mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 18
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 14:16 
 
czy ktoś wie i może powiedzieć jak działa snooping i co najlepiej ustawić żeby szkolić złodzieja , opłaca się wogóle pakować w ten snooping(kieszonkowstwo)?. czy stealth czy cóś takiego trzeba szkolić od zera?

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 14:46 
 
Zlodzieje sa tepieni wiec sie lepiej nie pytaj czy warto a jak juz chcesz byc zlodziejem to ikomu o tym nie gadaj :smile:

*

Posty: 55
Dołączył(a): 25.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2002, 15:34 
 
Hehe
A wiec Snooping jest to przeszukiwanie plecakow i im wiekszy % tym wieksza szansa ze otworzysz czyjs plecak. Stealing to skill odpowiadajacy za kradziez danego przedmiotu i im wiekszy % tym wieksza sznasana poyslna akcje. Wiec sa to dwa podstawowe skille zlodzieja.
Tak stealth i hiding trzeba sie uczyc od 0.
Zeby sie zaczac uczyc stealth musisz miec hiding minimum na 80%, wtedy dopiero dziala stealth. Szansa na to ze wyjdzue Ci steal;th zalezy od skilla jak i od twojego AR. Jezeli jestes w samej robie to przy skillu 65% stealth wychodzi za kazdym razem. Kazde 10% stealth to jeden krok ktory mozesz zrobic ukryty. Powyzej 65% skilla w trakcie treningu musisz odpowiednio dobierac sobie AR.

Pozdrawiam


_________________
Give It To Me or I'll Take It Myself
Don't Be Afraid, Death is Your Friend

***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2002, 09:37 
 
Ja tam lubie złodzieji tak długo jak są mi przyjaźni zawsze lubiłem i ceniłem taselhoffa burfoot :grin:


_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2002, 10:50 
 
Co do zlodzieji to tez nic do nich nie mam (Wilk kendery sa zajebiste). Porownajmy zlodzieja i wiekszosc PK na tym servie, czym sie oni od siebie roznia? Wedlog mnie tylko tym ze PK cie zarówno zabije i okradnie(i to zazwyczaj wszystko co masz w plecaku-nie tyczy sie to wszystkich ale jakichsc 80% PK), a zlodziej ukradnie co najwyzej pare rzeczy i ucieknie.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2002, 11:44 
 
Tak zabierze pare rzeczy i ucieknie... Ale zabierze te najcenniejsze, szczerze mowiac czasem bylo by mi obojetne czy strace wszystko czy tylko to co najcenniejsze. Przyklad: Masz w plecaku Sword of vanquishing
3 ryby, 250gp, po 40 regow kazdego rodzaju. Podchodzi zlodziej i zabiera regi i miecz.
Oh jak fajnie ze mnie nie zabil tylko wzial dwie rzeczy... :smile: Pozatym jak sie jest przezornym graczem to zawsze mozna sie przed PK obronic, a zlodzieja nie zabijesz dopoki cie nie okradnie a wtedy moze byc za pozno.... :grin:


Posty: 18
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 11:36 
 
to w takim razie co mam na początku sobie wstrzyknąć 50 hidinga i co jeszcze?

*

Posty: 55
Dołączył(a): 25.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 lut 2002, 14:26 
 
Jezeli chcesz byc zlodziejem to na poczatek 50 snooping i 50 stealing bo raz ze bedziesz mogl zaczac krasc odrazu po zalozeniu postaci a dwa ze stealing idzie najgorzej ze wzgledu na bug z lagiem w czasie kradziezy. A hiding i stealth sobe wycwiczysz od zera bo dobrze sie to trenuje.

Pozdrawiam


_________________
Give It To Me or I'll Take It Myself
Don't Be Afraid, Death is Your Friend

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.