mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 184
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 19:06 
 
No wiec mam takie male pytanie, ostatnio przegladalem forum i wiem ze GM'owie sa bardzo zapracowanymi ludzmi, ale mimo zapytam...
Kiedy moglbym sie spodziewac reakcji w sprawie zakladania kont?, chcialbym tylko znac przyblizona date, nikogo nie popedzam, ani nic z tych rzeczy bo wyobrazam sobie jakie macie urwanie glowy, jednak chcialbym wiedziec na kiedy przygotowac sie w sferze emocjonalnej (rzucenie szkoly, zamkniecie sie przed swiatem zewn. w tym przed rodzina w pokoju, zaopatrzenie sie w prowiant itp.:smile:)
Za odpowiedz z gory dziekuje.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: alith anar dnia 2002-02-10 20:58 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Alith Anar dnia 2002-02-10 20:59 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Alith Anar dnia 2002-02-10 21:01 ]</font>

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 21:04 
 
jak w koncu sie zmusze zeby znow zaczac je zakladac - czytaj bede mial wolna glowe, od apru innych spraw.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 lut 2002, 21:46 
 
Rozumiem, szkoda ze nie podales przewidywanego okresu w ktorym sie "zmusisz", ale itak dobrze wiedziec, ze jeszcze troszke trzeba poczekac. Oczywiscie mam nadzieje ze nagle ubedzie ci tych wszystkich spraw, czego Tobie i sobie zycze :grin:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 01:02 
 
Przewidywany okres - rpzyblizony to dzien jutrzejszy ale za cholere nie powiem o ktorej i kiedy i czy nie rpzeniesie sie na pojutrze...


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 20:22 
 
Konto zostalo zalozone, prawie wszystko jest w pozadku, dostalem mail potwierdzajacy zalozenie (nie mylic z mailem potwierdzajacym zgloszenie bo ten dostalem juz dawno) i wogole sie ucieszylem, jednak nie moge sie zalogowac... Zeby nie bylo niejasnosci, login.cfg mam zmodyfikowany, client "zainstalowany", oraz rozpakowany self extractor autorstwa Thaxylisa, ogolem wszystko z mojej strony jest ok. Teraz chcialbym wiedziec (wiem ze marudze) po jakim czasie dane konto sie "przyjmie" tzn. kiedy bedzie mozna sie logowac bez problemu (mnie wyskakuje komunikat o zlej autoryzacji, chociaz na bank nie pomylilem sie przy wpisywaniu hasla, a tym bardziej loginu), za informacje jak zwykle wielkie dzieki :smile:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 20:35 
 
A uruchamiasz za pomoca client czy za pomoca Ignition? - To drugie rozwiazanie dziala... Ignition lub UO Rice jest niezbedne aby sie z nami polaczyc.

Pozatym duzo lepiej dziala UO spatchowana bezposrednio z serwerow niz ten minipatch Thaxyllisa - po pierwsze jest niepelny, po drugie pomyslany z mysla o tych, co z jakichs blizej nieokreslonyh powodow... maja problemy z patchowaniem.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:15 
 
Jezeli zes nalozyl patcha Thaxyllisa na patcha glownego, to to moze byc problemem jak sadze - chyba po prostu przedobrzyles.

Wazen sa tez duze i male litery zarowno w loginie jak i w hasle.
_________________
Ciemno, zimno i do domu daleko....
Tu mi dobrze tu sie rozmnoze :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Szerszen dnia 2002-02-11 21:16 ]</font>

*

Posty: 184
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:28 
 
Czyli powinienem reinstalowac UO, sciagnac caly stuff, wszystko zmodyfikowac, wykluczajac patch Thaxylisa..., no wiec niech sie dzieje co mi pisane, jednak zalozmy, ze nadal nie bede mogl sie polaczyc co wtedy? Format C:? (chodz to nie mialoby wplywu na sprawe):).


_________________
Qui non est mecum, contra me est...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 21:30 
 
Wtedy daj znac... bo przy zakladaniu konta raczej nie moglem sie pomylic - sa metody wykluczajace literowki :wink:

Albo cos wymyslimy albo zalozymy po prostu nowe. Ale sadze ze dostaniesz sie ebz problemu.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 01:06 
 
No niestety, znow musze zatruc ci (_:_)..., wiedz ze nie robie tego celowo, widze wlasnie ze niezle problemy z posiadlosciami graczy sie porobily i pewnie tym teraz jestes zajety, ale itak musze pomarudzic.
No wiec, zainstalowalem UO trwalo to chwilke bo instalke mam na dysku, wlaczylem autopatch i... no te 2 godz. wytrzymalem (ok. 10MB w 2 godz... modemy rulez), zmienilem login.cfg, zaimplementowalem ignitiona oraz clienta. Zadowolony wlaczam UO (przez ignitiona oczywiscie), wpisuje login, haslo i... to samo co wtedy, nawet nie chce mi sie znowu powtarzac. Ja juz nie wiem (zeby nie bylo niejasnosci z moim softem, sprzetem i wogole jest wszystko ok).
No to teraz czekam co zaproponujesz, ja sie zalamalem :smile:


_________________
Qui non est mecum, contra me est...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 01:10 
 
Przeslij mi jeszcze raz swoj login i haslo - jako reply. zmienie co trzeba i wtedy sprobujesz.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 01:20 
 
Dane przeslalem.


_________________
Qui non est mecum, contra me est...

*

Posty: 184
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 01:41 
 
Naprawde wielkie dzieki, big beer dla Ciebie za poswiecony czas, mysle ze temat konta zostal wlasnie zamkniety, oczywiscie z korzyscia dla mnie :smile: Hasta la victoria siempre!!! :wink:


_________________
Qui non est mecum, contra me est...

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 11:03 
 
No a ja jak nie zainstaluje tego mini patcha (sc-inst.exe) to za chiny sie nie uruchomi :sad:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 11:07 
 
Ale to jest patch ostatniej szansy a nie "podstawa do zainstalowania"


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lut 2002, 11:37 
 
Po tym jak moje konto zostalo skorygowane postanowilem sprawdzic kwestie "przedobrzenia" (nalozenia patcha Thaxylisa na glowny patch) i okazalo sie ze po nalozeniu patcha Thaxylisa UO szybciej i z wieksza skutecznoscia laczy sie z serverem, praktycznie zawsze, wiec jednak ten patch mimo wszystko powinno sie nakladac na ten glowny, co by zwiekszyc wydajnosc logowania :wink:


_________________
Qui non est mecum, contra me est...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 16 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.