1 sa b.dobre, ale bane/mine itp. to nie.

Jeszcze to jest dobre, ale kazdy by musial juz retail kupic.

Fort Ekarros (Centaur Cohort)
Races: Centaur
Classes: Barbarian, Crusader, Druid, Huntress, Prelate, Priest, Ranger, Sentinel, Warrior

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 13:57 
Cytuj  
Pieszczoch templar i fessor rzeczywiscie sa fajnymi klasami ale niestety w PvP sucks kompletnie, templar ma niskie defy, niski att rating poniewaz trzeba walic w str, con i int i nie mozna zdecydowac sie na droge np typowego melee templara bo kazdy barbarian/warrior/crusader zje go na sniadanie, mix to kompletna porazka (do pvp) bo ani accuracy tu ani tu, a typowy caster to kolejny bezsens z wiadomego powodu.

Fessor jest uber all do farmingu, dzieki AoE, do pvp dosyc kiepski z powodu wolnego recastu/castu czarow i obszarowki dzialaja na grupe.

Assasin jest fajny w przypadku braku runow i itemow, bo moze backstabowac i stealthowac b. efektywnie bez zadnych runow, chociaz od dawna wiadomo ze rogue assasin jest taka budzetowa wersja PKsa. Do fajnego pvp zaliczaja sie sundancer scouci/bladeweaver, thief sundancer i nightstalkerzy z sundancerem (gole melee sux).

Kazdy powinien grac tym co sie podoba, ale PvP na normalnych serwerach wyglada inaczej niz na test, nie wszyscy biegaja z r7, a normalnie nie ma sie problemu jako np. scout 40lvl zabicie r7 maga.

________________

Co do wyboru frakcji ja jestem za:


Fort Ekarros (Centaur Cohort)
Races: Centaur
Classes: Barbarian, Crusader, Druid, Huntress, Prelate, Priest, Ranger, Sentinel, Warrior

Skoro nie chcemy robic stealth charkow to irekei nie sa juz tak dobrym wyborem. Centaury poruszaja sie szybciej, a chainsaw barbarian, druid, preleate czy crusader to najlepsze klasy ingame.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 14:33 
Cytuj  
ja wiem centaury so uber ale byc czworonoznym eee przesada

Wyglad jest wszytkim wole byc gimp ale wygladac kozacko :)


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 14:34 
Cytuj  
Dorf > Centaur > all


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2005, 23:50 
Cytuj  
Centuarki to chyba dzialajom niezle jak robisz hit-n-run taktike. Chociaz nie jestem pewny jak im stamina zchodzi w biegu. Ale rozklad 20% Melee 20% healer i 60% ranged (Archer i nuke) to moze by jakos wyszlo niezle.

Na Dwarf to bym racze sie nie zapalil, bo mysle ze wienkszosc graczy juz ta rase wybieze. Myse ze gra bendzie sie opierc pszeciw Draves i Elves.

Ale co kolwiek wybiezecie to jest OK ze mna.

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 08:29 
Cytuj  
z tego co czytam to 90% ludkow gra vampirami casterzy/rogue podobno sa overpowerd


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

**

Posty: 201
Dołączył(a): 21.03.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 09:19 
Cytuj  
wezmy jakis charter co jest wiecej niz jedna rasa
ja nie chce gac koniem :(


_________________
"Cały ten festiwal jest dziwny. Filmy są dziwne - podczas oglądania trzeba o nich myśleć" - B.Spears o Festiwalu Filmowym Sundance

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 12:14 
Cytuj  
ja tez pierdole centaury...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2005, 15:08 
Cytuj  
me <3 cents x_O


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.