mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 14:20 
Cytuj  
Potrzebuje runnera do Droknar. Wymagania sa oczywiste - OBOWIAZKOWO level 20, max dmg weapon i jak bron jednoreczna shield, zbroja musi miec 95 armoru (to chyba ta najlepsza), i jak to mozliwe jest monkiem jako 2 lub 1 profesje. Mam nadzieje ze cena zostanie upuszczona do gora 1.5k :] Wasze oferty pisac tu na PM lub w grze - Jeod Head Smasher :)


_________________

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 17:19 
Cytuj  
KruPa napisał(a):
max dmg weapon i jak bron jednoreczna shield,

1)po co runnerowi akurat max dmg weapon? :roll: 2)od kiedy shield to broń? :0
KruPa napisał(a):
zbroja musi miec 95 armoru (...) monkiem jako (...) 1 profesje.

monk nie ma zbroi/tatuaży z 95 armorem...
KruPa napisał(a):
Potrzebuje runnera do Droknar. (...) Wasze oferty pisac tu na PM lub w grze.

Nie lepiej poszukać runnera w Beacon's Pearch?.. Tam jest ich pełno.. Na pewno znajdziesz ich szybciej niż tutaj...

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 19:30 
Cytuj  
LOL, niech ktoś zamknie ten topic...

EDIT

Ależ się te dzieci pazerne na zbroje zrobiły...


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2005, 19:41 
Cytuj  
ja tam ich nie rozumiem... do droknars doszedlem idąc normalnym sposobem poprzez misje i miałem wieksza przyjemnosc niz tak przez runnera. zbroje upgradowalem co lokacje i bylo ok...

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2005, 02:28 
Cytuj  
KruPa napisał(a):
... zbroja musi miec 95 armoru (to chyba ta najlepsza), i jak to mozliwe jest monkiem jako 2 lub 1 profesje...

zdradz mi sekret gdzie kupie zbroje dla monka z 95 armoru? prosze... :D


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW


Posty: 3
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 20:05 
Cytuj  
nie wiem po co te wymagania mnie do dorknar doprowadzil kumpel z gildi 20 lvl warior/monk zwykly set bron nie jest potzebna z max dmg poniewaz w trakcie runningu wogole sie nie walczy pozatym poczukac se w peacons pech tam za 1-3k cie doprowadza!


_________________
Posty by

M
N
I
L
E
K

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2005, 20:35 
Cytuj  
KruPa napisał(a):
Pzbroja musi miec 95 armoru (to chyba ta najlepsza),


Echh, te mażenia...

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 21:53 
Cytuj  
Nie zrozumieliscie mnie. Napisalem jezeli to MOZLIWE jest monkiem. I nie zauwazyliscie slowa CHYBA, w Beacons Perch sa same zasrane zlodzieje, ktorzy dochodza do Snake Dance, zbieraja 1,5k (polowe) i znikaja z gry do nastepnego dnia. Bron jest potrzebna, bo pozniej moby na 11-14 levelu Cie blokuja wiec rozpykasz go szybciej i zmykasz. Jak najlepszy armor dla jakiejs profesji byc musi, bo jak chcesz przezyc z startowym setem?! :| Worm Ci spod nog wyskoczy i nie zyjesz.

P.S. Nazaal powiedz mi skad doszles do Droknar. Zapomnialem przecinka w poprzednim poscie, wiec moze sie domyslisz ze JEZELI BRON JEST JEDNORECZNA (rozdzka, kostur, miecz, siekiera) TO DO TEGO WZIAC SHIELD!!!! Czy to takie trudne? Z tym 95 armor troche sie pomylilem, bo jakis amerykan sie chwalil ze ma Knight Set 95 armor, myslalem ze ma racje.

Kvazar... CZY TY NA 20 LEVELU NIE CHCIALBYS MAX ARMOR SETA?! HMM?! TO ZASTANOW SIE CZY JA JESTEM PAZERNY?! Chyba kazdy stara sie o jak najlepszy armor dla siebie. Wiec predzej zapytaj o poziom jaki mam, i wtedy pisz bzdury jakie Ci sie podobaja.

Eshim "mażenia" pisze sie przez RZ.


_________________

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 22:22 
Cytuj  
KruPa napisał(a):
Bron jest potrzebna, bo pozniej moby na 11-14 levelu Cie blokuja wiec rozpykasz go szybciej i zmykasz.

Ciekawe jak skoro masz ustawione na max Strenght i Tactics... Pamietaj o czyms takim jak req w broni...


PS.
KruPa napisał(a):
Eshim "mażenia" pisze sie przez RZ.

...
KruPa napisał(a):
doszles

:wtf:

**

Posty: 201
Dołączył(a): 17.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 lis 2005, 23:11 
Cytuj  
@KruPa

W moich oczach pogrążasz się coraz bardziej. Masz 20lvl daleko przed Droknar's? Gratuluje cierpliwości, jednak proszenie o "run" jest dość niskie w moich oczach, szczególnie że nadal masz małą wiedzę o grze.

Cytuj:
CZY TY NA 20 LEVELU NIE CHCIALBYS MAX ARMOR SETA?! HMM?! TO ZASTANOW SIE CZY JA JESTEM PAZERNY?!


Tak, jesteś pazerny, ja na 20lvlu również chciałem "max armor set", lecz zdobyłem go absolutnie uczciwie.


_________________
"Before you complain about lag, think of Jesus... he lagged 3 days before respawning."

Obrazek

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 01:31 
Cytuj  
ja pierdziele... normalnie mozna przejsc z latwizna gre kupujac nowy armor srednio co dwie lokacje, wiec krupa... kvazar ---> /agree

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 10:27 
Cytuj  
Kvazar napisał(a):
Tak, jesteś pazerny, ja na 20lvlu również chciałem "max armor set", lecz zdobyłem go absolutnie uczciwie.


Ciekawe... Czyli nieuczciwie jest przez runnera przejsc? :o


_________________

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 lis 2005, 11:30 
Cytuj  
nieuczciwie wobec samego siebie... omg. czytaj ze zrozumieniem, wyciągaj kontekst ze zdań///

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.