mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 21:32 
Cytuj  
Kto sie pisze?
Mysle o tym zeby dobic postacie tylko do 48 lvl (limit do portowania sie po NPC miastach) co zajmie chwila-moment.
Musimy najpierw zdobyc mainami odpowiednie runki, wiec pare wypadow na runehunting tez sie przyda.

Ja sie widze jako BladeWeaver scout (mam 2 BW runy jakby ktos chcial).

I od razu pytanie - jaki buffbot (klasa/rasa/build) do solo PKing najbardziej sie nadaje?

Edit: Jednak mala zmiana - nie wiedzialem ze jednak mozna sie juz portowac do player miasta nie dolaczajac jednoczesnie do gildii - to duzy plus wiec mozna pojsc na calosc i dobic 75 :).


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Ostatnio edytowano 19 mar 2006, 21:52 przez Asmax, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 21:49 
Cytuj  
Ja mam rogue assassin z tego co pamietam.. sprawdze jutro bo juz dzis sie raczej nie dam radt zalogowac.

*

Posty: 187
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 mar 2006, 23:31 
Cytuj  
Z tego co pamietam, to mialem na swoim koncie rangera i mage/channelera ( ale ten w invisibility poruszal sie tak jakby nie chcial - tylko ze dmg byl boski ). Ja sie z checia pisze na stealth team, chociaz do PK to bym byl raczej za centaurami, tyle ze dawno nie gralem i nie wiem czy nadal sa ubar. Zreszta zawsze mozna zrobic nowego charka, to raczej nie problem.
Co do buffbota to zdecydowanie priest. Jakbym sie mogl zalogowac na swoje konto ( jutro bede mial proxy postawione ) to bym wiedzial czy juz takiego nie mam, bo pamietam ze albo trigger albo ja mialem fajnego buffbota na koncie.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 18.03.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 00:17 
Cytuj  
jak adolf idzie to ja tez :/ ale nie moge sie na swoje konto zalogowac... a mialem wypasionego mage/assasina i scouta :[

edit: omfg odzyskuje haslo do sb... stary email... 5.3k wiadomosci

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 00:59 
Cytuj  
lol@mukas ;p


ekipa sie zbiera, ciekawe ze zawsze kiedy wracamy zaczynamy od tej samej idei "steath pk squad", ktorej tak do konca nigdy nie sie udaje zrealizowac :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 02:46 
Cytuj  
Heheh, pamietam PK team "The Muminkas", Kang, Nath, Carto, Tal i ja, tez nie do konca wyszlo, tzn. jak juz zrobilismy team i zaczelismy cos PKowac to quitnelismy gre prawie wszyscy ;EEE.

Robie rogue/barda pod stealth killing wlasnie, wiec mysle, ze sie nadam, o ile wytrwam w expowaniu ;).

***

Posty: 590
Dołączył(a): 18.03.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 06:10 
Cytuj  
no jak sie dogadamy gdzie grac i jakie chary robimy to fajnie by bylo zaczac od poczatku razem grac...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 10:37 
Cytuj  
yo muki ja w razie czego moge komus porzyczyc moje konta mam tam mage assasin, scouta albo cos z lukiem i wizarda do pl.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 20:27 
Cytuj  
Send me pass aenimka na prv plz :)

Sorry ze mnie nie bylo - mam problemy z cable modemem, udalo mi sie jakies gowno pozyczyc - bede na dobre od piatku.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 mar 2006, 01:12 
Cytuj  
No ja mam ze 3 postacie na koncie :) Wszystkie equip mają. 60 channeler, 53 costam Irekei co sie zwie Mama Muminka ;) I Dijkstre - 53 mage assasin tez Irekei. Za cholerę nie pamiętam jak się w to gra :>
Powinienem miec też w którymś banku z jednego albo dwa commandery (ale cholera wie). Gdzie tam są jakieś bezpieczne miasta - bo jak się zalogowałem miałem do wyboru tylko Player Cities ?
Może ktoś już zaczynał własne miasto ?:)


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.