mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 sty 2006, 16:11 
Cytuj  
Witam
Mam pytanie dotyczące serii serwerów IDRAGON, a dokładnie Nightmare: po dużych upgrade'ach nie mogę grać.
Korzystam z dostawcy internetowego, także pewnie chodzi o IP i porty. Wcześniej wszystko chodziło bez większych problemów, nie dawałem mu żadnych IP i portów do odblokowania, przekierowania bądź puszczenia przez lżejsze filtrowanie. Sam admin pierwszy raz słyszał o grze także nikomu z sieci nie odblokowywał (itp) portów.
Wszystkie problemy się zaczęły po ostatnich upgrade'ach.
Na początku nie mogłem się zalogować, wtedy dałem adminowi IP i port wyrzucony przez firewalla, dokładnie 209.40.96.62:3456. Po przekierowaniu mogłem się zalogować (pewnie login serwer). Wybierając NIGHTMARE, firewall już niczego nie wywalał. Nie mogłem wejść dalej... Przez netstat-a dowiedziałem się o przekierowaniu do innego IP i portu: 209.40.96.64:7890. Niestety to nie rozwiazało mojego problemu do końca.

Otóż gra się włączy, widzę moją postać, widzę też inne (ganiające !!). Niestety ja sam nie mogę sie poruszać !!

Co może być przyczyną? Czyżby jeszcze jakieś inne IP i porty?
Jesli ktoś zna IP i porty na serwery idragon3d.com to proszę uprzejmie o podanie w celu porównania. Jeśli ktoś zna się bardziej proszę o udzielenie wskazówek dla admina (rodzaj portu), bo pewnie przekierował, ale dalej z jakąśtam filtracją..

Proszę pomóżcie !!!

pozdrawiam


Posty: 14
Dołączył(a): 29.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 10:21 
Cytuj  
Z tego co mi wiadomo,nietrzeba tam eksperymentować z portami,ostatnio też próbowałem się zalogować gdzieś po miesiącu przerwy,ale widać mają jakieś problemy bo ostatnio na stronie Idragon3d.com pisze że wszystkie serwery są wyłączone i wrócą w przeciągu 20 dni,więc może stąd te problemy.


Posty: 4
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 31 sty 2006, 10:28 
Cytuj  
problemy były tuż po update'ach... do przedwczoraj oczywiście ;)
ale niestety nie dotyczy to problemów po ich stronie, bo jakoś kumple z innych sieci w mieście mogli grać bez problemów...

zresztą może dzisiaj to nie ma znaczenia ze względu na 20-dniową przerwę, ale wolę być przygotowany na ewentualną niespodziankę ;)


pzdr


Posty: 3
Dołączył(a): 29.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 lut 2006, 14:29 
Cytuj  
czasami gdy twoja sieć jest za bardzo obciążona to tak się dzieje
nie chisteryzuj tylko ochrzań kolesia który ściąga z neta i będzie po problenie

*

Posty: 110
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 lut 2006, 15:12 
Cytuj  
moze bys podal strone

**

Posty: 388
Dołączył(a): 13.11.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 20:25 
Cytuj  
wlasnie podaj strone.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.