mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 16:42 
Cytuj  
Mam pare pytan do osob ktore graja na serwerach OSI ;)

1. Na jakiej zasadzie dzialaja "campy? Czyli te obozy szczurow i orkow ;) Czy one sie jakos randomowo pokawiaja na mapie ?

2. Czy moby na osi w walce z tamiakiem atakuja tylko tamiaka i nic wiecej? Tak samo w walce z przywolancami maga itd;) ? Stoja jak wryte a tamer leczy swojego smoka z tylu i tyle?

3. Jak wyglada sprawa Dooma na osi ? Czy ludzie siedza tam 24/7 w ogole z tamtad nie wychodzac i klepia w kolo moby z gauntleta ?

Jak wyglada sprawa guardian rooma. Czy mozna wchodzic co 5 minut ze stadem owiec po czym wyskakuje 10 guardianow a my ich wszystkich rozkladamy latwo i jazda od poczatku ?



Pytania te zadaje bo na naszym serwerze ( patrz baner ponizej ). Rozne "kwiatki" wychodza a ze straticsa to nie zawsze sie da czegos konkretnego dowiedziec niestety :/

Z gory dzieki za konkretne odpowiedzi :wink:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 17:26 
Cytuj  
:o :o sie na osi porobilo :o :o

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 17:29 
Cytuj  
?

Ja sie tylko pytam jak jest na OSI ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2006, 21:18 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Mam pare pytan do osob ktore graja na serwerach OSI ;)

1. Na jakiej zasadzie dzialaja "campy? Czyli te obozy szczurow i orkow ;) Czy one sie jakos randomowo pokawiaja na mapie ?

2. Czy moby na osi w walce z tamiakiem atakuja tylko tamiaka i nic wiecej? Tak samo w walce z przywolancami maga itd;) ? Stoja jak wryte a tamer leczy swojego smoka z tylu i tyle?

3. Jak wyglada sprawa Dooma na osi ? Czy ludzie siedza tam 24/7 w ogole z tamtad nie wychodzac i klepia w kolo moby z gauntleta ?

Jak wyglada sprawa guardian rooma. Czy mozna wchodzic co 5 minut ze stadem owiec po czym wyskakuje 10 guardianow a my ich wszystkich rozkladamy latwo i jazda od poczatku ?



Pytania te zadaje bo na naszym serwerze ( patrz baner ponizej ). Rozne "kwiatki" wychodza a ze straticsa to nie zawsze sie da czegos konkretnego dowiedziec niestety :/

Z gory dzieki za konkretne odpowiedzi :wink:


1. Random, z tego co zauważyłem
2. Tylko peta, ale musisz to umiejętnie zrobić (np, peace, ew. invis, ew. nie wiem co :))
3. Od ML już nie siedzą 24/7, wcześniej to mniej więcej jak mówisz. Od ML champy i df mają spelle nekro = tough guys :<
4. Ah, guardian room w doom? Tak, im więcej mobów tym więcej spawnów guardianów :o)


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 22:00 
Cytuj  
Orientuje sie ktos na o co chodzi w power generatorach ? Po co cie je rozbraja? Nie lepiej je zostawic i bic moby ktore sie w okolo nich spawnuja?;)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 23:51 
Cytuj  
Moze i masz racje. Ale chodzi wlasnie o to by wylaczyc spawn. W zasadzie nigdy sie tym nie bawilem.... Moze potraktuj to jako artefakt z historii UO poprostu ;-)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 lut 2006, 23:55 
Cytuj  
Nie no, chce je postawic na serwerze ale nie wiem po co ktokolwiek mialby je wylaczac jesli wyskakuja z nich slabe moby z dobrym lootem... wiec sie zastanawiam gdzie jest haczyk :wink:


_________________
Obrazek

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 08:09 
Cytuj  
Pewnie nigdzie - RunUO :<


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 19 lut 2006, 16:00 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Nie no, chce je postawic na serwerze ale nie wiem po co ktokolwiek mialby je wylaczac jesli wyskakuja z nich slabe moby z dobrym lootem... wiec sie zastanawiam gdzie jest haczyk :wink:


Ja sobie tak mysle ze jak juz chcesz sie tym bawic, to pokombinuj ze spawnem, albo cos innego zrob. Wy ten swiat macie troche inny, wiec mozliwosci jest wiele, od najbardziej klasycznych ze rozbrojenie tego otwiera jakas brame, czy wejscie, do np. skarbca... Moze zrobcie z tego cos ala champion spawn, skoro jak pisales, chyba wlasciwych nie macie...

Zreszta opis masz na uo.stratics.com, sam przeczytalem i mozna by z tego cos fajnego zrobic... a juz napewno historie dorobic. Na programowaniu serwerow UO sie nie znam, wiec nie wiem na ile sam serwer pozwala na ingerencje w pewnie juz istniejace elementy....

http://uo.stratics.com/content/misc/pow ... ator.shtml


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 lut 2006, 14:24 
Cytuj  
Czy po zrobieniu bulka mozna go oddac npcowi i wziasc nowego odrazu ? :wink:


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 27 lut 2006, 18:44 
Cytuj  
Jak najbardziej :-)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 16:14 
Cytuj  
Czy jesli na OSI daje komende atakowania na gracza ( tamiakom albo przywolancom ) i przecwinik ucieknie w hida to czy moje pupile ida za nim krok w krok ?


_________________
Obrazek

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2006, 16:29 
Cytuj  
yup.


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.