mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 19:44 
 
Zapewne znacie gre "SILKROAD", duzo sie o niej nie pisze, a gra jak widac zdobywa duze grono graczy, dobrze dzialajace serwery jak na gre za free, sam styl gry podobny do L2 i K.O., klimaty wschodnie ale trzeba przyznac ze starannie zrobione, nie jest to do konca samo tłuczenie mobów.
Mysle że jakby zrobili tą gierke płatną i zaczeli pracowac uczciwie to mogłoby to być cos fajnego, a dodatkowa zaleta płacenia to brak dzieciaków no-life :)
Pisze dlatego bo rozmawiałem z graczami, którzy siedza w grze od bardzo dawna i mają kontakt z twórcami, pisali że gra jest na "celowniku" duzej firmy, która chce wejśc na rynek i konkurowac z Blizzem, Codemaster, SOE i NCSoft.
Jestem ciekaw jak to sie dalej potoczy bo tak jak pisałem , gierka ma coś w sobie i ma potemcjał :)
http://www.silkroadonline.net/

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 21:00 
 
Pogrywam czasami w Silka, i musze przyznać, że gra ma potencjał, bez wątpienia jest najlepszą darmówką. Ale jestem jak najbardziej za, żeby był wprowadzony ROZSĄDNY abonament za dopracowanie w 120% tej gry. Bo właśnie czegoś mi w niej brakuje, i chyba przejęcie Silkroad'a przez wspomnianą przez Ciebie firmę byłoby IMHO strzałem w "10"

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 21:07 
 
Wiadomo ze gra jest nastawiona na rynek azjatycki i te klimaty są im przyjazne, wiec nie ma co sie dziwic ze im nie podoba sie oblesny grubas trzaskający toporkiem lub lalusowaty rycerz z gejowskimi zapedami w helowaniu kolegów :)
Jednak jesli gra jest dopracowana od strony graficznej i ma sens to nawet europejczyk zagra w cos takiego, zwlaszcza ze nie jest to karykatura w typie mangi, mi podoba sie architektura i krajobrazy zrobione w tej grze i tak jak piszesz, te 120% pracy na ta gra by sie przydało :)

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 21:11 
 
Dokładnie, a co do szaty graficznej nie mam najmniejszych zastrzeżeń, napewno moim zdaniem żadna firma by się jej nie powstydziła. A wracając do posta tytułowego, to dzieciaki, które grają w tą grę bo jest z darmo trochę mnie irytują, odejście takich ludzi nadałoby grze trochę klasy(jak mnie w**** nicki typu: Franek PL).


Posty: 20
Dołączył(a): 21.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 23:19 
 
Cytuj:
Pogrywam czasami w Silka, i musze przyznać, że gra ma potencjał, bez wątpienia jest najlepszą darmówką.


No z tym się nie do końca zgadzam. Najlepszą darmową pozycją MMORPG jest Anarchy Online. No chyba, że lubisz farmować moby skośnookimi :]

Apeluje: Grajcie w AO, ponieważ jest to najbardziej rozbudowana darmówka jaka kiedykolwiek powstała. Gra z początku płatna, teraz jej podstawka jest za free.
Po więcej informacji odsyłam na stronę www.anarchy-online.pl lub do tematu o tej gierce na forum mmorpg.pl


_________________
Teraz ty jestes pragnienie a je jestem Sprite......hehe

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2006, 23:52 
 
Po pierwsze offtop, po drugie nie nazywałbym AO darmówką, darmowa jest tylko podstawa i to na rok, co prawda przedłużają co roku okres darmowy ale nigdy nic nie wiadomo. Po trzecie bardzo ważne są dodatki w AO, który wiele wnoszą do gry, bardzo wiele, a te są już płatne.


Posty: 40
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 09:47 
 
wiadomo że nicki typu Franek PL są dobijające ;) na L2 widziałem ludzi z nickami typu "NartyMalysza" "ZabilemJezusa" itd. w sumie śmieszne ale niepasuje do klimatu gry ;)

co do płatności... ile mogli by zdzierać? pewnie z 10$ :/ jak by mi się gra bardzo podobała to bym płaciłale 10zł... ostatecznie 15zł na więcej raczej mnie niestać już będzie... a uwierzcie mi ja nie robie nickow z dopisami PL

EDIT
zapomnialem powiedzieć coś o AO :) grałem w to i powiem że działa koszmarnie... a wyglądało też strasznie... i darmówkąto nie za bardzo jest ;) jak by były"dodatki" darmowe to jak najbardziej :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 11:49 
 
Wjot napisał(a):
Cytuj:
Apeluje: Grajcie w AO, ponieważ jest to najbardziej rozbudowana darmówka jaka kiedykolwiek powstała. Gra z początku płatna, teraz jej podstawka jest za free.


Grałem ale te klimaty mi nie pasuja, po za tym ta koszmarna grafika dobija, lubie miec na ekranie ładnie, gram w WoW, zrobilem sobie przerwe i pogrywam w Silka czekając na paczke z RF Online.
Dodatkowo to mnie przyciaga do takich gier ze mam małoo czasu, nie jestem w stanie juz poswiecic 6 godzin na instancje w WoW, wiec teraz siadam do gier gdzie mozna pograc pol godziny jak i caly dzien :)


Posty: 40
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 14:25 
 
ściągnołem silkroad zainstalowałem potem paczowanie wchodze do gry i co widze? wszystkie serwery z dopiskie Crowded... niemoge nigdzie się dostać nawet :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 15:47 
 
no wlasnie, wszystkie serwery zapchane, dodatkowo weekend i event, no ale to jest gra darmowa, wiec nie mozna sie przyczepiac, jakby zrobili platne to bym wymagał :)

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 18:27 
 
Z tymi serwerami to jest faktycznie przerąbane, ale jest to zarazem potwierdzenie tego, że ludzie grają w Silka. To, że są crowded to nic, trzeba próbwać parę naście razy żeby się zalogować, ale wart :]. Embe podzwiam Cię - 14.99 ojro za RF'a :D, bardzo byłem napalony na tą grę ale abonament mnie odstraszył.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 19:20 
 
Na oficjalnej nie widze ile ma wynosic abonament, ale i tak narazie przed kazdym 30 dni free :)
Co do Silkroad, po 5 godzinach prob poddaje sie, jednak weekend to kompletnie zaladowane serwery :(

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 19:35 
 
nie jest tak źle Emby :), ja się przed chwilą zalogowałem - trzeba mieć farta :p. Co do RF'a to się pomyliłem, cena jest trochę inna, skopiowałem ją ze strony: The subscription will be equal to £8.99* / €12.99* / $14.99 per month.

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2006, 09:15 
 
chciałem zagrać w silkroad, skoro mówicie, że najlepsza darmówka. A tu niespodzianka - strona nie działa(próbowałem różnymi przeglądarkami, ale mimo to od 3 dni nie ładuje mi się)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 lut 2006, 12:16 
 
To masz problem bo ja to przegladam od kilku dni i nawet teraz czytam, wiec dziala bez problemu http://www.silkroadonline.net/

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2006, 12:46 
 
http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=16145&start=0

grr....


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 lut 2006, 15:44 
 
Temat zostal zamkniety poniewaz przestal byc tematem o przyszlosci Silkroad, a kolejnym Q&A dotyczacym Silkroada.

Jesli temat przyszlosci Silkroad zostal wyczerpany - temat pozostaje zamkniety, jesli jednak jest jeszcze w tym temacie cos do dodania to PM do moderatora. Oczywiscie nt. przyszlosci Silkroad. Wszystkie inne dyskusje przeniesc prosze do tematu podanego wyzej.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.