mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2005, 15:02 
Cytuj  
sciagam po raz (ok.) 50 ultime online 15 dniową i co - znowu po kilu procentach wywala w kosmos. :evil:
Probowalem wszystkiego (menadźery ściągania, normalne ściąganie, itp , itd, etc.) i nic! Czy nie ma ktoś działającego linka. Wszystkie które próbowałem nie działają. kilka % i bang. koniec sciagania. próbowałem na moim komputerze zarówno starym jak i nowym więc to wina oprogramowania nie może byc wina. prosze o szybką pomoc


_________________
Obrazek

***

Posty: 623
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 08:13 
Cytuj  
idz do empiku i zakup sobie pudelko z gra ...


Posty: 2
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 cze 2005, 14:20 
Cytuj  
Jak ci tak nie działa zawsze możesz liczyc na eMule. Ściągnij sobie najpierw program a potem wejdz na osloskopa i poszukaj sobie gry "Ultima Online: Age of Shadow" a sciągniesz ładnie po angielsku wersje i nie będziesz miał żadnych problemów.

http://emule-project.net //Strona z eMulą
http://www.osloskop.net //Strona gdzie znajdziesz UO


_________________
"Mam ochote na miłość."


Posty: 1
Dołączył(a): 29.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 12:20 
Cytuj  
http://www.fileplanet.com/150798/downlo ... ai-Empire-[Digital-Purchase]

To jest link do klienta samurai empire, jeśli ktoś jeszcze chce.... działa bo sam sprawdziłem, ściągnełem sobie uo na praktykach i mam zamiar troche tu popykac:P ping koło 50ms więc damy rade! Tylko żebym zjebów nie dostał za granie...hehe

Aha na fileplanet trzeba sie zalogować, czyli jeśli nie masz tam konta to musisz je założyć (jest za free).

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2005, 19:48 
Cytuj  
Prosektor napisał(a):
http://www.fileplanet.com/150798/download/Ultima-Online-Samurai-Empire-[Digital-Purchase]

To jest link do klienta samurai empire, jeśli ktoś jeszcze chce.... działa bo sam sprawdziłem, ściągnełem sobie uo na praktykach i mam zamiar troche tu popykac:P ping koło 50ms więc damy rade! Tylko żebym zjebów nie dostał za granie...hehe

Aha na fileplanet trzeba sie zalogować, czyli jeśli nie masz tam konta to musisz je założyć (jest za free).


tylko fileplanet darmowe niema wznawiania polaczenia, sam niedawno zassalem z neta uo 15 dniowy triall z se, wiec jakis wygoglowany link musi byc dobry
http://files.vgpro.com/file/1196/1
ja szukalem: Ultima Online Gold 15-day Trial


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 01:14 
Cytuj  
Obawiam sie ze nie jest to takie proste ostatnimi czasy byly 4x250mb patch - Mondain's Legacy https://www.uogamecodes.com/
wiec nawet jesli uda ci sie sciagnac gdzies klienta czeka cie pare godzin update do legacy bo czy chcesz czy nie musisz to pobrac

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 30 sie 2005, 18:55 
Cytuj  
Bez przesady, były 3 patche po ~40 MB IIRC :P


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*

Posty: 164
Dołączył(a): 27.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2005, 02:06 
Cytuj  
byly 4 ale dla ciebie zrobie wyjatek i niech bedzie 3 byle na tym zakonczyc

*

Posty: 168
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 13:09 
Cytuj  
Najlepiej to z www.gigex.com sciagnac 15 dniowego triala oni maja wlasny program do sciagania i transfer jest taki dobry ze asz milo patrzec :).
Link: http://www.gamedaily.com/download/info/?packageid=0078700501 a jak by nie dzialalo to search w http://www.gigex.com (bo chyba raz to inny adres od downloadu)

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 21:36 
Cytuj  
freeshardowe signatures FTW


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2006, 23:18 
Cytuj  
Smashie czego sie spodziewasz, jakby chcial zaczac grac legalnie, to by poszedl do Empiku i za 80 zlotych kupil SE, ktore jeszcze lezy i placze, bo nikt nie chce...

A niech sobie graja i doswiadczaja (szczegolnie na PL freeshardach) wersji demo tego co moga uzyskac grajac na OSI.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 12:28 
Cytuj  
Nie rozumiem czemu sie tak wszystkich czepiacie o_O Rozumiem WoW lub L2 gdzie ludzie nie maja kasy i graja na free serverach. W UO jednak ludzie z kasa wola free niz oficjale i na pewno maja dobre powody...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 12:36 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Nie rozumiem czemu sie tak wszystkich czepiacie o_O Rozumiem WoW lub L2 gdzie ludzie nie maja kasy i graja na free serverach. W UO jednak ludzie z kasa wola free niz oficjale i na pewno maja dobre powody...


Tez sie z tym niestety zgadzam. I gdzies juz o tym pisalem na Ogolne :<

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 22:52 
Cytuj  
Rozumiem idee, ktora prezentuje np. Sou, gratuluje bardzo imponujacy freeshard, po czesci sie zgadzam, chociaz prawo w kwestii oprogramowania stanowi licencja, ale to wszyscy wiemy...

Jednak ja uwazam, ze jesli ktos nie chce grac na OSI, z powodow ideologicznych, z tesknoty za tym co bylo, to niech gra, ale wszystkim szczegolnie nowym graczom, sugerowalbym zakupic jednak chociaz ten oryginal za 70 zeta... Powod prosty, ktos napisal kiedys UO i nie zrobil to bynajmniej tylko dla satysfakcji, kazdy kto cokolwiek napisal kiedys w zyciu wie ze oprocz satysfakcji potrzebne sa i inne gratyfikacje - satysfakcja sie nie najesz. Wiec zaplac chociaz ten raz, odwdziecz sie autorom UO, za to ze mozesz grac w ta gre chociazby na free...

Dodam jeszcze ze wiem i zdaje sobie sprawe ze czesto gesto lepsze jest wrogiem dobrego, ale pozatym gra jest swietna niezaleznie na OSI czy Free, prawda? ;-) Dlatego docen tez w wymierny sposob...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sty 2006, 23:21 
Cytuj  
Wlasnie, ze nie. Na OSI UO juz nie jest fajne. Jest odgrzewanym gownianym kotletem z elementami chuj wie skad.

N/c

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 01:59 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Wlasnie, ze nie. Na OSI UO juz nie jest fajne. Jest odgrzewanym gownianym kotletem z elementami chuj wie skad.

N/c


Widze ze skupiles sie tylko na jednym... Ale skoro jest to dla Ciebie argument za nieplaceniem nawet za program, ktory ktos napisal, Twoja sprawa...

Tak wogole ciekawy jestem, jak dlugo free shardy przetrwaja jak OSI przestanie aktualizowac swojego kilenta, bo z tego co widze to bylo AoS be, SE be... a jakos tak wyglada ze wiekszosc fs zaleca dzisiaj klienta AoS... No ale mniejsza z tym....

Faktem jest licencja co sobie ja kazdy moze przeczytac... ostateczny i wystarczajacy argument, na Twoja riposte ;) Nikt nikogo nie zmusza do grania w UO...

EOT.


_________________
Obrazek

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 21:11 
Cytuj  
Erm, rozumiem ludzi, którzy grali w stare UO i już nie grają, aye.

Ale ludzi z freeshardów, którzy nawet nie wiedzą, że jest oficjalny server zrozumieć nie mogę i będę tępił.

'Scena' 'emulatorkowa' się tak głęboko rozwinęła, że spacza umysły newcommerów, przez co swój pogląd na UO mają już z góry narzucony.

Wiem coś o tym


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sty 2006, 21:22 
Cytuj  
Tak ale istnieje 1 shard (drugie dead - IPY), ktory zostal zrobiony przez tych co odeszli przez smierdzace EA-OSI i jakies smauraipwnage. Na dodatek uptime to jakies ~2 lata.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 sty 2006, 13:54 
Cytuj  
Krogulec napisał(a):
Jednak ja uwazam, ze jesli ktos nie chce grac na OSI, z powodow ideologicznych, z tesknoty za tym co bylo, to niech gra, ale wszystkim szczegolnie nowym graczom, sugerowalbym zakupic jednak chociaz ten oryginal za 70 zeta... Powod prosty, ktos napisal kiedys UO i nie zrobil to bynajmniej tylko dla satysfakcji, kazdy kto cokolwiek napisal kiedys w zyciu wie ze oprocz satysfakcji potrzebne sa i inne gratyfikacje - satysfakcja sie nie najesz. Wiec zaplac chociaz ten raz, odwdziecz sie autorom UO, za to ze mozesz grac w ta gre chociazby na free...


Tak tez czesto pisalem w postach reklamujacych UO :wink:


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.