mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 23:04 
 
W brit poajwil sie lord, ktory potrzebowal straży, zgodzilem sie bo myslalem ze to bedzie fajne doswiadczenie, i dowiedzialem sie ze moge zabijac zlodzieji OK, i mialem zabic niejakiego Blade i zabrac jego glowe zrobilem i tak zabilem go i zabralem glowe a tu patrze biegnie Blade krzyczac Guards i ja zostaje zabity. To ja kja mam tak sluzyc to ja dziekuje a przy okazji starcilem troche rzeczy na ktore zdeka pracowalem ehhhh, ale nie to mnie boli ale to ze mialem byc straznikem a nie jakims bandyto.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Szerszen dnia 2002-02-09 01:20 ]</font>

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 23:12 
 
Sqwa bo sie pospieszyles baranku. Jakbys poczekal az cos ukradne to bys nie zginal od strazy, ale nie, musiales sie wykazac zabiles mnie i odciales glowke. I wlasnie za to odciecie dostales cryminala. To nie moja wina, chcialem sie wysluzyc miastu wiec zawolalem straze aby zabily kryminaliste :grin:.
Aha na zakonczenie, nie groz mi strata konta bo to nie CL, a NB nie jestes bo masz juz mastera i na dodatek jestes w gildii.

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 23:17 
 
Wiesz bo to mnie zdenerwowalo, z jakiej pakiety zostalem zabity, to co mialem cie zabic, a co utraty konta wale to co bedzie mi to rybka co oni zrobia, ale wiem ze mnialem byc straznikem ehhhh dobra juz nic nie bede pisal bo mam tego dosc .....

*

Posty: 185
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 lut 2002, 23:46 
 
lobo 17 - wiec nazywasz sie Blade... . Dobrze wiedziec :wink:. A na CL za bycie zlodziejem nie kasuja konta. Ani za wolanie straznikow... .
Pozdrawiam.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 01:20 
 
tu tez nie kasuja konta.
Owszem dotarly do ans pogloski o jakims samozwanczym lordzie, niemniej zgodnie z dewiza iz swiat sam najlepiej ksztaltuje swoja rownowage uwaznie obserwujemy starajac sie nie czynic zadnych krokow... Wszystko w rekach graczy.

Jednoczesnie stwierdzam ze ja jako ja nie udzielam temu Panu zadnego poparcia/wsparcia ani nic z tych rzeczy, wiec straznikami jakbyscie sie nie nazywali jestescie na tzw. wlasna odpowiedzialnosc... no i... ponosicie standardowe konsekwencje swoich poczynan.

A i trzecie - sluzba sie pisze przez u zwykle - porpawilem, bo nie moglem patrzec. Uzywajciez wy slownika ort jak cos piszecie.. to nie boli.
_________________
Ciemno, zimno i do domu daleko....
Tu mi dobrze tu sie rozmnoze :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Szerszen dnia 2002-02-09 01:21 ]</font>

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 01:24 
 
Co do tego Lorda, to mimo iz go okradam to lubie chlopaka. Stara sie jak moze utrzymac klimat i za to chwala mu i jego straznikom ktorzy tez sie o to staraja(pozdrofka dla Aminka :grin:).

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 01:25 
 
Wiecej takich ludzi nam zzsylaj o Panie. Aha co do jego Lordowosci to juz nie samozwanczy. Juz ma Glourius wiec Lorda juz nie ma jako imie.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 02:06 
 
Nooo wreszcie jakies glosy zadowolenia... hihihi


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 02:31 
 
Szerszen ja tylko na to czekalem zeby ktos ruszyl dupsko i zaczal tak grac. Chetnie bym sam tak zaczal ale niestety dziala na mnie psychologia tlumow. Ale od dzisiaj obiecuje poprawe :grin:. Szczerze to mimo tego, ze okradlem tego Lorda i pozniej go chcialem zabic to jak bym nie mial murderera to chetnie bym sie do niego przylaczyl, zeby inni tez nauczyli sie grac klimatycznie. A jeszcze lepiej jakbym zostal Dread Lordem i bym walczyl z nim ale coz ani jedno ani drugie nie spelni sie dopoki nie zejdzie mi ten murderer za 140 osob(jakies 560 godzin grania przede mna :grin:).

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 09:57 
 
Racja temat z Lordem jest fajny, dlatego przyłączyłem się do strażników, ale on powiedział ze mogę zabijając w miesicie poszukiwanych, dlatego myślałem, że niedostane crima za odcięcie głowy, która miałem zdobyci na Blaza (tak ma na imię dokładnie) a jak bym wiedział ze dostane to nawet bym Blaza nie gonił, bo, po co, a to Lord myślał ze ja mu to głowę odetnę poza miastem, jak on gra złodziejem??? A uwierzyłem mu, dlatego że powiedział, że mam wstęp do zamku itp., a tu patrzę crim i zabija mnie Blade szczując strażnikami, i GM nie kłamcie, że go nie znacie i nie ma żadnych wpływów, bo jak mi wyjaśnicie, że może pakować do więzienia, a i koronuje się w zamku w niedziele :razz:

P.S Sorry za błędy w pisaniu, ale się zdenerwowałem, a tak do Aminka mógłbyś zabijać jak widzisz, że ktoś okrada moje zwłoki a nie mu grozisz :razz: , a ponad to mogłeś uratować coś więcej a nie tylko mundurek :grin: ale wiem, że się starałeś.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 10:20 
 
Nawet jezeli moze do paki ladowac to nie tak od razu. Jak nie jestem na terenie miasta to nic nie moze mi zrobic (przynajmniej tak powinno byc). A co do Blaze, to jako zlodziej tez ma prawo przebywac w miescie. A dopoki nie udowodnicie mi winy nic nie mozecie zrobic :grin:.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 10:30 
 
Jesli moze do paki ladowac... to ktos tu przekroczyl jakies kompetencje.

Thank you for your cooperation.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 10:33 
 
Cytuj:
2002-02-09 10:30, Szerszen napisał:
Jesli moze do paki ladowac... to ktos tu przekroczyl jakies kompetencje.

Thank you for your cooperation.


Jak widac zlodzieje sa bezpieczni o ile nie ukradna niczego :smile:.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 11:33 
 
Szerszen --> Bedzie zabawa jak wylaczysz straze w Britt... Jak sam pisales w innym watku - lord powinien sam straze utrzymywac.

Gunaf --> Ty sie nie przylaczaj do jakiegos adolfa :grin: Jak bedziemy mu glowy scinac, to tez bedziemy klimatyczne okrzyki wznosic, np. "Gin o WIelki Krolu", albo "Jak sie Wasza Krolewska Mosc miewa?" :grin:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 11:40 
 
No ja mam nadzieje Taunis ze pokazecie swoja klase i to te najwyzsza. Zwlaszcza ze wiem ze potraficie.

Rzeklem.

p.s. tylko prosze bez smiesznostek w stylu "wojownik nie moze uzywac magii" hihihihi


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 11:43 
 
Szerszen --> To znaczy ze strazy juz nie ma? :grin:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 11:49 
 
Taunis jutro to jutro


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 11:53 
 
To powstanie nowa profesja strażnik, bedzie dostawał żołd, tytuły itp. i czasami zostanie zabity przez złodzieja :razz:

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 12:02 
 
Szerszen --> Wybacz ale musialem to "jutro" przegapic...

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2002, 17:42 
 
Hmm jutro czyli w realu 10.2.2002 tak ??
A propo tego lorda to sam Albercik Revenold czy jakos tak z SG o jak ja go kochalem ...........................zabijac :grin: :grin: :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.