mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 21:04 
Cytuj  
Mam pytanie... czy wypali postac W/R? Chodzi mi o walke Melee(?) mlotem albo czyms tam i Rangerem podstawiac Spike itd Trapy. Czy jest takie cos mozliwe? Bo za czekam juz na GW od dluzszego czasu, i chcialbym w tym czasie juz ustalic kim bede gral :P. Prosze o szybka odpowiedz.

Jezeli taki topic juz istnieje to bardzo przepraszam, bo nie znalazlem nic podobnego.


_________________

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 paź 2005, 22:48 
Cytuj  
każdy build jest dobry. akurat w/r jest lepszy na pvp (słynny iway) niz w pve. w pve iwayem jednakowoż za dużo nie pograsz, a inny build będzie trudny i wymagał będzie cierpliwości przy dobieraniu skilli, opracowaniu taktyk ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 01:10 
Cytuj  
w/r jest bardzo dobry na pvp i pve:) wystarczy odpowiednio dobrac skille
nie wiem czemu ostatnio ludzie jak widza w/r to tylko kojarza to z iwayem:)
niedawno zrobilem taka postac do pve i powiem wam ze sie bardzo dobrze sprawdza, dobry dmg i bardzo szybki, w sumie uzywam skilli dmg na topor (eviscarate elite), z rangera tigers fury i pajaczka:)


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 09:29 
Cytuj  
Zamowilem sobie gierke na Ultimie, mialem ja dostac tydzien temu a nadal jej nie mam :( I jeszcze jedno pytanie - na 1 keyu mozna miec 4 postacie, i gdy skasujemy sobie np. 2 postacie, mozemy zrobic kolejne 2?


_________________

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 09:55 
Cytuj  
oczywiście, że można. Ja miałem GW w domku już po dwóch dniach zamówienia na ultimie :P. za to mój kolega przy identycznym zamówieniu dostał paczuszkę po 3 tygodniach :roll:

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 11:37 
Cytuj  
KruPa napisał(a):
I jeszcze jedno pytanie - na 1 keyu mozna miec 4 postacie, i gdy skasujemy sobie np. 2 postacie, mozemy zrobic kolejne 2?


Dokładnie tak, limit odnosi się do postaci które już masz na końcie. Niema żadnych ograniczeń co do kasowania/tworzenia nowych.


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 14:15 
Cytuj  
Nazaal napisał(a):
oczywiście, że można. Ja miałem GW w domku już po dwóch dniach zamówienia na ultimie :P.


Byc moze powodem niedostarczenia do mnie gierki jest to, ze w tygodniu jestem rzadko w domu. Mam nadzieje ze w poniedzialek moja matka odbierze paczke :] Inaczej posle im mejla ze tego nie dostalem:(


_________________

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 14:45 
Cytuj  
odpowiedź będzię zapewne zwaleniem wszystkiego na pocztę polską :P

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 15:58 
Cytuj  
Mam pytanko zwiazane z Rangerem... - Czy ranger ma skill stunowania za pomoca luku?? Bo moja strategia bedzie taka - (W/R) biegac z lukiem, stunowac, dobijac czyms tam, zmienic bron, dobiegnac do ofiary i zabic go np. mlotkiem :] O ile bedzie stun...


_________________

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 16:24 
Cytuj  
masz na myśli knockdown czy blind? knockdown nie może (może tylko spowolnić za pomocą pin down); blind tak, ale nie za pomocą łuku (dust trap - oślepia)

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 18:19 
Cytuj  
KruPa napisał(a):
(W/R) biegac z lukiem, stunowac, dobijac czyms tam, zmienic bron, dobiegnac do ofiary i zabic go np. mlotkiem :] O ile bedzie stun...


Wiele ci z tej strategii nie wyjdzie bo w GW trzeba się skupić na jednym rodzaju broni. Masz tylko 200pkt do rozdzielenia na atrybuty. W praktyce wygląda to tak że możesz wymaxować tylko 2 atrybuty i zostanie ci kilka pkt na trzeci a przecież nie samą bronią człowiek żyje.

Moja rada, najpierw pograj troche w GW. Z czasem sam wymyślisz co ci najbardziej pasuje :wink:


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2005, 19:06 
Cytuj  
Dzieki za porady, tak zrobie ;). Gdy tylko mi dostarcza GW... :)


_________________

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 16:39 
Cytuj  
Warrior i Ranger to nie najlepsza kombinacja. Tylko dwie templaty wyjdom. Poison melee i tiger's fury (33% speed inc stance). Chociaz na tiger's fury widialem wiencej r/w niz w/r. I oczywiscie sword na obydwa buildy. Mlotka nie polecam :/

Ranger z bow nie ma stuna, ma cripple niezly, ale stun czy knockdown nie ma.


_________________
League of Legends

Obrazek

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 17:36 
Cytuj  
wszystko wypali... jak się umie tym grac i ma się dobrze skille dobrane...

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 18:49 
Cytuj  
Nazaal napisał(a):
wszystko wypali... jak się umie tym grac i ma się dobrze skille dobrane...

/agree

poza tym czemu sword? topor ihmo leprzy bo na adrenaline:D


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

***
Avatar użytkownika

Posty: 529
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 19:56 
Cytuj  
"topor ihmo leprzy "

O tak prawda, zapomnialem ze jest 1 handed tez.


_________________
League of Legends

Obrazek

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 20:00 
Cytuj  
no i co z tego ze 1-handed?! jak ktos chce byc kd to topor to czysty idiotyzm... zresztą autor napisał "np. młotkiem" więc imo dyskusja nie ma sensu...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.