mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 1
Dołączył(a): 13.09.2008
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2008, 19:23 
Cytuj  
Witam szukałem lecz nie znlazłem takiego tematu więc postanowiłem go stworzyć jeżeli już jest taki do dajcie mi znać 8) 8)

Gra nazywa się wildguns jest darmowa i przez przeglądarke oraz jest po polsku.

gra jest na stronie www.wildguns.pl


W grze mamy 3 nacje a każda z nich ma swoje zalety i wady:

-Indianie: potrafią zredukować kryjówkę wroga( zbierają więcej surki niż inne nacje), są agresywni, mają słabą obrone

-Kowboje: są nastawieni na obrone, mają farmerów(jednostki pozwalające na wydobywanie dotakowej surki), mają większą i lepszą kryjówke

-Meksykanie: są zrównoważeni (ciężko aby u nich spadło poparcie), mają dodatkowy slot w budowaniu, mają najlepszy mur



W grze chodzi o to aby rozbudować się z maluteńkiej wioseczki w wielkie nieusraszone imperium. Najpierw budujemy tak jak nam każe przewodnik potem mamy okres ochronny(po aktywowaniu e-maila) co oznacza że nie możemy zotać zaatakowani przez inne wioski. Gra nie jest dość stara więc ma dopieo 4 servery, są w niej czery surowce: drewno, glina, żelazo i żywność(najcięższa do zdobycia).

Na początku jest nudno, można wybudować tylko 1-2 budynków na dzień bo surowce przypływają jak krew z nosa :] :] Dopiero jak już się ma 290 przypływu na godzine z trzech surowców i wybudowaną 2 wioske zaczyna się prawdziwa gra. Przypły żywności zależy tak jak zresztą w wielu grach tego typu od lv. rozbudowanych pól zbórz. Póżniej występuje do każdego surowca bonós(piekarnia,młyn itp.)

W grze trzeba równierz odkrywać(akademia) i szkolić coraz to nowsze jednostki. Każda nacja ma inne ceny jednostek oraz czas ich szkolenia.
Są równierz w tym bonósy jak np. osadnicy(do budowania nowych wiosek) i wozy z alkocholem(do przejmowania czyjichś wiosek).

Reszty nie idzie opowiedzieć to trzeba zobaczyć i samemu zagrać:)))

Powodzenia


Posty: 44
Dołączył(a): 19.11.2007
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2008, 19:48 
Cytuj  
Toż to najzwyklejsza podróba Traviana :o Nie cierpię gierek które są przeróbką wcześniejszych. Zwłaszcza te niemieckie firmy mają do tego talent, zamiast stworzyć coś nowego...

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2008, 19:53 
Cytuj  
Cytuj:
** Gry tekstowe przez przeglądarkę **
.
Zapraszam tam :).

*

Posty: 51
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 11:46 
Cytuj  
Link do odpowiedniego tematu

Jest to kolejny produkt firmy GameForge która tworzy już gry przeglądarkowe na skalę masową więc nie oczekujcie jakiś "mega" nowatorskich rozwiązań. Grałem w wersję anglo języczną gram też aktualnie w polską. Jeśli ktoś lubi gry tego typu to polecam bo jest całkiem przyjemna.

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2008, 10:23 
Cytuj  
mogli by stworzyć coś bardziej świeżego niż powielać ciągle to samo


Posty: 44
Dołączył(a): 19.11.2007
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 17:17 
Cytuj  
Właśnie, najlepiej jedna nowatorska niż 10 takich samych.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.