mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 11.01.2006
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 16:03 
 
1) Witam wszystkich na forum, zawsze ogladalem je jako gosc jednak teraz mam pytanie/prosbe, wiec sie zarejestrowalem.

2) Uzywalem opcji szukaj + google.pl i wiele innych wynalazkow.

3) Moja prosba :).

No tak, Wy jako pr0fesjonalni MMORPG'zy wiecie co to znaczy 'browser mmorpg' ale na wszelki wypadek jakby ktos nie wiedzial to juz wyjasniam.

Browser mmorpg jest to jak sama nazwa mowi mmorpg opierajacy sie na przegladarce. To znaczy, ze nie musisz sciagac zadnych klientow itd. do grania wystarczy Ci tylko przegladarka. Jedna z najpopularniejszych takich gierek jest ogame.pl.

No i mam pytanie. W ogame gralem na samym poczatku, gdy bylo tylko Uni1. Odszedlem jako gostek z top150, poniewaz moge powiedziec, ze sie uzaleznilem (pobudki o 2-4 w nocy zeby wyslac/odebrac armie etc.).
Rzucilem ta gierke z wyzej wymienionego powodu.

Niedlugo czeka mnie matura i jak dobrze pojdzie studia, myslac o przyszlosci jestem pewien, ze nie bede mial duzo czasu na granie ale chcialbym gdzies zaistniec. Zawsze wolalem gry w ktorych wazny jest Twoj wlasny skill a nie ile h siedziales przy komputerze (lvl w rpg).

Jednak czasy na mnie czekaja jakie czekaja, wiec sie tutaj pojawiam.

Ostatnio przegladalem na prawde duzo for/toplist/stron o grach mmorpg bazowanych na przegladarkach i troche tego jest.

Chcialbym, zebyscie mi doradzili jakas gierke (wazym zdaniem najlepsza dla mnie). Zalezy mi glownie na tym aby nie wymagala codziennych logowan (jak w przypadku ogame, gdzie dzien bez logowania = spadek w listach o kilkaset miejsc etc.). Poszukuje raczej czegos spokojniejszego ale rownie fajnego.

Moze to byc gierka za ktora trzeba placic (mysle do 10-15zl na miesiac max - prosze sie nie smiac, ale w ogame konto 'vip' kosztuje 6zl, wiec 15zl to ponad dwa razy wiecej). Znacie cos? Mozecie mi pomoc?

Z gory dziekuje za pomoc!

*

Posty: 120
Dołączył(a): 16.09.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 16:49 
 
Proponuje zrobic przerwe przed matura i egzaminami na studia. Pozniej bedziesz mial tyle wolnego czasu, ze zaistniejesz w kazdym mmo. Polecam akademie ekonomiczna (dobre studia do grania w mmo, odpada natomiast medycyna i prawo).
A powaznie rzecz biorac to odsylam Cie do stronki www.mu.xp.pl . Tam jest dzial poswiecony gra przez przegladarke. Ewentualnie moze www.travian.com cie zainteresuje.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2006, 17:19 
 
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=17342
viewtopic.php?t=11192
viewtopic.php?t=10785

Jak na maturzyste powinienes imo wykazac sie wiekszym rozumem i sam odnalezc przycisk 'szukaj'. ^&#*$~~!!!!!


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.