mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 21:15 
 
Witam.

Mam taka niecodzienna prosbe :) Jakis czas temu sprzedalem swoje konto z 3x60lvl, potem kupilem inne z hunterkiem ale tez sprzedalem z braku czasu na MC/BWL/AQ etc. Chcialbym sobie postawic w domku serverek prywatny tylko dla siebie zeby sobie czasem pograc, pobawic sie tymi klasami ktorymi jeszcze nie mialem okazji grac. Nie wiem za bardzo jak sie do tego zabrac poniewaz od premiery WoW siedzialem na Blizzard'owskich servach. Jezeli ktos sie orientuje w temacie i moze mi pomoc postawic taki serverek z jakims moze patchem powyzej 1.7 to bede bardzo wdzieczny :) Nie zalezy mi na adresach pirackich servow gdzie latency jest ok 10k etc itd, chcialbym grac sam. Oczywisce temat mozna zamknac zeby nie bylo ze reklamuje piractwo, a jezeli sie ktos znajdzie do pomocy to prosze o kontakt na PM badz gg: 1727993. Odwdziecze sie jakos :)


Ostatnio edytowano 22 mar 2006, 21:20 przez h34t, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 21:19 
 
Moze tam cos znajdziesz http://gamecenter.pl/forum/index.php?showforum=148
Ogolnie to kiepski pomysl, ale w formie edukacyjnej oczywiscie jest calkiem interesujacy :)

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 21:22 
 
Oki dzieki wielkie, zaraz poczytam :)

Pomysl wiem ze kiepski ale chcialbym sie pobawic klasami ktorymi jeszcze nie mialem okazji pograc, posprawdzac sprzet itd :) Moze za jakis czas jak bede mial wiecej wolnego to wroce do WoW, a teraz sobie pogram non legal ;)


APDEJT:

Oki popatrzylem na ta stronke ale cos za bardzo nie wiem o co biega z tym wszystkim, za duzo plikow do sciagania itd :) Jakby ktos byl skory do pomocy to kontakt ze mna podany jest w pierwszym poscie. Jakis drobny przelewik moge zrobic w zamian za pomoc przy tym :]

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 mar 2006, 22:41 
 
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=17 ... hlight=wow

read it, remember it and stop spamming!

edit:
sry wrong url ;)
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=18 ... hlight=wow
try this one


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.