mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2002, 14:34 
 
Do szanownych GM'ow... male pytanko.,.. jak mozna robic te true black & white cloths itp.. Niom z tego co sie dowiedzialem to moge liczyc na jakies wiaderko od GM'a? Prosze o szybka reakcje:P bo jak narazie robienie gm tailoring nie ma sensu.. chyba ze ja cos przegapilem..

*

Posty: 167
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2002, 19:24 
 
moze nie tylke co nie ma sensu ale jest chyba niemozliwe :/

od momentu jak najwyrazniej szerszen cos zmienial ze skillami mi wogule tailor nie idzie :sad: (a jestem najedzony itp ...) i nic zatrzymalo sie na 72,7 :/

tutaj prozba do pana szerszenia :smile:
mozesz sprawdzic czy wszystko jest napewno OK ? bo ile bym nie szyl (itemkow z wymogiem 70-71,1) to NIC SKILL NIE IDZIE

pyt. 2 czy przypadkiem nie jest wylaczone cos takiego ze jak mi sie nie uda to kompletnie nic nawet 0,01 skilla nie dostane ?? to by bylo glupota i BARDZO NIEREALNE

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2002, 19:33 
 
przy nieudanej probie tesh rosnie, wyjatkiem jest krawiectwo gdzie tylko UDANA proba przynosi ew efekty...


_________________
"Anioł ognisty, mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę."
"Rotting in the name of Time"
"Któż z was żyć potrafi?" Ha! Do kogo te słowa...

*

Posty: 167
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2002, 19:57 
 
i wlasnie to jest NIEREALNE !!!!! przecie jak mi sie nie uda czegos uszyc to wiem gdzie zrobilem blad i ucze sie na bledach :smile: a tu dupa :sad:

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2002, 20:08 
 
Ehh tez sie wkurzalem,,. ale rosnie.. posiedz caly dzien to srednio urosnie ci o 0.X % (ja dzisiaj dobijalem). Niom Szerszen lepiej się mna zajmij:P Poprostu w tailoringu im dalej tym jest duzo trudniej.. co jest realne.. nie to co w niektorych skilach..

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2002, 20:09 
 
Ehh a znasz bajeczke o saperach?:P

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2002, 20:11 
 
Koz a z tym szyciem to musisz szyc w tysiacach.. TAK w tysiacach... inaczej ani rusz..wiesz mi:P I niech lepiej tak zostanie... jednej osobie sie udalo to moze i reszta...a najlepiej to sobie wogule ten zawod daruj:P

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2002, 20:38 
 
Sauronku muj misiu kochany ale taki niebywaly wzrost skilla to ja tez mam w alchemi zeby daleko nie szukac jak po przerobieniu 1000 raga mam przyrost 01 - 0,2 to sukces :grin:

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2002, 20:51 
 
Niom mowie zycie jest ciezkie.,. w koncu gm to szczyt mozliwosci nei z mozna go osiagac od tak sobie..

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 lut 2002, 21:06 
 
Scorpio==>> ja tesh tak chce!!!! (w bs)


_________________
"Anioł ognisty, mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę."
"Rotting in the name of Time"
"Któż z was żyć potrafi?" Ha! Do kogo te słowa...

*

Posty: 167
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 01:10 
 
scorpio ok ale jak juz ktos mowil to w krawiectwie wynika ze jest najbardziej zjeb.. bo tu sie nie uczysz jak ci sie nie uda a w innych tak :sad: wiec krawiectwo pozostaje najgorszym zawodem
i wkurwia mnie taki podzial ze kolo ma GM w miningu i kowalstwie w 3 dni a ja sie prawie miesiac mecze i mam tylko 72,7 w tailoringu !!! gdzie sprawiedliwosc ?!?

a najgorsze jest to ze szerszen ma od cholery roboty bo nie zrobi jednego buga to sie 5innych pokazuja , a jak zrobi to czasem sie okazuje ze dalej jest zle ( patrz problemy z bankiem itp ...) takrze to poprostu tragedia :sad:
SZERSZEN WEZ SOBIE LUDZI DO POMOCY BO NIE WYROBISZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 01:23 
 
Cytuj:
2002-02-17 01:10, Koz napisał:
scorpio ok ale jak juz ktos mowil to w krawiectwie wynika ze jest najbardziej zjeb.. bo tu sie nie uczysz jak ci sie nie uda a w innych tak :sad: wiec krawiectwo pozostaje najgorszym zawodem
i wkurwia mnie taki podzial ze kolo ma GM w miningu i kowalstwie w 3 dni a ja sie prawie miesiac mecze i mam tylko 72,7 w tailoringu !!! gdzie sprawiedliwosc ?!?

a najgorsze jest to ze szerszen ma od cholery roboty bo nie zrobi jednego buga to sie 5innych pokazuja , a jak zrobi to czasem sie okazuje ze dalej jest zle ( patrz problemy z bankiem itp ...) takrze to poprostu tragedia :sad:
SZERSZEN WEZ SOBIE LUDZI DO POMOCY BO NIE WYROBISZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ROTFL, nie wyrobie, no nie wyrobie normalnie...
z checia napisalbym ci jaki to jestes madry , ale to nie flames :sad:
tak czy siak podaj mi magiczny sposob wyrobienia bs w 3 dni...


_________________
"Anioł ognisty, mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę."
"Rotting in the name of Time"
"Któż z was żyć potrafi?" Ha! Do kogo te słowa...

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 11:23 
 
Ehh jak jest pojebane to nikt ci nie karze brac tego zawodu,...Ale zawsz ebylo wiadamo ze latwiej jest sie nauczyc rowy kopac..

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 12:09 
 
Ide kopac :razz:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 13:50 
 
Cytuj:
2002-02-17 01:10, Koz napisał:
scorpio ok ale jak juz ktos mowil to w krawiectwie wynika ze jest najbardziej zjeb.. bo tu sie nie uczysz jak ci sie nie uda a w innych tak :sad: wiec krawiectwo pozostaje najgorszym zawodem
i wkurwia mnie taki podzial ze kolo ma GM w miningu i kowalstwie w 3 dni a ja sie prawie miesiac mecze i mam tylko 72,7 w tailoringu !!! gdzie sprawiedliwosc ?!?


Co ty pierniczysz jakie trzy dni. Ja drugi dzien kopie rude i mam raptem ok 15% miningu ze o innych skillach nie wspomne bo wstyd. A alchemi to ja robie juz ze dwa miechy i jak powiedzialem jak po przerobieniu 1000 rega mam jakis przyrost to sukces a do mistrza to mi jeszcze troche brakuje - ciekawe co bedzie dalej. Nie wspomne o magii z ktora tez jest przejabane sie czegos nauczyc - ciekawe ilu mamy mistrzow w magery - z tego co wiem to profian chyba nie mial mistrza magery a gral magiem ostro i ostro czarowal.
W zasadzie mam dla ciebie dobra rade - jak nie masz cierpliowsci do zawodu ktory wymaga duzzzo czasu to sie go nie ucz. Powiedzmi takaz rzecz a moze trzeba probowac robic rzeczy ktore zadko wychodza albo prawie wcale <- sprobuj np produowac przedmiot ktory ci prawie wcale nei wychodzi :grin: o moze bedziesz mial gainy.
A tak swoja droga Szerszen moglby zwiekszyc ilosc drewna bo to jakis absurd zeby latac po calym swiecie zeby wyskrobac kilka logow

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 13:56 
 
Mam propozycje : moze wszyscy zemieslnicy ze swiata SC wystosuja wspolnie petycje do GM o zmiane / poprawienie niektorych co bardziej wqrwiajacych problemow zwiazanych z nauka zawodow nie wymagajacych obslugi broni ?

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 14:39 
 
jestem calkowicie za...

a nawiazujac do skill gaina to powiem tak: zaklecia ktore mi wychodza nie daja zazwyczaj zadnego gaina (chociaz ostatnio siedzialem 10min i rzucalem non-stop tylko in lor i in mani i z 25% zrobilo sie 30 wiec...) a jak uda mi sie zmarkowac runa to PRAWIE ZAWSZE mam te +0.1%...


_________________
"Anioł ognisty, mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę."
"Rotting in the name of Time"
"Któż z was żyć potrafi?" Ha! Do kogo te słowa...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lut 2002, 14:54 
 
To pewnie dlatego ze ja mam troche wiecej magry niz ty :razz: - ostatnio mialem akcje bo mialem gainy + 0,1 za kazde zaklecie ktore mi wyszlo dwa razy :grin: ale juz nie mam :C - odrazu powiem ze zaklecie to wychodz mi co jakies 10 - 20 prob

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.