mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 14.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 15:22 
 
wczoraj wieczorem wykulem zbroje dla Samaela Jeagera i obiecal w zamian wydobyc mi rude dzis spotkalem go w britanii i kiedy podszedlem tak blisko ze moglem zobaczyc jego postac wylogowal sie bez slowa a wczesniej jeszcze rozmawial z innym graczem ze mozna na niego liczyc (oczywiscie zbroi na sobie nie mial) wiec od dzis nikomu poza zaufanymi klientami nic nie daruje - w mysl zasady nie masz kasy nie masz zrbroi itp. moza za powaznie do tej gry podchodze ale rycerz to chyba powinien miec jakies wartosci ktorych nie lamie a nie jak najszybciej i kosztem innych sie "dorobic" jezeli odda to co obiecal poinformuje o tym na forum

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 15:39 
 
Jesli ktos czytal Wiecha, to byl tam zaklad pogrzebowy. W jego witrynie wisial taki napis:
"Dasz na kredyt stracisz klienta"


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 15:42 
 
Tyfus jak chcesz to go pare razy pozabijam i przesle pozdrowinia od ciebie. I mam pytanie do GMa. Czy jak zabije NB na zlecenie to czy czekaja mnie konsekwencje?

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 15:54 
 
Tak, jesli NB jest NB czyli apprientice i nie nalezy do zadnej gildii / nie jest morderca/criminalem. No i jesli wniesie udokumentowana skarge - czyli dostarczy ladny zrzut ekranowy na ktorym bedize widac ze on to on, a ja w logach sprawdze i stwierdze ze faktycznie ty zabiles tego NB.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.


Posty: 5
Dołączył(a): 14.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 16:13 
 
po coz go niby zabijac ani mnie ani jemu nie przyniesie to radosci. ja tylko przestrzegam innych gdyz ja sie naciolem - oczywiscie zeby nie bylo nie mowie ze kazdy jest "ble" i "a fe" ale z niektorymi lepiej uwazac


Posty: 5
Dołączył(a): 14.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 16:27 
 
jednak okazal sie uczciwy, zbroje stracil w walce a wtedy mial chyba laga i go wywalilo wiec jesli moge to oczyszczam jego imie i przepraszam

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 16:31 
 
albo cie wkreca :roll:

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 lut 2002, 16:36 
 
Cytuj:
2002-02-04 16:31, exodus napisał:
albo cie wkreca :roll:


pewnie sie dogadali zeby jego imie nie zostalo oficjalnie oczernione... ladnie ladnie, ale jak mowisz? Samael? heh, zapamietam... o i jeszcze jedno - kto mowil ze to rycerz? no, chyba ze ma tak nad glowa podpisane (a moze nadpisane?)
ps. szkoda, szkoda... a ja tak lubie Samaela... (zespol taki :wink:)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.