mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 20:04 
Cytuj  
Ostatnio zacząłem grać na tombach (wcześniej preferowałem tylko CA i TA). Mam ciężko zarobione 96 fame... i... ochota na tomby mi jakoś przeszła... Wszystko za sprawą ranku... Dosyć już mam random teamów, w których rank jest nieważny... Najgorsze jest to, że ludzie właśnie mają rację tworząc party r3+... I teraz kieruje swoje pytanie do was - w jaki sposób można łatwo nabić sobie do tego jelenia fame i miec wreszcie spokuj z random teamami? ... post moze byc chaotyczny, bo jestem padniety po calym dniu grania w tenisa


Posty: 25
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 21:58 
Cytuj  
Beznadziejnie, tomb jest dziś zabugowany i misja po ghostach nie chce się rozpocząć, a brakuje mi tylko 4 fame by puścić jelenia :P jakie to złośliwe. Hmm ja pakuje się do każdego teamu tu mnie chcą tu nie, ale jakoś poszło. Jeśli chcesz narobić sobie fame to graj w iway teamach, ale to bezmyślna siekanina i tyle, dalej jesteś noobem tyle ze z rank 3. :roll:


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2005, 22:22 
Cytuj  
hehe o to chodzi, że nie uważam siebie za nooba ;) mam doświadczenie i wiele razy wyciągam z opresji random newb teamy (ech ta skromność ;)), ale po prostu za to ze napisze ze jestem doswiadczony nikt mnie nie wezmie do r3+ teamu, gdzie juz PvP ma jakikolwiek sens...

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 15 paź 2005, 00:44 
Cytuj  
nayjszybciej nabic ranka w sensownym IWAY-u:)
jak cie interesuje team na tomby (nie jaksi tam random) to sie zglos do mnie ign@Lady Giwera i daj znac w jakich buildach mozesz grac, to jak bedzie miejsce bede cie wolac

innym rozwiazaniem na szybki fame jest dobry build gildiowy na tomby

w obu przypadkach sie wygrywa HoH i zdobywa ten fame:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 paź 2005, 00:58 
Cytuj  
build - każdy ranger, water ele, mo/e healer, iway :D
z propozycji skorzystam, dziękuję
jestem w gildii kolezenskiej, nie gramy wspolnie pvp. idea gildii to zebranie wszystkich kumpli (8 obecnie :D) razem. nie mam czasu na gre pvp z gildia. wiaze sie to z codziennymi treningami etc. a to mi w ogóle nie odpowiada.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.